news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Mastectomy (pl) prezentuje klip do utworu z nowego krążka

  2018-08-15

  Trwają właśnie nagrania wokali do nowego albumu poznańskiego Mastectomy "Worst kind of human", który zostanie wydany na początku przyszłego roku przez Chrisa i jego Rotten Music. ale Adam, samotny lider kapeli, już zaczyna promocję tego materiału prezentując klip do utworu "Murder solves everything":  Płyta nagrywana jest w lubońskim studio Aurora, pod okiem Daniela Witczaka i Filipa Mieszkalskiego. Materiał będzie zawierał ponad 40 minut death metalowego ataku, zawartego w 11 utworach i 1 numerze instrumentalnym.

  Jak możemy się przekonać czytając spis kawałków na płycie, będzie sporo tekstów w języku ojczystym:
  "Ręce, które kaleczą"
  "Wóda, dziwki, koks"
  "Twarzopożeracz"
  "Hatred is sexy"
  "Disfigured revelation"
  "Ekstremalny klimat jebania"
  "Brass knucles carnage"
  "Czerwone bestie Stalina"
  "Putrid breath odour"
  "Zasady dynamiki umierania"
  "Worst kind of human"
  "Murder solves everything".

   

   

  www.facebook.com/Mastectomy666
  www.mastectomy666.com/

  www.facebook.com/rottenmusic.net
  www.rottenmusic.net

  added by: Olo
  source: Adam / Mastectomy

  MastectomyAurora studioAdam NowakRotten MusicDaniel WitczakFilip MieszkalskiChris Jachym


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.