news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Powrotny album Phlebotomized (nld) w barwach Hammerheart

  2018-06-01

  Phlebotomized są już po miksach swojego nowego, powrotnego albumu "Deformation of Humanity" i ogłosili właśnie, że album zostanie wydany przez Hammerheart Records, która kilka lat temu wydała reedycje ich starych nagrań.

  Wydawca zapewnia w notce prasowej, że będzie dobrze: "Słyszeliśmy już surowe miksy i jesteśmy totalnie rozwaleni. Są tu znów wszystkie markowe elementy Phlebotomized - epicki, bombastyczny doom/death z masą melodii i chwytliwych partii. Może nawet w jeszcze lepszym wydaniu niż kiedykolwiek przedtem!"

   

  www.phlebotomizedmetal.com
  www.facebook.com/phlebotomized.official
  www.hammerheartstore.com

  added by: Olo
  source: Hammerheart Records

  PhlebotomizedHammerheart Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.