news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Nuclear Holocaust (pl) - release party z okazji wydania "Grinding Bombing Thrashing"

  2018-09-20

  13 października w lubelskim Rock Pubie Ramzes odbędzie się release party z okazji wydania przez świdnicki Nuclear Holocaust drugiego pełnego albumu "Grinding Bombing Thrashing". Płyta będzie miała swoją premierę dzień wcześniej, 12 października nakładem Selfmadegod Records.

  Na imprezie zagrają oczywiście główni bohaterowie, czyli Nuclear Holocaust, katowicki, black metalowy Hate Them All, stołeczni grindersi z Anus Magulo oraz łączący autopsowaty death metal z grindową rozpierduchą Sacrofuck (też W-wa).

  13 października (sobota) - Lublin @ Rock Pub Ramzes  (ul. Kołłątaja 3)
  Start: 19.00
  Wjazd: 20 zł

  wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/476451729470351/


  Warto dodać, że już niedługo nakładem Mythrone Promotion ukazać się ma także split Nuclear Holocaust z brazylijskimi grindersami z Expurgo.

  www.facebook.com/Nuclearmetalpunks

  added by: Olo
  source: Nuclear Holocaust

  Nuclear HolocaustHate Them AllAnus MaguloSacrofuck


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.