SILESIA INFERIOR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: SILESIA INFERIOR

02-11-2010, 16:06

Która, Hate czy VIrgin Snatch? <zieeew>
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
baniaczy
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 19-09-2009, 16:59

Re: SILESIA INFERIOR

11-12-2010, 16:38

Tzn. tak mi sie wydawalo ze automat, ale dzis w studio mozna zrobic wszystko. Nienawidze jesli automat probuje nasladowac prawdziwa perkusje. Jedyne co mi sie w podobnych klimatach spodobalo z automatem to stare Limbonic Art i Mysticum.
Widocznie sądzisz że większość rzeczy które są w jakimś stopniu programowane brzmią gównianie i często tak jest, lepiej wtedy żeby było prosto i pewne kwestie słychać wtedy od razu.

Poza tym powszechnie panuje wszechogarniający trend na triggery i każde uderzenie brzmi trak samo, co często brzmi gorzej niż porządne ułożenie w ciągu z wykorzystaniem dużej puli wav-ów.

Kolejna kwestia to obcinanie "dołu" w imię zwiększenia za wszelką cenę głośności co często zabija dynamikę i nie zwiększa selektywności. Dobrym przykładem na to co powyżej napisane jest chociażby "Quantos Possunt Ad Satanitatem Trahunt".
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SILESIA INFERIOR

12-12-2010, 11:06

chujowe logo, chujowe filmiki na myspace (co to ma byc wycieczka po lesie? co to ma do muzyki), chujowa okladka, chujowy automat, chujowe wokale, ale muzyka sie troche broni. Nie jest to moze Impiety czy IW, jak ktory chca na pewno grac, ale mysle ze jak znajda palkera, wokaliste, grafika to cos z tego moze byc. Jak na debiutantow - padaczki nie ma.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
baniaczy
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 19-09-2009, 16:59

Re: SILESIA INFERIOR

12-12-2010, 14:32

chujowa chujnia, goście są zjebani, muzyka nie tyle jest chujowa co spierdolona i grafika chujowo-zjebana, i tylko ja mam rację
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: SILESIA INFERIOR

12-12-2010, 14:52

ten automat brzmi żenujaco... na necie jest od kurwy dobrych sampli wiec nie rozumiem dlaczego w 99% przypadków gdy amatorzy lub pół-amatorzy uzywaja automatu to brzmi to tak biednie... muzycznie nie ma jakiejs mega zwały, choć infernal war to to nie jest i raczej długo jeszcze nie będzie, szybkie solówki w iw robia zajebiste wrazenie, a tutaj brzmią jak chaotyczne napierdalanie randomowich dzwięków i onanizm gitarą ktorego nie znosze. po prostu nic ciekawego i nie chcialoby mi sie za chuj tego słuchać.

lepsze logo i grafiki wysrałbym na kacu uderzając w photoshopie o tablet pół miękkim kutasem.

i serio serio, mogliby sobie darować te filmiki bo to wyjątkowa bieda... 3 typów stoi w lesie i cos pierdoli pijąc wódke. interesuje mnie to równie mocno co małzenstwo kasi cichopek.

o "teledysku" moze lepiej nie bede sie wypowiadał.
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SILESIA INFERIOR

12-12-2010, 15:15

baniaczy pisze:chujowa chujnia, goście są zjebani, muzyka nie tyle jest chujowa co spierdolona i grafika chujowo-zjebana, i tylko ja mam rację
nienapisalem nigdzie ze muzyka jest spierdolona. muzyka wrozy dobrze na przyszlosc. grafika niepodoba mi sie, bo wyglada jakby byla robiona w paincie. wokal nie podoba mi sie (taki maloczytelny wokal pasowalby mi do grindu), logo jest zjebane (gracie heavy ze macie logo jak Sonata Arctica?). Automat wiadomo, że w 99% procentach ma spierdolone brzmienie. o gosciach nic nie mowilem, bo ich po prostu nie znam. I nigdzie nie napisalem ze mam racje, wyrazilem tylko zdanie, a o to Ci chodzilo mam nadzieje zakladajac ten temat.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
baniaczy
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 19-09-2009, 16:59

