BURZUM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 15:04

Przecież ja tu nie piszę o więzieniu. Zajęty majatek. konto bankowe na poczet poniesionych szkód przez kośćiół, w postępowaniu egzekucyjnym to standard. Dalsza licytacja komornicza majątku.

Dziwi mnie ta sytuacja z mojego punktu widzenia Norwegii. W Polsce nie do przejścia.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: BURZUM

25-04-2024, 15:11

Jak jest gołodupcem to nie wyciśniesz i tak. Do zajęcia majątku potrzebny jest majątek. U niego to chyba tylko majątkowe prawa autorskie do muzyki, w sumie ciekawe czy należą do niego czy może scedował kiedyś.
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 15:27

Na podstawie chociażby co publikuje w mediach społecznościowych. Jest też skara pauliańska. To żaden gołodupiec.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: BURZUM

25-04-2024, 15:37

Typ siedział chyba 20 lat, ma żonę, która pewnie jest właścicielką wszystkiego co jest w gospodarstwie domowym. Mają dzieci, więc pewnie jest socjal, który zapewne tak jak u nas, nie może być przedmiotem egzekucji. Paulianka u nas do 5 lat chwyta, jak w Norge i Fr, nie wiem ale na bank jest jakiś termin. Jak ktoś ma te jego książki to niech sprawdzi kto jest tak naprawdę autorem, może pod pseudonimem Varg publikuje jego żona? :D
A co on tam publikuje w socjalach? Jak kiedyś patrzyłem to przebrany w łachmany biegał z włócznią. :D
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 16:15

Możliwe. Niespecjalnie na to patrzę pod kątem dochodzenia roszczeń cywilnych. Miałbym rozkminiać takie sprawy to pewnie sam bym oszalał. Odpowiedzialność to odpowiedzialność tu w wymiarze finansowo-cywilnym który wykonuje. Regresów ubezpieczeniowych przerobiłem dziesiątki.

Nie przekraczam rubikonu. Jak mus to mus.

Ale jak mogłem na skutek swojej egezkucji zamknąć jeden szpital gdzie odszkodowanie wyszło ponad 2 mln zł i mogłem doprowadzić do zamknięcia placówki to sam się zblokowałem prawniczo. Widziałęm gdzie ida moje działania i sam się zblokowałem- świadomie, żeby nie szło to dal-poważnie:D.. Kurwa w życiu bym tego nie zrobił. Między młotem i kowadłem -klient mnie cisł w kierunku odszkodowania a ja musiałem wytłumaczyć i przeonaczyć ,że jak doprowadzimy do zamknięcia szpitala (polisa na 500 tys- w powiatowym szpitalu, poważnie) to ja się pod tym nie podpiszę. Dobrze ,że ,bo klient to zrozumiał.

To by złamało mój kręgosłup moralny i nie będę w to brnąć. Ostatecznie dogadaliśmy się z szpitalem ,że pozostałe 1,5 mln rozłoży w płatnościach na transze.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: BURZUM

25-04-2024, 16:27

No i super, łyżeczką, a nie chochlą.
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 16:38

Wiesz chodziło o to ,że w tym szpitalu mogło być moje dziecko , Twoje, moja mama, Twoja- i ja nagle wielki Pan wchodzę z egzekucją sądową na 2 mln ,bo szpital nie jest w stanie mi odszodowania zapłacić.

Klient mnie naciska- zniszczyli moje życie, przez nich jestem na wózku.

Ja od siebie : jak Pan sobie to wyobraża, ,że cały szpital powiatowy zamknę, gdzie Ci ludzie się podzieją, z jednego nieszczęścia wchodzimy w drugie. Ja się pod tym nie podpiszę.

Klient mój przemyślał sprawę: poszliśmy na ustępstwo, rozłożyliśmy te płatności na 5 lat. Doprowadzenie jeden tragedii do drugiej to nie sztuka. Do dzisiaj jak widzę polisy czy w szpitalach czy w firmach, które podejmują się inicjacji w przetargach publicznych nie mogę uwierzyć ,że ktoś taki przy takim ryzyku ubezpiecza się na 500 tys zł. Naprawdę.

