news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • I Am Morbid (D. Vincent, T. Yeung) i Necrophagia 28 maja w Rudeboyu

  2017-04-15

  Dawni członkowie Morbid Angel - David Vincent i Tim Yeung połączyli siły z gitarzystami Billem Hudsonem i Ira Blackem (Metal Church live, Vicious Rumors, Lizzy Borden), aby pod bannerem I Am Morbid grać utwory Morbid Angel. Nowy zespół zapowiada, że grać będzie materiał z "Altars Of Madness" (1989), "Blessed Are The Sick" (1991), "Covenant" (1993) oraz "Domination" (1995).

  "Nie mogę się doczekać powrotu! Jako I Am Morbid z Timem Yeungem, Billem Hudsonem i Ira Blackem, zagramy wszystkie utwory stworzone przez Morbid Angel". komentuje David Vincent.

  Jeszcze ciekawiej zapowiada się sprawa suppportu - przed główną gwiazdą imitującą Morbid Angel  wystąpi bowiem w pełni prawdziwa Necrophagia, która wraca do Europy po bardzo długiej nieobecności, aby rzecz jasna grać klasyki ze swojej dyskografii, która opiewa już na ponad 30 lat.

  I Am Morbid (USA), Necrophagia (USA) + goście
  29 maja - Bielsko-Biała @ Rudeboy Club

  Bilety:
  45 zł w przedsprzedazy i 55 zł w dniu koncertu
  miejsca stojące
  --------------------------------
  bilety można nabyć przez stronę internetową klubu w dziale KUP BILET, a niebawem także w stałych punktach przedsprzedaży klubu i w samym klubie.
  --------------------------------
  REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;
  aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
  imię i nazwisko,
  ilość osób,
  nazwę lub datę koncertu

  loże są płatne:
  duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
  mała loża do 4 os - koszt 20 zł

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/608917665973849/

   

  www.officialdavidvincent.com
  www.facebook.com/officialdavidvincent
  www.facebook.com/NecrophagiaOfficial

  added by: Olo
  source: The Flaming Arts Agency

  I Am MorbidNecrophagiaMorbid AngelThe Flaming Arts AgencyDavid VincentTim YeungRudeboy


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.