news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Warfist (pl) odwołują koncerty ze względu na kontuzję Pavulona

  2018-04-20

  Oświadczenie zespołu Warfist: "Z przykrością musimy odwołać nasze nadchodzące koncerty w Katowicach i w Rzeszowie, ze względu na kontuzję Pavulona. Jest nam tym bardziej przykro, że taka sytuacja zdarza się nam po raz pierwszy w ciągu 14 lat grania. Dzięki dla organizatorów za wyrozumiałość i przeprosiny dla wszystkich, którzy chcieli nas zobaczyć na żywo w tamtych miejscach. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się to nadrobić!".

  W Rzeszowie w miejsce Warfist zagrają jutro Terrordome oraz Deathreat. Szczegóły imprezy znajdziecie tutaj lub na facebooku.


  added by: Olo
  source: Echo Experiment

  WarfistGodz Ov War ProductionsNight Of TerrorTerrordomeDeathreat


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.