upcoming releases

 • Hate Them All

  DEFENDER OF THE BLACK THRONE

  record label: Old Temple
  date of release: 2018-03-30
  POLAND

  Drugi album katowickiej załogi, która nie oglądając się na aktualne wymagania rynku łupie ciągle ten swój surowy i prymitywny black/thrash w duchu Hellhammer, Morbid, czy Darkthrone ze środkowego okresu. Materiał, z tego co słyszę, ponownie został nagrywany na setkę, więc coś tu czasami wyjdzie krzywo, coś grzęźnie w nieselektywnym ataku, ale dzięki temu ma to swój urok garażowej autentyczności, a same kompozycje wydają się w takim wydaniu tylko zyskiwać.

  oldtemple.com
  www.facebook.com/eryk.temple
  oldtemple.bandcamp.com

  search for Hate Them All
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.