upcoming releases

upcoming releases already released
 • Straight Hate

  BLACK SHEEP PARADE
  record label: Deformeathing Production
  date of release: 2019-09-21
  POLAND

  Ponad trzy lata od wydania debiutu "Every Scum Is A Straight Arrow" Straight Hate wraca ze swoim drugim pełnym albumem – "Black Sheep Parade". Pewny siebie, okrzepnięty, głodny poszukiwań i otwierania nowych drzwi. Zespół wywodzi się z nurtu grindcore i cały czas na nim bazuje. Zachowując własny charakter, nie boi się penetrować nowych obszarów muzycznych i stosować nieużywanych wcześniej rozwiązań. Na nowym albumie słyszalne są wpływy death metalu w szwedzkiej odmiani....

 • Coffin Rot

  A MONUMENT TO THE DEAD
  record label: Blood Harvest / Rotted Life
  date of release: 2019-10-18
  USA

  BLOOD HARVEST RECORDS, in conspiracy with Rotted Life, is proud to present the highly anticipated debut album of Portland, Oregon's COFFIN ROT, A Monument to the Dead, on CD, vinyl LP, and cassette tape formats. Formed in 2017, COFFIN ROT quickly set to work on their first demo, following it a year later with another one as well as a split with comrades Molder. Wasting no time, now comes the quartet's full-length debut, A Monument to the Dead, displaying their swift mastery of the Metal of De....


upcoming releases already released

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.