IMMORTAL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:34

Piękna akcja abbatha.To rock and roll wy poprawne politycznie ,pięknie przystrzyżone ,wygłaskane i zachukane kurwy. Takie rzeczy się zdarzają w świecie prawdziwych mężczyzn.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:41

Tak tak panie redaktorze, zachukany
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:45

@[V] Jakbyś był na tym koncercie, też by to była piękna akcja?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:48

maciek z klanu pisze:Tak tak panie redaktorze, zachukany
co tam gruba kurwo śmierdząca spasiona,zdychasz na raka w męczarniach?
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:49

Tak zachukany uchodzco
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:51

Headcrab pisze:@[V] Jakbyś był na tym koncercie, też by to była piękna akcja?
Oczywiście! To metal czy britney spears żeby się domagać zwrotu talarów bo wokalistka ma kryzys osobowości i nie może zaśpiewać I was born to make you happy? Nie takie numery się działy na koncertach.Abbathowi zycze wszystkiego najlepszego,jest rozkosznym alkoholikiem.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 19:55

Tylko żury i cipy życiowe zrozumią żura, upadłego gwiadora.
Swój garnie się do swego, Abbath betoniarzem black metalu.
Podobny upadek jak żuru siedzący przy Harnasiu pod trzepakiem, widły i piec.
[V] pisze: wokalistka ma kryzys osobowości
To raczej kryzys twórczy, obawiam się, że nikt nie może mu pomóc.
Jebać żuli.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:00

wolff pisze:Tylko żury i cipy życiowe zrozumią żura, upadłego gwiadora.
Swój garnie się do swego, Abbath betoniarzem black metalu.
Podobny upadek jak żuru siedzący przy Harnasiu pod trzepakiem, widły i piec.
lepiej byc black metalowym alkoholikiem niż wyżelowana pizdą która wbije pindola w biale dżinsy i kręci kościstym dupskiem na osiedlowym disco: gaz,widly i piec.popijałnym i patrzył jak płoną kurwiątka.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:05

[V] pisze:
wolff pisze:Tylko żury i cipy życiowe zrozumią żura, upadłego gwiadora.
Swój garnie się do swego, Abbath betoniarzem black metalu.
Podobny upadek jak żuru siedzący przy Harnasiu pod trzepakiem, widły i piec.
lepiej byc black metalowym alkoholikiem niż wyżelowana pizdą która wbije pindola w biale dżinsy i kręci kościstym dupskiem na osiedlowym disco: gaz,widly i piec.popijałnym i patrzył jak płoną kurwiątka.
Tyle, że nawet te wyżelowane pizdy ostro napierdalają wszawe kurwy i dymają kobiety nie zaś frajerów na koncercie. Wiadomo przecież, że brud to homoseksualny mumin z rozwalonym pupalem. Chyba , że na zmywaku pod batem pana angola jest inaczej?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:06

[V] pisze:
maciek z klanu pisze:Tak tak panie redaktorze, zachukany
co tam gruba kurwo śmierdząca spasiona,zdychasz na raka w męczarniach?
Brzydko piszesz. Co na to Twoja bozia, w którą zadaje się wierzysz?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:07

Wyobraźmy sobie taką sytuację: jestem wielkim fanem Autopsy i jadę na festiwal np do Holandii tylko dla nich. Autopsy gra 2 numery i kończy występ bo się Chris Reifert najebał. Powinienem być szczęśliwy, bo widziałem piękna akcje? Zgadza się?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:08

Headcrab pisze:Wyobraźmy sobie taką sytuację: jestem wielkim fanem Autopsy i jadę na festiwal np do Holandii tylko dla nich. Autopsy gra 2 numery i kończy występ bo się Chris Reifert najebał. Powinienem być szczęśliwy, bo widziałem piękna akcje Zgadza się?
Oczywiście i z dumą możesz wtedy sobie powiedzieć, że nie jesteś zahukaną kurwą. :-)
all the monsters will break your heart
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:09

serio chłopaki z disco takie zabijaki? nigdy nie zauważyłem wracając nocą z miasta.albo najebane albo naćpane.A te nasterydowane gogusie mają wygląd buldoga ale nie wszystkie bić się potrafią.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
535

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:10

Headcrab pisze:Wyobraźmy sobie taką sytuację: jestem wielkim fanem Autopsy i jadę na festiwal np do Holandii tylko dla nich. Autopsy gra 2 numery i kończy występ bo się Chris Reifert najebał. Powinienem być szczęśliwy, bo widziałem piękna akcje Zgadza się?
Bądźmy poważni. Nigdy, nigdzie nie pojedziesz. Zresztą nie tylko ty.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:13

Sterydy nie są po to by pomagały w awanturach, nie!
One są po to by chłopaki mieli duże bice, trice i klaty.
Chcesz się dobrze napierdalać trenuj na macie, oczywiście po zmywaku i jeśli ci angielski pan pozwoli byś nie przejebał premii.
Jebać żuli.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:14

Headcrab pisze:Wyobraźmy sobie taką sytuację: jestem wielkim fanem Autopsy i jadę na festiwal np do Holandii tylko dla nich. Autopsy gra 2 numery i kończy występ bo się Chris Reifert najebał. Powinienem być szczęśliwy, bo widziałem piękna akcje? Zgadza się?
Powinieneś iśc na lotnisko i głeboko się nad tym zastanowić a póżniej zwalić sobie konia w samolocie.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:16

wolff pisze:Sterydy nie są po to by pomagały w awanturach, nie!
One są po to by chłopaki mieli duże bice, trice i klaty.
Chcesz się dobrze napierdalać trenuj na macie, oczywiście po zmywaku i jeśli ci angielski pan pozwoli byś nie przejebał premii.
Lubisz chłopaków co?dyskotekowa kurewko krakofska.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:16

535 pisze:Bądźmy poważni. Nigdy, nigdzie nie pojedziesz. Zresztą nie tylko ty.
Zgadzam się, nigdzie nie pojadę. Chris Reifert nie jest Abbathem i nie odwali pięknej akcji. Nie ma po co jechać.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:19

[V] pisze:
wolff pisze:Sterydy nie są po to by pomagały w awanturach, nie!
One są po to by chłopaki mieli duże bice, trice i klaty.
Chcesz się dobrze napierdalać trenuj na macie, oczywiście po zmywaku i jeśli ci angielski pan pozwoli byś nie przejebał premii.
Lubisz chłopaków co?dyskotekowa kurewko krakofska.
hm, niepotrzebnie się tak unosisz. To nie moja wina , że jebiesz na trzy zmiany myjąc gary pod batem swego pana. Jeśli zaś w pakiecie serwuje ci parówkę w dupę , cóż , spróbuj coś zmienić w swoim życiu. Nieudaczniku życiowy. hahah
Acha Kraków> syficzna lewacka, wymieszana waffka z której każdy szydzi, najbrzydsza stolica na świecie.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: IMMORTAL

17-11-2019, 20:21

[V] pisze:
Headcrab pisze:Wyobraźmy sobie taką sytuację: jestem wielkim fanem Autopsy i jadę na festiwal np do Holandii tylko dla nich. Autopsy gra 2 numery i kończy występ bo się Chris Reifert najebał. Powinienem być szczęśliwy, bo widziałem piękna akcje? Zgadza się?
Powinieneś iśc na lotnisko i głeboko się nad tym zastanowić a póżniej zwalić sobie konia w samolocie.
OK. Czekam na kolejne instrukcje.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
ODPOWIEDZ