upcoming releases

 • Lantern

  DIMENSIONS

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2020-07-10
  FINLAND

  Fiński Lantern nie próżnuje i po zeszłorocznej epce "Lost Paragraphs" serwuje trzeci pełnoczasowy materiał studyjny. Jak zapewnia notka prasowa: "Na "Dimensions" Lantern kroczą dobrze znaną ścieżką łącząc melodyjne prowadzenie kawałków, zapamiętywalne riffy i wyróżniający wokal Necrophilosa. To doskonała wypadkowa pomiędzy debiutem zespołu z 2013 "Below" i "II: Morphosis" z 2017. Sześć nowych utworów umacnia ich w aktualnej, death metalowej elicie".

  Lista kawałków:
  1. Strange Nebula
  2. Beings
  3. Portraits
  4. Cauldron of Souls
  5. Shrine of Revelation
  6. Monolith Abyssal Dimensions

  Miksy i mastering robił Dan Lowndes w Resonance Sound Studios. Okładka to dzieło Timo Kokko.

  Aktualny skład Lantern:
  Cruciatus - gitara/bas
  Necrophilos - wokal
  J. Poussu - bębny
  St. Belial - gitara

  www.facebook.com/lantern666
  http:/darkdescentrecords.com
  facebook.com/DarkDescentRecords
  darkdescentrecords.bandcamp.com

  search for Lantern
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.