BARATHRUM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: BARATHRUM

16-02-2017, 20:36

tomaszm pisze:Słabe to jest. Przeciez oni mają na swoim koncie takie strzały jak Infernal czy Eerie. Ten kawałek to takie właśnie nudne 'pitu pitu". Zobaczymy jak całość. Przerwałem słuchani Metallicy aby sprawdzić czy venomus dobrze pamiętam- i tak, to dalej rozpierdala i tam również jest kopalnia świetnych kawałków.

[youtube][/youtube]

ale nie musisz mi tu przytaczac venomous bo ja ta plyte bardzo dobrze znam.
po prostu moim zdaniem nie bardzo jest sie czego przyczepic jesli chodzi o nowy kawalek (nie odstaje od tego co bylo np na poprzedniej plycie)
aha, maksymalnie chujowa okladka. kojarzy mi sie z plastikiem belphegor.
hailstorm pisze:jak dla mnie cały barathrum to zwykłe pitu-pitu
no wlasnie caly w tym urok
niech to miejsce niebawem zniknie
Karkasonne

Re: BARATHRUM

17-02-2017, 18:29

ha ha
hahaha

hhaahhahahahaha HAHHAHA

Lecę jutro na tydzień do Paryża, popatrzyłem z ciekawości na koncerty a tam:

Obrazek

ZAZDRO?
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1255
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: BARATHRUM

17-02-2017, 18:36

Samolot też na stopa?
Karkasonne

Re: BARATHRUM

17-02-2017, 18:39

Bohdan pisze:Samolot też na stopa?
To się zdarzyło, ale nie mi. Koleżanka z kumplem jechali do Włoch i gość im zaproponowal przelot awionetką nad Alpami. Skorzystali.
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1255
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: BARATHRUM

17-02-2017, 18:44

Dziwnym nie jest.
Karkasonne

Re: BARATHRUM

21-02-2017, 11:18

Kupiłem 2 ostatnie bilety. Wszystkich było całe 60 wiec będzie to chyba podziemie podziemia., w piwnicy jeszcze dół wykopiemy.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14731
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: BARATHRUM

21-02-2017, 12:30

Karkasonne pisze:Kupiłem 2 ostatnie bilety. Wszystkich było całe 60 wiec będzie to chyba podziemie podziemia., w piwnicy jeszcze dół wykopiemy.
Powiedz chłopakom, że czekamy na nich w Polsce. U nas będzie 70 osób!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Karkasonne

Re: BARATHRUM

21-02-2017, 14:11

Obiecanki cacanki, jak zwykle przyjdzie 20 a ja będę się wstydził!
Karkasonne

Re: BARATHRUM

27-02-2017, 15:32

Dawno nie byłem na koncercie, od którego aż tak śmierdziałoby podziemiem. Jako rzekłem, koncert wykupiony do cna, wszystkie 60 biletów się rozeszło. Mają tu taki malutki klub pod niepodważalnie oryginalną i jakże francuską nazwą Le Klub, gdzie odbywają się głównie gigi black/death z tego co widzę, chociaż ma tam wkrótce grać - wierzcie lub nie - OMEN. Tak, ten sam który istnieje od 300 lat zespół będzie grał w klubie na 60 osób.

Pierwsze grało Blackdeath - zabawnie się prezentują w tych maskach i innych pierdolnikach, ale zdarzają im się ciekawe kawałki, ale publiczność ewidentnie ich olała.

Countess - tutaj już się zirytowałem - przyjeżdża do Francuzów zajebisty zespół, a ci stoją jak morskie bałwany bez ruchu. Postanowiłem zatem rozkręcić imprezę samodzielnie, albo przynajmniej dla samego siebie, i szalałem sobie przez prawie cały gig - jako jedna z dwóch osób, z tego co widziałem. Odpychano mnie jak jakąś zarazę - jakże to! Oni myśleli właśnie, jakiego szamponu będą używać po powrocie, a tu wpada taki typ jak świnia do koryta i skacze, macha głową, cuda jakieś. Jeszcze komuś naszywkę zerwie. Strasznie to było wkurwiające. Samo Countess jak najbardziej spoko, nawet bisowali. Szczerze mówiąc zupełnie inaczej ich sobie wyobrażałem, jako taki black metal band który gra co gra, a to raczej w drugą stronę - normalnie wyglądający ludzie (poza panią na klawiszach o imidżu mrocznej gotyckiej wiedźmy) którzy postanowili pograć te półmroczne melodie dla przyjemności.

Setlista:


Hymn To The Gods Of Yore
Call Of The Ancient Pantheon
Heilig Vuur
Child Of The Millennia
Son Of The Dragon
By Hammer And Blood
Trumpets Of Dawn
The Wrath Of Satan's Whore
Intermission
Ritual Of The 7 Priests
Rise Of The Horned One
Chapel Of Doom
Bloed In De Sneeuw
Hell's Rock & Roll

Barathrum wyszli jak jak Motorhead - "We are Barathrum and we play black metal!". Fajna alternatywa dla Countess - wymalowane tradycyjnie mordy, gazmaski i inne bibeloty, ale oprócz tego też radość grania. Ledwie się mieścili na tej mikroscenie, już w 4 osoby wydawało się ciasno, a tutaj jeszcze dwóch doszło... W końcu wpadło dwóch typów o wyglądzie Dumbledore'a i jakoś udało się rozkręcić tę smutną jak pizda imprezę. Sova nie wygląda ani trochę tak, jak na zdjęciach promocyjnych. W ogóle wszyscy wyglądają na takich, których przy życiu trzyma tylko to że mieszkają w Finlandii, bo gdyby mieli nieograniczony dostęp do alkoholu to zapiliby się w pierwszym miesiącu.

Setlista:

Deep From the Depths
Witchmaster
Necromantical Ritual
Corpse Desecration
Black Flames and Blasphemy
WarMetal
Legions of Perkele
Bleeding Sky
Sähttah Joiggus/Moon Calls
Black Goat
Hellspawn
Sodomix
postuje jak opętany!
Posty: 513
Rejestracja: 12-04-2007, 14:42

Re: BARATHRUM

27-02-2017, 16:00

" onclick="window.open(this.href);return false;
Scena calkiem obszerna ;)
Karkasonne

Re: BARATHRUM

27-02-2017, 16:36

Lol, tu świetnie widać jak stoją jeden na drugim;))
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: BARATHRUM

10-10-2021, 16:24

w sumie żem kłerwa, nieco przespał, upragnioną reedycję demosów Bara-chrum. Wydeszli w marcu tego roku w Saturnal Rex.
ładnie się mi pozapinałło po 30 latach....1991-2021. Chailsa Demonos Sova ! aha, w samym Satrunal nima płytów, ale jest
jeszcze w kvlt.fi , z wysyłką priority wychodzi 70 evro.
- Barathrum ‎– Demo(no)s 3xLP + zine+ patch , JETBLACK WARMETAL napierdalać !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14731
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: BARATHRUM

10-10-2021, 17:10

Lozesz kurwa. Piękne to!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: BARATHRUM

10-10-2021, 17:45

Robisz zamowienie z kvlta kropka fi?
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: BARATHRUM

10-10-2021, 17:47

...już klępłę. Starch mi było, że może bierę ostatniom sztukę. Że może zniknie szybci niż Peste Noire 3 minutowiec : )
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: BARATHRUM

10-10-2021, 19:14

w sumie jeszcze są te demonosóvki. pomysli sie
niech to miejsce niebawem zniknie
ODPOWIEDZ