news

the newest reviews

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

Ataraxy

Where All Hope Fades ___2018
Trochę nieszczęśliwe jest według mnie opisywanie Ataraxy jako zespołu death/doom metalowego - znacznie bliższe prawdy byłoby określenie ich twórczości jako współczesny dark metal z death metalowymi korzeniami. O ile oczywiście przywiązujecie jakąkolwiek wagę do nomenklatury stylistycznej, bo sam zespół raczej nie wydaje się zawracać tym sobie głowy. Produkcje Hiszpanów są w ...

news

 • Under The Church (swe) ujawniają szczegóły nowego albumu

  2017-09-27

  Szwedzcy death metalowi oldskulowcy Under The Church anonsują swój drugi studyjny album "Supernatural Punishment". Pulverised wydać go ma na CD 10 listopada 2017. Na wersję winylową trzeba będzie poczekać nieco dłużej i szczegóły poznamy w stosownym czasie. Jak opisuje wytwórnia w notce prasowej: "Materiał ten zawiera 9 numerów bardzo bezpośredniego, walącego prosto w mordę szwedzkiego death metalu. "Supernatural Punishment" jest kolejnym, logicznym krokiem w rozwoju zespołu. Kawałki są świetnie poukładane, a przy tym wciąż kurewsko surowe!"

   

  Za okładkę odpowiada szwedzki ilustrator Mattias Frisk (Ghost, Vanhelgd, Trap Them, etc).

  Tracklista "Supernatural Punishment" dla zainteresowanych:
  1. The Stygian Horror
  2. Supernatural Punishment
  3. Ancient Ritual
  4. Staircase To Hell
  5. Vitalizing Funeral
  6. The Death Of Innocence
  7. Crypt Of Pelvises
  8. Wretched Disfigurement
  9. Silence Of The Shadows

   

  www.facebook.com/UnderTheChurch
  www.facebook.com/pulverisedrecords
  www.pulverised.net

  added by: Olo
  source: Pulverised Records

  Under The ChurchPulverised Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.