news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Rotting Head zakończyli tworzenie powrotnego materiału

  2018-01-29

  Jak informują w mediach społecznościowych chłopaki ze zreformowanego w 2016 roku starego, grindowego  Rotting Head, zakończyli oni już pisanie swojego nowego materiału. Dwóch pierwotnych członków zespołu - Tytus i Krycha odbywają teraz próby z pałkerem Pawłem "Pavulonem" Jaroszewiczem znanym ze współpracy z takimi kapelami jak m.in. Vader, Decapitated, Hate, czy Antigama. Jak twierdzą sami muzycy, nowy materiał jest wypadkową pomiędzy ich dwoma pierwszymi wydawnictwami - "Sucked Inside Out" (z 1994) i "Backwardness" (z 1995). Na początku lutego wchodzą do stołecznego studia Kamienica, aby nagrywać bębny na nowy album.


  www.facebook.com/RottingHeadGrindcore

  added by: Olo
  source: fb//RottingHeadGrindcore

  Rotting Head


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.