news

the newest reviews

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

news

 • Kultowy debiut Trauma po raz pierwszy na winylu

  2019-05-11

  24 maja za sprawą Deformeathing Production do sprzedaży trafi winylowa edycja "Comedy is Over" - kultowy debiut Trauma, który raz pierwszy dostępny będzie na czarnym placku.

  Szczegóły:
  - Heavy 180 gr. czarny winyl (ze specjalnym masteringiem pod winyl) spakowany w solidny gatefold
  - Download code + Liner notes autorstwa Mistera
  - Wydawnictwo limitowane do 300 sztuk

   

  Jak czytamy w notce od wydawcy: "Oryginalne taśmy ze studia S.L. zostały poddane masteringowi za który odpowiedzialny jest Piotr Gruenpeter z Satanic Audio. Zupełnie nowa szata graficzna przygotowana przez Archart Studio.
  "Comedy Is Over" to bezapelacyjnie jeden z kamieni milowych polskiej sceny death metal. Album pierwotnie ukazał się w 1996 roku i zdecydowanie wyprzedzał swoje czasy wizjonerstwem, odwagą kompozycyjną i pomimo, że był to debiut, dojrzałością aranżacji. Całości dopełniają zaskakujące i niebanalne teksty. Od ponad 15 lat album ten był niedostępny… Aż do teraz.
  "

  Przypominamy o wiosennych koncertach Trauma które zbiegają się z premierą tego wydawnictwa:
  24.05.2019. Chojnice, Pub "Wlad" (+ Mass Insanity, Furia Gniew)
  25.05.2019. Elbląg, Klub "Mjazzga" (+ Fumez, Fear Of Blood)
  31.05.2019. Rzeszów, Klub "Vinyl" (+ Czort, Halucynogen)
  01.06.2019. Stalowa Wola, Klub "Labirynt" (+ Fanthrash, In Silent)

   

  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.facebook.com/TraumaOfficialPage

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  TraumaDeformeathing ProductionArchart Studiostudio S.L.Satanic AudioMister


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.