news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Nowa płyta Hades Archer (chi) dostępna

  2017-10-16

  13 października nakładem Hells Headbangers ukazał się drugi pełnowymiarowy album chilijskich barbarzyńców z Hades Archer. Na album zatytułowany "Temple of the Impure" składa się dziesięć utworów, które bez problemu przypaść powinny do gustu fanom undergroundowego black/death metalu. Dźwiękowa próbka poniżej.

   

  Tracklista:

  1 Intro (Ikkibu Ardu)
  2 Chaos Teratosis Chimeras     
  3 The Gods Sold This World For Dest     
  4 Circus Of Abominations
  5 Sex Sex Sex Perversions
  6 Great Moon Tide
  7 Hecate Undressed
  8 Unus Cantus Bestiae
  9 Temple Of The Impure
  10 Apollyon's Brightness
  11 The World Inheritance
  12 Outro (Homodeus Abortunction)  hadesarcher.bandcamp.com

  added by: Paweł Palica
  source: Hells Headbangers

  hades archerhells headbangers


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.