news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Dying Fetus + Toxic Holocaust i Goatwhore w Polsce we wrześniu

  2018-06-30

  Po rewelacyjnym występie jesienią ubiegłego roku w Poznaniu, legenda technicznego death metalu, Dying Fetus, powraca na jedyny koncert do Polski. Amerykanie, których ostatni album "Wrong One To Fuck With" święcił niesamowite sukcesy na prestiżowej liście sprzedaży Billboard 200 (2 miejsce na "Top Heatseekers", 7 miejsce na "Independent Albums" czy 8 miejsce na "Hard Rock Albums") powrócą do naszego kraju, aby zagrać 6 sierpnia w warszawskiej Proximie. Trio z Maryland wesprą goście specjalni w postaci thrashowego Toxic Holocaust i black/death metalowego Goatwhore. Koncert otworzy, lokalnym akcentem, Koronal.

  Dying Fetus "European Annihilation Summer 2018"
  + Toxic Holocaust
  + Goatwhore
  + Koronal
  6 sierpnia / g. 19:00
  Klub Proxima / Warszawa

  Bilety:
  69 - pwevents.pl/bilety/dying-fetus-toxic-holocaust-goatwhore/613/136
  74 - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketclub, klub Proxima
  79 - w dniu koncertu

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/239952796582058/


  added by: Olo
  source: Koronal

  Dying FetusToxic HolocaustGoatwhoreKoronal


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.