CANNIBAL CORPSE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1739
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

16-08-2005, 15:02

Wysłane przez Maniek z bagien
Wysłane przez Mental
Pierwsze dwa albumy to kawał porzadnego deathmetalowego mięcha,"Tomb..." juz byl sredniawy
&
No więc tak: zarowno "The Bleeding" jak i "Vile" to pare hiciorów jak min."Staring Through The Eyes Of The Dead","Stripped, Raped And Strangled", "Pulverized", "Perverse Suffering", "Eaten from Inside" + pare sredniakow. Natomiast "Bloodthirst" i "Gallery of Sucide" są mi obce. "Live Cannibalism" niszczy, zarówno w wersji audio jak i wideo.
Wysłane przez Maniek z bagien
Wysłane przez Mental
(oprocz absolutnego killera pod postacią "hammer smashed face").
Ja dodałbym jeszcze "Beyond The Cemetery". Te dwa mi się najbardziej podobają na "Tomb...".
Ja bym zamienił "Beyond..." na "Post Mortal Ejaculation"
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

16-08-2005, 16:37

Wysłane przez Balu
Mi się w cannibalach jeszcze to podoba,że nie grają gwiazdorów.Po koncercie zawsze można z nimi kilka słów zamienić czy zrobić pamiątkowe foto.
Dokładnie!
Wysłane przez stary
jak z misiem w zakopanem?
Dokładnie!
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

16-08-2005, 16:43

Wysłane przez Maria Konopnicka
Wysłane przez Maniek z bagien
gdzie tam masz KISS?
albo cos mi sie jebie, albo na wersji kasetowej mialem cover Kiss zamiast "The Exorcist" - musze to sprawdzic.
O ile pamiętam (bo nie miałem tego w ręku od lat) na żadnej wersji nie było coveru KISS. :)
Wysłane przez Maria Konopnicka
Live Cannibalism (live) - nawet nie najgorsza ta koncertowka, chociaz na kolana mnie nie powalila. 6,9/10
(...)
przyznaje bez bicia, ze przesluchalem ta plyte...chyba raz
Nie sądzisz, że nie powinieneś jej oceniać? ;)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
stary

16-08-2005, 16:44

może oni powinni grac tylko covery KISS?
Awatar użytkownika
P.
postuje jak opętany!
Posty: 415
Rejestracja: 06-07-2004, 09:02

16-08-2005, 16:51

Pamiętam jak na początku lat 90. wszyscy wyśmiewali CC, a każdy doskonale wiedział, że to taka druga, a może trzecia, liga.
Z dzisiejszegio punktu widzenia jest jeszcze gorzej.
never again
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

16-08-2005, 16:54

Wysłane przez stary
może oni powinni grac tylko covery KISS?
Dokładnie!
Wysłane przez P.
Pamiętam jak na początku lat 90. wszyscy wyśmiewali CC, a każdy doskonale wiedział, że to taka druga, a może trzecia, liga.
Z dzisiejszegio punktu widzenia jest jeszcze gorzej.
Taaa... Pamiętam te wycieczki szkolne do sklepów muzycznych i zbiorowy rechot nad półką z ich płytami.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

16-08-2005, 17:11

cannibal corpse dobre jest! nie znam wszystkich plyt,bo fanem wielkim nie jestem ale mam 2 pierwsze plyty i koncertowke,czasem zarzuce. na pewno nie sa mierni,bez przesady
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

16-08-2005, 17:26

Nie słyszałem nic o żadnym coverze KISS. A "The Exorcist"to chyba przeróbka przeboju Possessed?A "Zero The Hero" to zapowiedź "Smoke On The Water" SFU :)
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

16-08-2005, 19:11

[quote] Zaś jeśli chodzi o koncerty Cannibal to ta kapela nie ma sobie równych. [/quote]

Przesadzasz. Ich gigi moze i rozpierdalaja, ale jest jeszcze kilka kapel death metalowych, ktore pod wzgledem scenicznej agresji robia jeszcze wieksze zamieszanie i rozpierdol. Nazw ich wymieniac nie bede, bo na pozostalych stronach tego tematu zostaly juz one wspomniane.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2205
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

16-08-2005, 21:14

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
jak z misiem w zakopanem? [/quote]
hehe to ci się udalo;)
Ale przesadzasz, CC to zajebista kapela. Nie wiem jak reszta, ale CC to jedna z kilku kapel których piosenki uwielbiam sobie na gitarce pograc.
Brutalize666
zaczyna szaleć
Posty: 116
Rejestracja: 26-03-2004, 13:18

16-08-2005, 22:10

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
wracaj do swojej bajki kapitanie...przypominam ,że jest to forum.i nie zawsze musimy sie zgadzac.to nawet lepiej.podziwiam tylko ile stron i ile zachwytów mozna poczytac o takich miernotach.niedłygo cc stanie sie gwiazda masterfula jak behemoth.( swoją droga o wiele lepszych od cc) [/quote]

weź sie stary ogarnij. sam smęcisz herezje.jak twierdzisz ze cc to twoja gówniana nic nie znaczaca opinia na tym forum. ja mam takie samo zdanie o twoim niby-zajebistym Ma. CC to zasłuzona pierwsza liga tak jak niestety przereklamowany MA i to jest fakt.Juz którys raz powtarzasz jak bardzo ich nie lubisz, to i tak malo znacząca gówniana opinia. i po chuj jeszcze tu smęcisz w tym topicu. pomarszcz freda przy vader bo przynudzasz.
stary

16-08-2005, 23:24

[quote][i]Wysłane przez Balu[/i]
[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
jak z misiem w zakopanem? [/quote]



