upcoming releases

 • Eternal Rot

  CADAVERINE

  record label: Godz Ov War Productions
  date of release: 2018-09-17
  UK / POLAND

  Debiutancki album polsko-brytyjskiego duetu. Surowy, ciężki, nisko strojony death-sludgowy wymiot dla wielbicieli gruzu i grobowej stęchlizny. Chciałoby się żywych bębnów, ale te programowane nie rażą jakoś szczególnie. Cztery utwory o łącznym czasie ok. 30 minut, bez żadnych solówek i wychuchanych masteringów. Autorem okładki jest aktualny mistrz stylistyki zombie - Mark Riddick.

  www.facebook.com/EternalRot
  www.facebook.com/GodzOvWar
  www.godzovwar.com

  search for Eternal Rot
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.