DEMONIC SLAUGHTER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Perversor
zaczyna szaleć
Posty: 256
Rejestracja: 18-07-2010, 04:34

Re: DEMONIC SLAUGHTER

03-12-2012, 22:43

michal pisze:Takie sobie to... Przydługie :-)

Kto jest tu na garkach? to na setke jechane ;-) czy jak?
Były garowy BoP - N.K. (akka Nuklearny Kriss), gary pociśnięte na 100 przez mikser i 4 mikrofony. Potem reszta.
michal
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 06-09-2008, 15:48

Re: DEMONIC SLAUGHTER

03-12-2012, 23:18

Perversor pisze:
michal pisze:Takie sobie to... Przydługie :-)

Kto jest tu na garkach? to na setke jechane ;-) czy jak?
Były garowy BoP - N.K. (akka Nuklearny Kriss), gary pociśnięte na 100 przez mikser i 4 mikrofony. Potem reszta.
Produkcja ujdzie jak na takie warunki, ale poczekajmy na resztę albumu...
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14812
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: DEMONIC SLAUGHTER

04-12-2012, 17:55

Lykantrop pisze:Standardowo mi się nie podoba. Nie wiem czy ja taki wybredny, czy faktycznie coś jest na rzeczy z tym Demonic Slaughter i zwyczajnie zapychają sracz i męczą bułę. Bez obrazy oczywiście.
Ja myślę, że raczej masz niestrawności po tych innych padakach których się nasłuchałeś :D
Dobry wałek! Trochę pod Denial Of God i klimatem i tymi melodyjkami. Jakby mi ktoś powiedział, że to ich dzieło, to bym uwierzył. Końcówa bardzo ciekawa. Brzmienie mi się podoba. Oby całość była w tejże tonacji a będzie pięknie.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DEMONIC SLAUGHTER

05-12-2012, 20:22

trup pisze:
Lykantrop pisze:Standardowo mi się nie podoba. Nie wiem czy ja taki wybredny, czy faktycznie coś jest na rzeczy z tym Demonic Slaughter i zwyczajnie zapychają sracz i męczą bułę. Bez obrazy oczywiście.
Ja myślę, że raczej masz niestrawności po tych innych padakach których się nasłuchałeś :D
Dobry wałek! Trochę pod Denial Of God i klimatem i tymi melodyjkami. Jakby mi ktoś powiedział, że to ich dzieło, to bym uwierzył. Końcówa bardzo ciekawa. Brzmienie mi się podoba. Oby całość była w tejże tonacji a będzie pięknie.

przecież wokal XO jest całkowicie inny od Ustumallagam'na
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
DCI Hunt

Re: DEMONIC SLAUGHTER

05-12-2012, 20:24

Denial Of God to zupełnie inna bajka.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: DEMONIC SLAUGHTER

05-12-2012, 20:49

trup pisze:
Lykantrop pisze:Standardowo mi się nie podoba. Nie wiem czy ja taki wybredny, czy faktycznie coś jest na rzeczy z tym Demonic Slaughter i zwyczajnie zapychają sracz i męczą bułę. Bez obrazy oczywiście.
Ja myślę, że raczej masz niestrawności po tych innych padakach których się nasłuchałeś :D
To jeszcze wspomnij co to za padaki, żebym miał jasność sytuacji.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14812
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: DEMONIC SLAUGHTER

07-12-2012, 12:46

Lykantrop pisze:
trup pisze:
Lykantrop pisze:Standardowo mi się nie podoba. Nie wiem czy ja taki wybredny, czy faktycznie coś jest na rzeczy z tym Demonic Slaughter i zwyczajnie zapychają sracz i męczą bułę. Bez obrazy oczywiście.
Ja myślę, że raczej masz niestrawności po tych innych padakach których się nasłuchałeś :D
To jeszcze wspomnij co to za padaki, żebym miał jasność sytuacji.
A to ja już Ty wiesz po czym masz niestrawność. Obstaję, że ten utwór uderza w kierunku Denial of God z czasów przeddebiutowych. Co nie znaczy, że jest durną kopią.
Co do wokalu to oczywiście nie przypomina. Ale tez w tym utworze (może poza końcówką) jest mniej "węgropodobny".
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Foxhound
postuje jak opętany!
Posty: 393
Rejestracja: 24-11-2011, 16:27

Re: DEMONIC SLAUGHTER

15-03-2013, 18:18

Hellthrasher pisze:Nowy album wkrótce w Pagan Records


10 Kwietnia nakładem Pagan Records ukaże się czwarty, duży album DEMONIC SLAUGHTER, zatytułowany ”Downfall”. Płyta nagrana została zimą 2012 w składzie: Xaos Oblivion (Abusiveness, ex-Perdition) – gitara, bass, wokale, Nuclear Kriss (ex-Blaze of Perdition) – perkusja i Perversor (grafika, teksty). “Downfall” to 8 utworów, w tym jeden zaśpiewany po polsku. Cytując zespół „To najbardziej profesjonalny album w całym naszym dorobku a zarazem najmocniej osadzony w skandynawskim Black Metalu lat 90, co jednak stanowi jedynie punkt wyjścia dla sonicznego transu śmierci sączącego się z głośników. Jest to swoisty hymn upadku i degradacji rasy ludzkiej pełen odniesień do filozofii Nietzschego czy Schopenhauera”.
DCI Hunt