Ale pierdolisz.Ty chyba gościu masz jakieś kompleksy..... [/quote]

no.komplex misia.
stary

16-08-2005, 23:35

[quote][i]Wysłane przez Brutalize666[/i]
[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
wracaj do swojej bajki kapitanie...przypominam ,że jest to forum.i nie zawsze musimy sie zgadzac.to nawet lepiej.podziwiam tylko ile stron i ile zachwytów mozna poczytac o takich miernotach.niedłygo cc stanie sie gwiazda masterfula jak behemoth.( swoją droga o wiele lepszych od cc) [/quote]

weź sie stary ogarnij. sam smęcisz herezje.jak twierdzisz ze cc to twoja gówniana nic nie znaczaca opinia na tym forum. ja mam takie samo zdanie o twoim niby-zajebistym Ma. CC to zasłuzona pierwsza liga tak jak niestety przereklamowany MA i to jest fakt.Juz którys raz powtarzasz jak bardzo ich nie lubisz, to i tak malo znacząca gówniana opinia. i po chuj jeszcze tu smęcisz w tym topicu. pomarszcz freda przy vader bo przynudzasz. [/quote]

pomarszcze prz przereklamowany ma. cc kojarzy mi sie z siecia obuwniczą z tanimi butami z serii ccc. podobny poziom.
Brutalize666
zaczyna szaleć
Posty: 116
Rejestracja: 26-03-2004, 13:18

16-08-2005, 23:37

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
[quote][i]Wysłane przez Brutalize666[/i]
[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
wracaj do swojej bajki kapitanie...przypominam ,że jest to forum.i nie zawsze musimy sie zgadzac.to nawet lepiej.podziwiam tylko ile stron i ile zachwytów mozna poczytac o takich miernotach.niedłygo cc stanie sie gwiazda masterfula jak behemoth.( swoją droga o wiele lepszych od cc) [/quote]

weź sie stary ogarnij. sam smęcisz herezje.jak twierdzisz ze cc to twoja gówniana nic nie znaczaca opinia na tym forum. ja mam takie samo zdanie o twoim niby-zajebistym Ma. CC to zasłuzona pierwsza liga tak jak niestety przereklamowany MA i to jest fakt.Juz którys raz powtarzasz jak bardzo ich nie lubisz, to i tak malo znacząca gówniana opinia. i po chuj jeszcze tu smęcisz w tym topicu. pomarszcz freda przy vader bo przynudzasz. [/quote]

pomarszcze prz przereklamowany ma. cc kojarzy mi sie z siecia obuwniczą z tanimi butami z serii ccc. podobny poziom. [/quote]

spusciles sie? fajnie bylo?
stary

16-08-2005, 23:50

nie .jeszcze sie bawię. ty pewnie masz przedwczesny przy cc. ja za to przy ma moge pobawic sie dłużej...
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

17-08-2005, 00:27

[quote][i]Wysłane przez Brutalize666[/i]


weź sie stary ogarnij. sam smęcisz herezje.jak twierdzisz ze cc to twoja gówniana nic nie znaczaca opinia na tym forum. ja mam takie samo zdanie o twoim niby-zajebistym Ma. CC to zasłuzona pierwsza liga tak jak niestety przereklamowany MA i to jest fakt.Juz którys raz powtarzasz jak bardzo ich nie lubisz, to i tak malo znacząca gówniana opinia. i po chuj jeszcze tu smęcisz w tym topicu. pomarszcz freda przy vader bo przynudzasz. [/quote]
dowcipniś z Ciebie Brutalize.Morbid Angel przereklamowane ...bla bla .Cannibal Corpse to dobry zespół -tylko dobry(mówię o studyjnych dokonaniach)Technika niezła,szybkości jak na autostradzie .brakuje tylko jednego: dobrych kompozycji,które tworzą pełne albumy.Oczywiście zdarzały sie wyjątki jak Tomb Of The Mutilated,Staring ....,
Perversed Suffering(mówie o utworach),ale w całości mnie ich albumy po prostu nurzyły.Szanuję ich bo w pewnym sensie to symbol Death Metalu ,ale tylko za to ,a nie za konkretne krążki.Powiedziałbym ,że podobna sytuacja jak z Unleashed.Nie powiem tego ,że przy totalności Morbidów wypadaja blado
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

17-08-2005, 04:52

Wysłane przez Edinazzu
Cannibal Corpse to dobry zespół -tylko dobry(mówię o studyjnych dokonaniach)Technika niezła,szybkości jak na autostradzie .brakuje tylko jednego: dobrych kompozycji,które tworzą pełne albumy.Oczywiście zdarzały sie wyjątki (...) ale w całości mnie ich albumy po prostu nurzyły. Szanuję ich bo w pewnym sensie to symbol Death Metalu ,ale tylko za to ,a nie za konkretne krążki. (...) Nie powiem tego ,że przy totalności Morbidów wypadaja blado
Gdyby w Twojej wypowiedzi pozamieniać miejscami obie nazwy zespołów wyjdzie mój pogląd na całą sprawę. ;)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

17-08-2005, 08:41

[quote][i]Wysłane przez antigod[/i]
ale jest jeszcze kilka kapel death metalowych, ktore pod wzgledem scenicznej agresji robia jeszcze wieksze zamieszanie i rozpierdol [/quote]
\m/ TEHACE \m/
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Bastard
zaczyna szaleć
Posty: 154
Rejestracja: 02-07-2004, 14:44
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

17-08-2005, 09:04

No bez przesady
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

17-08-2005, 09:09

zajebali mnie dokumentnie, na żywca rozpierdalają
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
ODPOWIEDZ