news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Death-doomowy Draghkar (us) podpisuje z Horror Pain Gore Death Productions

  2019-02-20

  Horror Pain Gore Death Productions donosi o podpisaniu papierów ze stacjonującymi w Los Angeles wielbicielami death/doomowych antyków - Draghkar. 22 marca ukazać się ma na CD i cyfrowo kompilacyjny album zespołu zatytułowany "Eternal Abyss" - znajdą się na nim zebrane wszystkie dotychczasowe materiały zespołu plus pięć bonusowych kawałków koncertowych.

  Kawałka "Wings Over Malkier" możecie posłuchać poniżej:


  "Eternal Abyss" to ponad 52 minuty death/doom metalowego szaleństwa. Płyta dostanie nową okładkę, nowe logo zespołu i dodatkowy dwustronny insert na kartonie o wymiarach 8" x 10" zawierający teksty, oryginalną okładkę, podziękowania itd. Rzecz dla fanów Abhorrence, Autopsy, Convulse, Demigod, Disma, Funebrarum, Incantation, Mortuary Drape, Rippikoulu czy też Tomb Mold.

  Spis utworów na "Eternal Abyss":
  1. Wings Over Malkier
  2. Cowering In The Town Of Blinded Eyes
  3. World Unraveled
  4. Stealing The Keys To Nothingness
  5. Traversing The Abyss
  6. Swallowed By The Dark
  7. Eternal Disintegration (Of The Body And Of The Mind)
  8. Fading Into Emptiness
  9. Traversing The Abyss (live)
  10. Swallowed By The Dark (live)
  11. Cowering In The Town Of Blinded Eyes (live)
  12. Eternal Disintegration (Of The Body And Of The Mind) (live)
  13. Fading Into Emptiness (live)

  demo "World Unraveled" (utwory 1-3)
  "Stealing The Keys To Nothingness" (utwór z 7" splitu z Desekryptor)
  Ep "The Endless Howling Abyss" (utwory 5-8)

   

  draghkar.bandcamp.com
  www.facebook.com/DraghkarBand

  www.horrorpaingoredeath.com
  hpgd.bandcamp.com
  www.facebook.com/horrorpaingoredeath
  open.spotify.com/user/horrorpaingoredeath
  twitter.com/hpgd666
  www.youtube.com/user/horrorpaingoredeath/videos

  added by: Olo
  source: Clawhammer PR

  DraghkarHorror Pain Gore Death Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.