news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Mastectomy (pl) prezentuje klip do utworu z nowego krążka

  2018-08-15

  Trwają właśnie nagrania wokali do nowego albumu poznańskiego Mastectomy "Worst kind of human", który zostanie wydany na początku przyszłego roku przez Chrisa i jego Rotten Music. ale Adam, samotny lider kapeli, już zaczyna promocję tego materiału prezentując klip do utworu "Murder solves everything":  Płyta nagrywana jest w lubońskim studio Aurora, pod okiem Daniela Witczaka i Filipa Mieszkalskiego. Materiał będzie zawierał ponad 40 minut death metalowego ataku, zawartego w 11 utworach i 1 numerze instrumentalnym.

  Jak możemy się przekonać czytając spis kawałków na płycie, będzie sporo tekstów w języku ojczystym:
  "Ręce, które kaleczą"
  "Wóda, dziwki, koks"
  "Twarzopożeracz"
  "Hatred is sexy"
  "Disfigured revelation"
  "Ekstremalny klimat jebania"
  "Brass knucles carnage"
  "Czerwone bestie Stalina"
  "Putrid breath odour"
  "Zasady dynamiki umierania"
  "Worst kind of human"
  "Murder solves everything".

   

   

  www.facebook.com/Mastectomy666
  www.mastectomy666.com/

  www.facebook.com/rottenmusic.net
  www.rottenmusic.net

  added by: Olo
  source: Adam / Mastectomy

  MastectomyAurora studioAdam NowakRotten MusicDaniel WitczakFilip MieszkalskiChris Jachym


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.