upcoming releases

 • Heresiarch / Antediluvian

  DEFLESHING THE SERPENT INFINITY

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2020-07-31
  NEW ZEALAND / CANADA

  Specjalny split mini-album nowozelandzkiego Heresiarch i kanadyjskiego Antediluvian, który trafi na CD i 12" winyl. Heresiarch dostarczył na to wydawnictwo dwa nowe kawałki w swoim stylu, a Antideluvian jeden. Obydwa zespoły swoją część splitu kończą dodatkowym, ambientalnym utworem.

  Tracklista:
  1. Heresiarch - Lupine Epoch
  2. Heresiarch - Excarnation
  3. Heresiarch - No Sanctuary
  4. Antediluvian - Slipstream of Levi
  5. Antediluvian - Prelude

  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  ironbonehead.de

  search for Heresiarch / Antediluvian

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.