upcoming releases

 • Depravity

  EVIL UPHEAVAL

  record label: Transcending Obscurity
  date of release: 2018-04-30
  AUSTRALIA

  Depravity to kolejny zespół Louisa Rando - bębniącego w nieludzkich tempach Australijczyka, który od wielu lat prowadzi prawie samotnie The Furor, a terminował też przez pewien czas w Impiety. Muzycznie Depravity jest utrzymane dosyć blisko tej samej stylistyki - czyli death metalowa zagłada na najwyższych obrotach od startu do mety, ale z miejscem na bardziej motoryczne partie i pracą gitar mocno kojarzącą się z Morbid Angel z czasów płyt na F i G. Dodajcie do tego nienaganne technicznie sola, mocarną produkcję naszego krajowego studia Hertz i macie pełny obraz sytuacji.

  Okładka - Alex Tartsus (De Profundis, Sinister)

  Skład Depravity:
  Louis Rando - bębny
  Lynton Cessford - gitara
  Jamie Kay - wokal
  Ainsley Watkins - bas
  Jarrod Curly - gitara

  depravityaustralia.bandcamp.com
  www.facebook.com/Depravitydestroy
  www.transcendingobscurity.com
  transcendingobscurity.bandcamp.com
  www.facebook.com/transcendingobscurity

  search for Depravity
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.