To samo dotyczy firm. Śmiało mogę powiedzieć ,że 30% prowadzonych przez nasze konsorcjum spraw dotyczy niedoubezpieczenia i zasad proporcji w firmach. To jest dramat dla tych przedsiębiorców.

Widziałem naprawdę spółki wielomilionowe ,które rozsypały się jak dom z kart a załogi pracowników zostały pozbawione pracy.

Ostatnio maiłem taką papiernie- 140 osób starciło pracę, właściciel cały majątek. Ja nawet nie potrafie od paru miesięcy nawiązać kontaktu ,bo jestem umocowany przez tylko część właścicieli firmy i nie wiem kiedy główny właściciel mi podpisze pełnomocnictwo ,bo się załamał, jest po udarze. Tak to przeżył. Działam z partyzanta. Na skutek właśnie takich spraw jestem jedyną kancelarią ukaraną przez Rodo w tak potężnym wymiarze. Im się wydaje tym bezmógom ,że to wszystko jest takie proste i klient powinien najlepiej umowę ze mną spisać gdzie działam często na postawie częściowego pełnomocnictwa. Żeby z gównianej sytuacji ludzi wyprowadzić.

Taka materia tego co robię. Trudna w chuj. Ja później sam mam depresję i doły na skutek takich zdarzeń. 15 jak prowadzę ludzkie nieszczęścia to to potrafi zajebiście wyeksploatować i po młodzieżowemu zryć głowę. Ja podchodzę do rzeczy emocjonalnie w dalszym ciągu:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:23

ojej jaki ty tomek dobry. idealy blek metanu itd. no ale na wodeczke musi byc. chuj ze od czarnych kurew pedofili. nie zapraszam do dyskkusji. cytujac klasyka; to przeciez widac od razu...
tomaszm pisze:
25-04-2024, 16:38
Wiesz chodziło o to ,że w tym kosciele mogło być moje dziecko ruchane , Twoja, moja siostra/brat, Twoja- i ja nagle wielki Pan wchodzę z egzekucją sądową na 2 mln ,bo kosciol nie jest w stanie mi odszodowania zapłacić.
fixed
Ostatnio zmieniony 25-04-2024, 23:37 przez Pierec, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:29

Ja mam serce ze złota. Kompletnie mnie pierdoli kto mi sprawę powierza. Nie przywiązuje do spraw ideologocznie żadnego znaczenia.

Ideały ideologocznie zatraciłem lata temu.

Dzisiaj prowadze Kościołówi sprawy z szkód na majątku. Jeśli jakieś satanistyczne konsorcjum uzna że mam im pomóc - spoko. Nie przywiązuje uwagi. Kto jest moim zleceniodawca. Naprawdę jebię mnie to.

Poza pieniędzmi. Bo je lubię. Moi ludzie jeszcze bardziej. Z tego żyjemy.

Kiedyś może bym szerzej się zastawial. Teraz nie wnikam kto mi powierza sprawę. Nam bo za mną jest dziesiątka ludzi.

Kościół to taki sam klient jak każdy inny.
Ostatnio zmieniony 25-04-2024, 23:52 przez tomaszm, łącznie zmieniany 6 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10619
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:33

Ze złota kupionego w sztabkach za pomoc watykanowi:-)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6756
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:45

Kurde balans, science-fiction i monty python w temacie o Burzum.
Awatar użytkownika
tomekw48
postuje jak opętany!
Posty: 464
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:45

