AUTOPSY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: AUTOPSY

01-10-2022, 23:05

Wódka i Piwo pisze:
01-10-2022, 23:04
Ascetic pisze:
01-10-2022, 22:43
Frazy "...ignore of RRRRRRRrrrrrrooting hides .... " nie zapomnę nigdy. Ciągle lubi w te zabawy literkami dukanymi.

To jest płyta z kategorii, przy której nie skrewiłem akcji na wejściu. Jeden tylko z dwóch ytubowych zajawów ogarnięty na falstarcie. Później już z fizyka. Na podkręconych bassach, na odcinających słuchawkach. Jest zajebiście. Cały materiał jest zajebisty. Z kilkoma mocno wyróżniającymi się patentami. Przy dwóch solówach mam ciary. Klęczę.
Podzielam twoje zdanie. Ale uważaj, to niewybaczalne bolcowanie. Przynajmniej według pewnego pręta co bolcuje według ankiet które przeprowadza.
Atomowa wyjebka na ankietera.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: AUTOPSY

01-10-2022, 23:49

Proste jak jebanie.
Na razie napiszę tylko tyle, że otrzymałem to, co chciałem, i co obiecywały (przynajmniej mi) zwiastuny - więcej Abscess i więcej doomu.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 00:02

Tylko Autopsy i aż Autopsy. Bdb plyta
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 00:03

Sorki, zapomniałem kropki.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 03:30

Jest nowa płyta? Muszę posłuchać.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Hellrocker
postuje jak opętany!
Posty: 665
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 09:04

Po kilkukrotnym przesluchaniu jestem na TAK!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 11:54

Ascetic pisze:
01-10-2022, 22:43
Frazy "...ignore of RRRRRRRrrrrrrooting hides .... " nie zapomnę nigdy. Ciągle lubi w te zabawy literkami dukanymi.

To jest płyta z kategorii, przy której nie skrewiłem akcji na wejściu. Jeden tylko z dwóch ytubowych zajawów ogarnięty na falstarcie. Później już z fizyka. Na podkręconych bassach, na odcinających słuchawkach. Jest zajebiście. Cały materiał jest zajebisty. Z kilkoma mocno wyróżniającymi się patentami. Przy dwóch solówach mam ciary. Klęczę.
W „Tapestry”, teraz przemierzając auto-niepsem, że Sleja w solówka się wylewa. Przez tą jebaną wajchę zapewne. I przez galopady*

I jeszcze jedna myśle. Ten doom coraz mniej dociążony. Na całej płycie. To jedyny mankament. Czasem ten doomowy swing to pod jakiś stonery, manowce prowadzi.

*na 1:49 wajcha dalej robi kuku.
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 12:39

Ascetic pisze:
02-10-2022, 11:54
Ascetic pisze:
01-10-2022, 22:43
Frazy "...ignore of RRRRRRRrrrrrrooting hides .... " nie zapomnę nigdy. Ciągle lubi w te zabawy literkami dukanymi.

To jest płyta z kategorii, przy której nie skrewiłem akcji na wejściu. Jeden tylko z dwóch ytubowych zajawów ogarnięty na falstarcie. Później już z fizyka. Na podkręconych bassach, na odcinających słuchawkach. Jest zajebiście. Cały materiał jest zajebisty. Z kilkoma mocno wyróżniającymi się patentami. Przy dwóch solówach mam ciary. Klęczę.
W „Tapestry”, teraz przemierzając auto-niepsem, że Sleja w solówka się wylewa. Przez tą jebaną wajchę zapewne. I przez galopady*

I jeszcze jedna myśle. Ten doom coraz mniej dociążony. Na całej płycie. To jedyny mankament. Czasem ten doomowy swing to pod jakiś stonery, manowce prowadzi.

*na 1:49 wajcha dalej robi kuku.
Pod Abscess ;)

Ja póki co nie formułuję bardziej rozbudowanej opinii, bo się zakręciło dopiero parę razy, natomiast jak po pierwszym udostępnionym kawałku byłem ostrożnie optymistyczny, tak po zapoznaniu się z całością, to takie płyty Autopsy może dla mnie nagrywać do końca świata i jeden dzień dłużej, a ja i tak będę zadowolony.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 12:47

Chyba jednak nie wezmę udziału w licytacji, od którego albumu Autopsy ten nowy jest najlepszy. Raz, że "Morbidity Triumphant" na razie podoba mi tak bardzo, że sięgam myślami do "Macabre Eternal", a nawet dalej. Dwa, że mam tak z niemal każdym materiałem Autopsy. Trzy, że Autopsy to współczesny wzorzec z Sevres death metalu, zarówno w obszarze kompozycji, jak i produkcji. Jest jednak coś co wyróżnia ten album na tle pozostałych poreaktywacyjnych materiałów tego zespołu. Jest to melodyjność. Wprawdzie naturalna dla Autopsy, ale zaserwowana w taki sposób, że jedni odbiorcy powiedzą: "tak jeszcze nie grali!", a drudzy, ze względu na punkową otoczkę, porównają go do Abscess. Efekt jest taki, że mamy tu do czynienia z płytą, która nie ma żadnych tajemnic i od pierwszego osłuchu wywala kawę na ławę. Mistrzowska oczywistość tego albumu na szczęście nie omija szerokim łukiem brawury "Severed Survival", doomowych pasaży "Mental Funeral" i szalonego darcia ryja Reiferta jakie zaprezentował na "Acts of the Unspeakable". Oczywiście polecam. Tegoroczne podium czeka.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 18:17