Re: SILESIA INFERIOR

17-12-2010, 19:11

onanizm gitarą
Ciekawe jak miałoby wyglądać? Wiercisz dziurę w desce? Onanizuj się dalej.
ktorego nie znosze
Znieś ziemniaki do piwnicy.
lepsze logo i grafiki wysrałbym na kacu uderzając w photoshopie o tablet pół miękkim kutasem.
Skoro lepsze logo zrobiłbyś (wysrałbyś) na kacu, uderzając pół miękkim chujem, to przypuszczam że nie kosztowało by to ciebie więcej niż pisanie wywodu pod tym tematem. Skoro tak zrób jakieś i zapodaj linka, srać potrafi każdy.
nienapisalem nigdzie ze muzyka jest spierdolona
A jednak:
wokal nie podoba mi sie / Automat wiadomo, że w 99% procentach ma spierdolone brzmienie /
poza tym: / logo jest zjebane / grafika niepodoba mi sie
Chuj mnie to w zasadzie obchodzi ale dajesz dowód hipokryzji.
logo jest zjebane (gracie heavy ze macie logo jak Sonata Arctica?


Kto "gracie"? Ty faktycznie podobieństwo jest uderzające http://www.metal-archives.com/band.php?id=192

.
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: SILESIA INFERIOR

17-12-2010, 19:34

baniaczy pisze:
lepsze logo i grafiki wysrałbym na kacu uderzając w photoshopie o tablet pół miękkim kutasem.
Skoro lepsze logo zrobiłbyś (wysrałbyś) na kacu, uderzając pół miękkim chujem, to przypuszczam że nie kosztowało by to ciebie więcej niż pisanie wywodu pod tym tematem. Skoro tak zrób jakieś i zapodaj linka, srać potrafi każdy.
nie ma sprawy. ile płacisz?
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: SILESIA INFERIOR

18-12-2010, 08:15

rozpierdala mnie nazwa tego zespolu. gorszy slask :lol:
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: SILESIA INFERIOR

18-12-2010, 10:59

Jedna kwestia spędza mi sen z powiek - czy pragniecie autonomii Ślunska?
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SILESIA INFERIOR

18-12-2010, 22:33

Drone pisze:Dolny Śląsk jak już, a nie gorszy.
kazdy wie ze gorny slask > dolny slask.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: SILESIA INFERIOR

19-12-2010, 13:10

Muzycznie nie jest nawet źle - sporo się dzieje, dużo chaosu i tak dalej. Niestety największym problem nie jest sprawa perkusji tylko chujowe, miękkie brzmienie całości, które nie wątpię że raczej większości będzie się podobać. Tak czy siak filmik z hasaniem po lesie jest tak żenujący że całej płyty nie byłbym w stanie wysłuchać. No jakiś łysy szcza w lesie, no toć kurwa mać.
baniaczy
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 19-09-2009, 16:59

Re: SILESIA INFERIOR

31-03-2011, 11:42

W ramach punktu odniesienia, pytań które pozostały bez odpowiedzi w tym temacie oraz błędnych domniemań - fragmenty wywiadów:

http://www.myspace.com/silesiainferior/blog/542345270
http://www.myspace.com/silesiainferior/blog/542289709
http://www.myspace.com/silesiainferior/blog/542252905
Awatar użytkownika
necromorbid
rozkręca się
Posty: 36
Rejestracja: 01-02-2014, 15:59

Re: SILESIA INFERIOR

13-05-2024, 13:46

Temat umarł wiele lat temu ale ja lubię wykopywać z grobów różne zgniłe trupy. Czuć ciemną noc nawet teraz popołudniu. Nie rozumiem biadolenia na perkusję i inne rzeczy w dokonaniach Silesia Inferior, co prawda jest rzemieślniczy black metal ale grają jak należy, wolę to niż tak jak inne dziwne ludziki z tego forum potrafią masturbować się nad murzyńskim hip-hop-shitem💩
zatrzymałem się na 2011 roku
ODPOWIEDZ