Neo inferno 262

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8186
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Neo inferno 262

11-05-2024, 00:42

Jeśli kogoś łechczą te industrialne bm klimaty i nie jest obojętny na szalony beat ,który podryga w tle na głównym planie wściekłego bm nie pozostanie obojętnym.

Uwielbiam debiut- narkotyki ,zezwierzęcenie,choroba- jeśli myślisz ,ze można AIDS nie dostać słuchając tak zbrutalizowanego industrialne bm to źle myślisz.

Ostatni pałniak bardziej dostojny, kapitalny ,pełen smaczków, mięsistego przetwórstwa żelaza w industrialnej maszynerii. Kocham bezgranicznie. To ten z zespołów co wymaga osobnego tematu,

Kupię:

Vastum Hole Below
C//A
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: Neo inferno 262

11-05-2024, 08:02

Pełna zgoda, pisałem trochę na temat oststniego pełniaka w temacie o francuskim BM. Jest trochę różnych ciekawych tropów z roznych etapow tej sceny w tym albumie.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8186
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Neo inferno 262

11-05-2024, 10:25

Jakby ktoś chciał to ostatnio fest zakupy robiłem u Janka w Lavadome i ma na stanie. Oczywiście perfekcja. Jak to u Janka. Śmiało tam można zamawiać.
Kupię:

Vastum Hole Below
ODPOWIEDZ