Pacjent pisze:
02-10-2022, 12:47
Chyba jednak nie wezmę udziału w licytacji, od którego albumu Autopsy ten nowy jest najlepszy. Raz, że "Morbidity Triumphant" na razie podoba mi tak bardzo, że sięgam myślami do "Macabre Eternal", a nawet dalej. Dwa, że mam tak z niemal każdym materiałem Autopsy. Trzy, że Autopsy to współczesny wzorzec z Sevres death metalu, zarówno w obszarze kompozycji, jak i produkcji. Jest jednak coś co wyróżnia ten album na tle pozostałych poreaktywacyjnych materiałów tego zespołu. Jest to melodyjność. Wprawdzie naturalna dla Autopsy, ale zaserwowana w taki sposób, że jedni odbiorcy powiedzą: "tak jeszcze nie grali!", a drudzy, ze względu na punkową otoczkę, porównają go do Abscess. Efekt jest taki, że mamy tu do czynienia z płytą, która nie ma żadnych tajemnic i od pierwszego osłuchu wywala kawę na ławę. Mistrzowska oczywistość tego albumu na szczęście nie omija szerokim łukiem brawury "Severed Survival", doomowych pasaży "Mental Funeral" i szalonego darcia ryja Reiferta jakie zaprezentował na "Acts of the Unspeakable". Oczywiście polecam. Tegoroczne podium czeka.
O to to z tym, że nie do końca bym się zgodził, że nówka wykłada od razu kawa na ławę. Po każdym przesłuchaniu Latałem inne smaczki, których sporo na tym albumie. Z każdym odsłuchem rośnie. Krzychu się spisał!
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 18:36

Bardzo dobra lektura ten temat. Wrócę tu za rok dwa lata. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 18:46

ozob pisze:
02-10-2022, 18:36
Bardzo dobra lektura ten temat. Wrócę tu za rok dwa lata. (:
Nołlajf!
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 19:02

Przesłuchałem kilka razy, spodobało mi się na tyle, żeby zamówić płytę. Ostateczny werdykt wydam po odsłuchach na fizycznym nośniku. Raczej żaden materiał na wiekopomne dzieło, płytę roku czy coś w ten deseń. Pożyjemy, zobaczymy. Fanatykiem Autopsy nigdy nie byłem, więc głowa chłodna.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: AUTOPSY

02-10-2022, 19:08

Bonecrusher pisze:
02-10-2022, 18:17
Pacjent pisze:
02-10-2022, 12:47
Chyba jednak nie wezmę udziału w licytacji, od którego albumu Autopsy ten nowy jest najlepszy. Raz, że "Morbidity Triumphant" na razie podoba mi tak bardzo, że sięgam myślami do "Macabre Eternal", a nawet dalej. Dwa, że mam tak z niemal każdym materiałem Autopsy. Trzy, że Autopsy to współczesny wzorzec z Sevres death metalu, zarówno w obszarze kompozycji, jak i produkcji. Jest jednak coś co wyróżnia ten album na tle pozostałych poreaktywacyjnych materiałów tego zespołu. Jest to melodyjność. Wprawdzie naturalna dla Autopsy, ale zaserwowana w taki sposób, że jedni odbiorcy powiedzą: "tak jeszcze nie grali!", a drudzy, ze względu na punkową otoczkę, porównają go do Abscess. Efekt jest taki, że mamy tu do czynienia z płytą, która nie ma żadnych tajemnic i od pierwszego osłuchu wywala kawę na ławę. Mistrzowska oczywistość tego albumu na szczęście nie omija szerokim łukiem brawury "Severed Survival", doomowych pasaży "Mental Funeral" i szalonego darcia ryja Reiferta jakie zaprezentował na "Acts of the Unspeakable". Oczywiście polecam. Tegoroczne podium czeka.
O to to z tym, że nie do końca bym się zgodził, że nówka wykłada od razu kawa na ławę. Po każdym przesłuchaniu Latałem inne smaczki, których sporo na tym albumie. Z każdym odsłuchem rośnie. Krzychu się spisał!
Podsumowując oceniasz ten album lepiej ode mnie. :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: AUTOPSY

03-10-2022, 15:50

no spoko spoko ;) sporo Black Sabbath, fajnie się słucha :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: AUTOPSY

04-10-2022, 16:12

Tak sobie myślę skąd się bierze niechęć części fanów do Autopsy i nie mówię tu o jakichś Heńkach co dopiero odstawili metallice i biorą się za death metal, ale o wieloletnich fanach death metalu. Ktoś mi powie?
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10124
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: AUTOPSY

04-10-2022, 16:19

Bonecrusher pisze:
04-10-2022, 16:12
Tak sobie myślę skąd się bierze niechęć części fanów do Autopsy i nie mówię tu o jakichś Heńkach co dopiero odstawili metallice i biorą się za death metal, ale o wieloletnich fanach death metalu. Ktoś mi powie?
Że co? Znaczy ktoś może nie lubić, bo gusta są różne, natomiast niechęć? Coś sobie ubzdurałeś, bo bym powiedział, że to powszechnie szanowana ekipa prędzej.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: AUTOPSY

04-10-2022, 16:41

No raczej.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: AUTOPSY

04-10-2022, 17:14

Niechęć do Autopsy? Pierwsze słyszę. Jako jedni z nielicznych co się nie skurwili. Szacun total!
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: AUTOPSY

04-10-2022, 17:39

Bdb koledzy z forum . Nie o to mi chodziło(:
Chodzi mi o to, że wielu zatwardziałym death metalowcom nie siada Autopsy i czemu tak jest
Ja tam ich lubię, słucham i szanuję. Mówię o ludziach z grup dyskusyjnych na buku, którym w większości ta muza nie siada, ale inne nie raz bardziej ekstremalne kapelę siadają im z miejsca. Może mają po prostu zjebany gust. Ok
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
ODPOWIEDZ