news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Persecutory (tur) wiąże się z Godz Ov War

  2017-05-16

   Tureccy wyznawcy staroszkolnego death metalu z Persecutory podpisali cyrograf z polskim labelem Godz Ov War i to właśnie za jego pośrednictwem przedstawią światu swój pierwszy pełnowymiarowy album, zatytułowany "Towards The Ultimate Extinction", który ukaże się w formie CD i kasety pod koniec czerwca.

  Dźwiękowa wizytówka poniżej.

   

   

  Spis utworów:

  01. Pillars Of Dismay

  02. Towards The Ultimate Extinction

  03. Till Relentless Salvation Comes

  04. Along The Infernal Hallways

  05. Awakening The Depraved Era

  06. Hegemony Of The Ruinous Impurity

  07. Maelstroms Of Antireligious Chaos


  www.godzovwar.com/

  added by: Paweł Palica
  source: Godz Ov War Prod.

  persecutorygodz ov war


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.