upcoming releases

 • Kraanium

  SLAMCHOSIS

  record label: Comatose Music
  date of release: 2018-10-26
  USA

  Piąty album królów europejskiego brutal slam death metalu pochodzących z Oslo. Po ostatnich zmianach w składzie (w zeszłym roku samobójstwo popełnił jeden z braci Funderud - Martin /voc/), jedynym Norwegiem w szeregach zespołu pozostał Mats Funderud, a towarzyszą mu muzycy z Danii, Turcji, Finlandii, Wielkiej Brytanii. Jak czytamy w notce prasowej odnośnie nowego albumu: "Slamchosis zawiera 10 kawałków bulgoczącej brutalności, które wynoszą wszystko na nowy poziom szaleństwa. Znajdziecie tu wokale, które swoim nieludzkim brzmieniem drenują głęboko chorobotwórcze ścieki, riffy, które kruszą fundamenty i niepokoją tych, którzy od dawna leżą w grobach, a pokręcone teksty sprawią, że udławisz się albo ze śmiechu, albo swoimi własnymi wymiocinami - zależnie od tego jak zdeprawowane jest Twoje poczucie humoru. Na tym albumie Kraanium osiąga nowe szczyty precyzji i jednocześnie zanurza się jeszcze głębiej w otchłani horroru."

  www.facebook.com/kraaniumslam
  www.comatosemusic.com
  www.facebook.com/Comatosemusiclabel
  imperativepr.co.uk
  www.facebook.com/imperativepr

  search for Kraanium
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.