news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Vinnie Paul zmarł na atak serca

  2018-06-25

  Kilka dni temu światek metalowy obiegła wiadomość o nagłej śmierci Vincenta Paula Abbotta, znanego bardziej jako Vinnie Paul - byłego pałkera i współtwórcy Pantera, a który ostatnio występował w Hellyeah. Dziś dowiedzieliśmy się więcej szczegółów, które przekazały portale "Las Vegas Review-Journal" i "TMZ". Powołując się na osoby z otoczenia muzyka poinformowały one, że przyczyną śmierci 54-letniego muzyka był rozległy zawał serca. Paul zmarł we śnie w swoim domu w Las Vegas w nocy z 22 na 23 czerwca. Jego ciało zostało przekazane do autopsji, po zakończeniu której dowiemy się oficjalnie o przyczynie śmierci. Vinnie Paul zostanie pochowany w Teksasie, obok swojej matki i brata, "Dimebaga" Darrella Abbotta.

  Krótko przed śmiercią Vinnie zdążył jeszcze nagrać ścieżki bębnów na szósty album Hellyeah w studio nagraniowym The Hideout w Las Vegas.


  www.facebook.com/hellyeahband
  www.facebook.com/Pantera

  added by: Olo
  source: blabbermouth.net

  Vincent Paul AbbottVinnie PaulHellyeahPantera


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.