SOTHOTH (pol)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

SOTHOTH (pol)

20-02-2023, 05:45

Serio z dwie dekady przymierzałem się do tej krakowskiej hordy, wszystko to pod wpływem pozytywnych recenzji ich demka 'Inflicted with Hate' gdzie padały porównania do wielkich nazw amerykańskiego death metalu ale samego demo nie poznałem po dziś.

Niemniej, dosyć dobrze zrobiły mi te pełniaki i w ramach grzebanie w polskiej scenie warto podbić temat bo zespół rozpizł się mimo wszystko bez echa a szkoda.

Pierwszy album From 'Deformity till Homicide' czasami może wydawać się kwadratowy ale poza tym jest tutaj wiele podjazdów po morbidowe walce, najbardziej wyróżniłbym ZAJEBISTY 'Seal of Divinity'.

Dwójka 'Rise to Conquer' skręca w inne nieco rejony i czasami sięga po odstające od death metalu nowoczesne patenty (rwane, karabinowe riffy) znane z Decapitated czy Traumy, jest to album w pełni już profesjonalny aczkolwiek nowinki nie każdy już przetrawi - na pewno łykną je fani wspomnianych bandów.

A co forumowicze sądzą?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: SOTHOTH (pol)

03-04-2024, 20:59

Jest próbka:

Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