news

the newest reviews

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

Ataraxy

Where All Hope Fades ___2018
Trochę nieszczęśliwe jest według mnie opisywanie Ataraxy jako zespołu death/doom metalowego - znacznie bliższe prawdy byłoby określenie ich twórczości jako współczesny dark metal z death metalowymi korzeniami. O ile oczywiście przywiązujecie jakąkolwiek wagę do nomenklatury stylistycznej, bo sam zespół raczej nie wydaje się zawracać tym sobie głowy. Produkcje Hiszpanów są w ...

news

 • Persecutory (tur) wiąże się z Godz Ov War

  2017-05-16

   Tureccy wyznawcy staroszkolnego death metalu z Persecutory podpisali cyrograf z polskim labelem Godz Ov War i to właśnie za jego pośrednictwem przedstawią światu swój pierwszy pełnowymiarowy album, zatytułowany "Towards The Ultimate Extinction", który ukaże się w formie CD i kasety pod koniec czerwca.

  Dźwiękowa wizytówka poniżej.

   

   

  Spis utworów:

  01. Pillars Of Dismay

  02. Towards The Ultimate Extinction

  03. Till Relentless Salvation Comes

  04. Along The Infernal Hallways

  05. Awakening The Depraved Era

  06. Hegemony Of The Ruinous Impurity

  07. Maelstroms Of Antireligious Chaos


  www.godzovwar.com/

  added by: Paweł Palica
  source: Godz Ov War Prod.

  persecutorygodz ov war


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.