news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Midnight (us) zapowiada trzeci album

  2017-10-17

  15 grudnia ukazać ma się trzecia pełnowymiarowa płyta amerykańskich metal/punkowców z Midnight. Wydawcą "Sweet Death and Ecstasy" będzie niezawodna Hells Headbangers Records, a Athenar i spółka tym razem wysmażyli 8 kawałków metalowej pierwociny w stylu wczesnego Venom. Album wydany zostanie na winylu, taśmie i CD z bonusowym dyskiem z nagraniem live z próby.

  Tracklista:

  1 Crushed By Demons

  2 Penetratal Ecstasy

  3 Here Comes Sweet Death

  4 Melting Brain

  5 Rabid!

  6 Bitch Mongrel

  7 Poison Trash

  8 Before My Time In Hell

  midnight-ohio.bandcamp.com

  www.hellsheadbangers.com

  added by: Paweł Palica
  source: Hells Headbangers

  midninghthells headbangers


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.