upcoming releases

 • Eternal Rot

  PUTRIDARIUM

  record label: Godz Ov War Productions
  date of release: 2020-07-06
  UK / POLAND

  Kolejne wydawnictwo anonsowane przez Godz Ov War Productions na 6 lipca. Przypominamy, że Eternal Rot powołany został do życia w 2012 na emigracji na Wyspach przez Mayera (wokal, gitara, bas, programowanie bębnów) i Grindaka (wokal), do których w zeszłym roku dołączył Psychoradek (The Dead Goats, Neuropathia, Meat Spreader). Pierwotny duet zadebiutował dwu-utworową taśmą promocyjną w 2013, a w 2018 Godz Ov War wydała im pierwszego pełniaka "Cadaverine".

  Na "Putridarium", podobnie jak na jedynce zespół nagrał tylko cztery utwory, z których ponownie wylewa się hektolitrami ohydny, przegniły, cuchnący trupami death/doom. Zostaną one wytłoczone na CD, LP, kasecie i w formacie cyfrowym.

  Jak sam zespół opowiada o swoim nowym materiale: "Wypływa on wprost z naszych maniakalnych serc prosto w uszy podobnych nam świrów, którzy patrzą na świat death metalowymi oczami. 'Putridarium' nie zostało stworzone dla szerszej publiki, ale dla tych paru umęczonych dusz, które złaknione są grobowego klimatu, ciężaru i aury horroru. Eternal Rot to dziwny twór, poprzez który próbujemy przywołać to unikalne uczucie, które towarzyszyło nam podczas słuchania naszych ulubionych albumów lata temu. To list miłosny do najbardziej zwyrodniałego dziecka Black Sabbath - Death Metalu."

  Lista kawałków:
  1. Downward Among the Departed
  2. Serenity Through Maniacal Flagellation with Decomposing Limbs
  3. Endless Stream of Coffins
  4. Descent Into Torment

  "Putridarium" nagrane zostało na przełomie 2018 i 2019 roku. Nagrania bębnów i reamp gitar robiony był w białostockim Dobra 12 Studio, a o miksy i mastering zadbał Haldor Grunberg w swoim Satanic Audio. Wszelkie intra dostarczył Zenial, a dodatkowe krzyki - Melissa. Za okładkę ponownie odpowiada sam mistrz w wizualizacji zombie - Mark Riddick. Tytuł albumu zaprojektował i narysował Paweł Martowicz (Nuclear Tattoo Sanok), a nowe logo zespołu to dzieło Psychoradka.

  Skład Eternal Rot:
  Mayer - gitara, bas, wokal
  Grindak - wokal
  Radek - bębny

  www.facebook.com/EternalRot
  www.store.godzovwar.com

  search for Eternal Rot
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.