news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Pyrexia (usa) - nowy album w połowie września

  2018-07-13

  Unique Leader Records zapowiedziała na 14 września premierę nowego albumu nowojorskich weteranów z Pyrexia. Płyta nosić będzie tytuł "Unholy Requiem" i zespół ujawnił już okładkę i listę utworów:

   

  1. Angels of Gomorrah
  2. Blood to Ash
  3. Moment of Violence
  4. Path of Disdain
  5. The Annointed
  6. The Fall of Eden
  7. Unholy Reqiuem
  8. Wrath

  Gitarzysta Chris Basile zapewnia, że tym razem wraca do swoich korzeni - do brudnego, surowego i brutalnego brzmienia. Niestety żadnych próbek audio na potwierdzenie tych słów jeszcze nie dostaliśmy.

  Preordery mają ruszyć już w najbliższych tygodniach.

  www.facebook.com/PYREXIADEATHMETAL/
  www.instagram.com/pyrexiaofficial/
  www.facebook.com/UniqueLeaderRecords/
  www.uniqueleader.com

  added by: Olo
  source: Unique Leader Records

  PyrexiaUnique Leader Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.