Re: DEMONIC SLAUGHTER

15-03-2013, 18:21

Foxhound pisze:Płyta nagrana została zimą 2012 w składzie: Xaos Oblivion (Abusiveness, ex-Perdition) – gitara, bass, wokale, Nuclear Kriss (ex-Blaze of Perdition) – perkusja i Perversor (grafika, teksty).
Perversor, jak nagrywałeś te teksty i grafiki w studiu? ;)
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2390
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: DEMONIC SLAUGHTER

15-03-2013, 19:47

hehehe ... To samo miałem pytac, ale jest w składzie? Jest! :)
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
Perversor
zaczyna szaleć
Posty: 256
Rejestracja: 18-07-2010, 04:34

Re: DEMONIC SLAUGHTER

15-03-2013, 22:30

DCI Hunt pisze:
Foxhound pisze:Płyta nagrana została zimą 2012 w składzie: Xaos Oblivion (Abusiveness, ex-Perdition) – gitara, bass, wokale, Nuclear Kriss (ex-Blaze of Perdition) – perkusja i Perversor (grafika, teksty).
Perversor, jak nagrywałeś te teksty i grafiki w studiu? ;)
No właśnie dobrze, że zapytałeś :) w studio mieli tylko painta, niestety brak licencji na programy adobe i corel powodował problem nie lada, stąd musiałem skupić całą swoją twórczą moc na opanowaniu programu MS Paint dzieki czemu udało pokonać mi się te mozolne i długotrwałe dni w studio i wreszcie po latach wrócić do rodziny i przyjaciół w Lubline... na szczęście już to wszystko za mną :)

Edit: nie wiem kto ubzdurał sobie żeby to wymieniać :) ale przecież piszę : perkusja NK - gitara,bass i wokale X.O. :)
w czym problem?
Awatar użytkownika
Foxhound
postuje jak opętany!
Posty: 393
Rejestracja: 24-11-2011, 16:27

Re: DEMONIC SLAUGHTER

09-04-2013, 16:17

krążek już dostępny w pagan
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DEMONIC SLAUGHTER

09-04-2013, 22:33

logo jak nowe logo burzum :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Kosturr
zaczyna szaleć
Posty: 172
Rejestracja: 17-10-2011, 19:12

Re: DEMONIC SLAUGHTER

02-05-2013, 12:30

i jak oceniacie tą nową płytę?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14812
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: DEMONIC SLAUGHTER

08-05-2013, 16:44

No taka jest "zlana w jedno" lub "monilityczna" jeśli ktoś woli. W sensie. Nie wstrząsa ale i nie usypia. Jest dobrze. powiem więcej... tak sobie. Szkoda jednak, że cała nie trzyma takiego poziomu jak "LIGHTBRINGER - The Architect" który to zajebistym utworem jest. Wokale jak zawsze przepiekne. Ja to wogóle się zakochałem w tym wokaliście."Planet of Doom" również jest niezły.
Konkludując... piekny hołd z paroma wplecionymi urozmaiceniami. Hołd dla skandynawskiej (zwłaszcza norewskiej) sceny Black Metalowej z poczatków lat 90 ubiegłego stulecia. Brzmi to nadzwyczaj klawo. Kto lubił Mayhem i Darkthrone to łyknie bez mrugnięcia kakaowym okiem.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
koper
zaczyna szaleć
Posty: 157
Rejestracja: 21-12-2010, 12:54
Lokalizacja: 01010

Re: DEMONIC SLAUGHTER

09-05-2013, 10:47

Ano XO ma zajebisty warsztat, poszalał bym nawet stwierdzając że jeden z lepszych i ciekawszych wokali w branży metalurgicznej jakie można usłyszeć w tym smutnym kraju.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DEMONIC SLAUGHTER

10-05-2013, 19:50

Kosturr pisze:i jak oceniacie tą nową płytę?
Nie wiem, nie zdecydowałem się na zakup tej płyty jak ostatnio robiłem zamówienie z Pagan. Ten promocyjny kawałek nie porwał mnie. Przydałby się jakiś stream z całością materiału...
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Knokkelmann
postuje jak opętany!
Posty: 472
Rejestracja: 24-12-2010, 09:41

Re: DEMONIC SLAUGHTER

10-05-2013, 20:04

nicram pisze:Przydałby się jakiś stream z całością materiału...
This is where everything goes backwards.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DEMONIC SLAUGHTER

10-05-2013, 20:05

Super, zaraz poleci. Dzięki.
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