upcoming releases

 • Disavowed

  REVOCATION OF THE FALLEN

  record label: Brutal Mind
  date of release: 2020-07-31
  THE NETHERLANDS

  Nowy album holenderskich brutali o uznanej pozycji wśród wielbicieli technicznej rzezi. Jak czytamy w notce prasowej: "Disavowed poprzez "Revocation of the Fallen" zaspokoi w pełni Wasz głód na ostre riffy i potężne, intensywne blasty. Wszystko to co najlepsze na dwóch poprzednich albumach posłużyło za podstawę dla nowego materiału. Monstrualny wokal i złożone, chromatyczne riffowanie łączą się z topową pracą bębnów Septimiu. Produkcja studia Kohlekeller tworzy dysonansowe poczucie nieziemskiej brutalności upadłego królestwa, które ostatecznie uległo unicestwieniu!".

  Spis kawałków:
  1 - The Process of Comprehension
  2 - The Enlightened One
  3 - Revocation of the Fallen
  4 - Imposed Afterlife
  5 - Deformed Construct
  6 - Therapeutic Dissonance
  7 - Defractured in Contemplation
  8 - Egocentric Entity
  9 - The Inevitable Outcome
  10 - Facing the Singularity

  Autorem okładki jest Jorg de Vos.

  Preordery są już dostępne:
  Brutal-Mind.com
  BrutalMind.Bandcamp.com

  USA, New Standard Elite: newstandardelite.com
  Europa, Pathologically Explicit Recordings: pathologicallyexplicit.bigcartel.com

  search for Disavowed
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.