news

the newest reviews

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

news

 • Nocturnal Breed (nor) zapowiadają nowy album na koniec czerwca

  2019-05-08

  Nocturnal Breed zakończyli nagrania i mastering swojego nowego, pełnoczasowego albumu, który ma nosić tytuł "We Only Came For Violence". Następca "Napalm Nights" z 2014 ukaże się 29 czerwca nakładem Folter Records na CD w klasycznym jewelcase (zawierającym 13 utworów), na digibooku formatu A5 z trzema bonusowymi kawałkami oraz na podwójnym winylu, również z trzema bonusami.Będzie także dostępne 100 kaset oraz 100 ekskluzywnych wydań w drewnianym boxie. Warto dodać, że w jednym z bonusowych kawałków zatytułowanym "UT Å SLÅSS" (Wyjdź i walcz) udzielił się Ronnie Ripper (Turbocharged/Ex.Gehennah).

  Za widoczną poniżej okładkę odpowiada All Things Rotten.

  Pełna tracklista:

  01 Iron Winter (Intro)
  02 Choke on Blood
  03 Nekrohagel
  04 We Only Came for the Violence
  05 Frozen to the Cross
  06 Desecrator
  07 Cannibalized by Fear (Intro)
  08 Sharks of the Wehrmacht
  09 Limbs of Gehenna
  10 War-Metal Engine
  11 Can't Hold Back the Night
  12 Bless the Whore
  13 A Million Miles of Trench

  Preordery na "We Only Came For Violence" już ruszyły na stronie Folter Records.

   

  www.facebook.com/Thrashiac777NocturnalBreed/
  www.facebook.com/Folter-Records-167406606752748
  www.folter666.de

  added by: Olo
  source: Folter Records

  Nocturnal BreedFolter RecordsRonnie Ripper


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.