Co ja widzę?
Tomek włożył tutaj kij w mrowisko :)
Najważniejsze, że nie sprzeda masterfula czarnym panom w sukienkach. Oni by tu porządek zrobili :)
Ale tak na poważnie... Nie widzę nic złego w ruchaniu klechów na kasę. Mam nadzieję, że spraw pedofilskich nie ruszasz jako obrońca? Nie widzę również nic złego w takiej współpracy z wrogiem. Wroga trzeba poznać od środka, aby go później rozpierdzielić i rozłożyć na łopatki.
Katolicyzm, podobnie jak większość wyznań, chyli się powoli ku upadkowi. To będzie religia dla zakompleksionych, zmobbingowanych ludzi. W erze sztucznej inteligencji nie będzie miejsca na wiarę w pana boga. Wszyscy będziemy niewolnikami sztucznej inteligencji, sztucznego pana boga, stworzonego przez nas samych.
Obserwując świat ja już nie wierzę, że to wszystko się dzieje naprawdę. To musi być fikcja. To co się teraz odpierdziela jest niepojęte.
Ważne, że mój mały prywatny świat jest jeszcze w miarę nienaruszony. Oby to trwało jak najdłużej, bo to też kwestia czasu, jak się zmieni...
Slaves shall serve :twisted:
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

25-04-2024, 23:54

Kurwa Tomku ja majątki prowadzę. Nie dotknalbym spraw pedofilski bo mnie to obrzydza.

Znam kościół od środka dlatego gardzę bardzo. Zepsucie.

Mam niepohamowane uwielbienie dla pieniędzy. Z takiego też środowiska pochodzę. Więc kroje tych głupców w tak bezczelny sposób jak mogę. A są skazani na mnie. Nie na odwrót.
Ostatnio zmieniony 26-04-2024, 00:03 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:03

tomaszm pisze:
25-04-2024, 23:54
Kurwa Tomku ja majątki prowadzę. Nie dotknalbym spraw pedofilski bo mnie to obrzydza.
dobrze wiesz jak jest to wspolzalezne. nie zrznij glupa, rozmawiasz z doroslymi chlopami. wspierasz kurestwo i tyle.
nawet ja prosty robol to widze.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:08

Jestem bm. Znajdź drugiego tu choćby na forume co wzbogaca się na KK. Mam więcej diabła, bo Oni mnie potrzebują. Nie ja ich. Mnie Oni jebią.

To Oni zabiegaja o moje względy. Bo szacowanie nieruchomości kościoła to trudny kawałek do zgryzienia.

Nie wyklepiesz majątku w Normie czy Seconbundzie.

Potrzebujesz ekipy rzeczoznawców i prawników, którzy trzymają to za ryja.
Ostatnio zmieniony 26-04-2024, 00:21 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:17

kto ma oczy ten widzi. co ja bede sie produkowal. ujebany jestes w tym po uszy. ode mnie tyle.

a te nowe Burzumy najwyzej srednie, komu to potrzebne, nie wiem, chyba tyllko autorowi.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:29

Przecież wiem. Jestem z środowiska o którym się mówi od lat a nawet poza groźbami nikt nie próbował z panujących rządów zrobić reglamentacji naszej grupy. Robimy co chcemy, jak chcemy ma naszych zasadach.

Może faktycznie te historie o Masonach to nie tylko głupie pierdolenie a sam reprezentuje te środowisko.

Nie wiem - nie znam drugiego takiego środowiska jak moje. Nas władza nie dotyka, jak próbuje to zaraz się wycofuje.
Kupię:

Vastum Hole Below
backslifer
rozkręca się
Posty: 96
Rejestracja: 08-10-2018, 15:08

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:35

Takie tam plumkanie te nowe kawałki, odcinanie kuponów.
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:40

ok czyli najwiekszymi blek metalowcami sa ksieza i ich akolici. na to wychodzi.
dobra spierdalam bo na 7 mam do tyrki. zaden blek only diax.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8073
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: BURZUM

26-04-2024, 00:45

Oczywiście. Największy BM to kościół katolicki
Ludzie zepsuci do szpiku kości - obląkani władza, wpływami, słabością do pokus jak dupczenie dzieci, zagubieni w tyglu, wypaczajacy imię Boga i robiący wszystko na przekór swojej wiary. Tu jest diabeł.

To nie komiksowy BM z bandą kolesi wymalowanych plakatówkami tylko zło w pierwotnym, namacalnym codziennym życiu.
Kupię:

Vastum Hole Below
ODPOWIEDZ