news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Dying Fetus + Toxic Holocaust i Goatwhore w Polsce we wrześniu

  2018-06-30

  Po rewelacyjnym występie jesienią ubiegłego roku w Poznaniu, legenda technicznego death metalu, Dying Fetus, powraca na jedyny koncert do Polski. Amerykanie, których ostatni album "Wrong One To Fuck With" święcił niesamowite sukcesy na prestiżowej liście sprzedaży Billboard 200 (2 miejsce na "Top Heatseekers", 7 miejsce na "Independent Albums" czy 8 miejsce na "Hard Rock Albums") powrócą do naszego kraju, aby zagrać 6 sierpnia w warszawskiej Proximie. Trio z Maryland wesprą goście specjalni w postaci thrashowego Toxic Holocaust i black/death metalowego Goatwhore. Koncert otworzy, lokalnym akcentem, Koronal.

  Dying Fetus "European Annihilation Summer 2018"
  + Toxic Holocaust
  + Goatwhore
  + Koronal
  6 sierpnia / g. 19:00
  Klub Proxima / Warszawa

  Bilety:
  69 - pwevents.pl/bilety/dying-fetus-toxic-holocaust-goatwhore/613/136
  74 - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketclub, klub Proxima
  79 - w dniu koncertu

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/239952796582058/


  added by: Olo
  source: Koronal

  Dying FetusToxic HolocaustGoatwhoreKoronal


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.