MORTUARY DRAPE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MORTUARY DRAPE

18-01-2013, 19:08

okultystycznych kulturystów, którzy swoje mięśnie wyrzeźbili podważając płyty preromańskich sarkofagów.

JA JEBIE.JAKIE TEN GOŚĆ MA PIÓRO:D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: MORTUARY DRAPE

18-01-2013, 19:15

dziś miał być dzień w którym wreszcie rozpakuję ostatni INCANTATION ... kult jednak nie może stać odłogiem! :)
czas na Mortuary Drape;
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: MORTUARY DRAPE

18-01-2013, 19:35

Ale Wy bredzicie ;) Aż mi humor polepszyliście.
The madness and the damage done.
535

Re: MORTUARY DRAPE

18-01-2013, 19:38

Mnie martwi to, że dając przyzwolenie, poniekąd słusznie na obecność Into the Drape w wiadomym zestawieniu, lekką ręką odpuściliście Passage To Arcturo i Crossing The Fiery Path. Tak nie należy postępować.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

18-01-2013, 19:40

535 pisze:Mnie martwi to, że dając przyzwolenie, poniekąd słusznie na obecność Into the Drape w wiadomym zestawieniu, lekką ręką odpuściliście Passage To Arcturo i Crossing The Fiery Path. Tak nie należy postępować.
przede wszystkim brakuje Mayhem na liście
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

18-01-2013, 19:45

535 pisze:Żebyś wiedział.
ano wiem, żałuję bardzo wyjebania "New World Order". No ale jak klasyka to klasyka.
Coś tam było! Człowiek!
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

18-01-2013, 20:24

Ihasan pisze:dziś miał być dzień w którym wreszcie rozpakuję ostatni INCANTATION ... kult jednak nie może stać odłogiem! :)
czas na Mortuary Drape;
Już szedłem do szafy po dyskografię Mortuary Drape, ale dostrzegłem przy odtwarzaczu płytę Zappy, której słuchałem wczoraj przez pół dnia. Ostatecznie to właśnie ona powędrowała do odtwarzacza...
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: MORTUARY DRAPE

19-01-2013, 01:10

Nie jestes prawdziwy! Kill the posers!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 00:49

Usiadłem dziś wieczorkiem i przesłuchuję sobie pięć płytek MORTUARY DRAPE, które udało mi się wygrzebać z szafy :) Muzyka ponadczasowa!
535

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 00:58

Maria Konopnicka pisze:Usiadłem dziś wieczorkiem i przesłuchuję sobie pięć płytek MORTUARY DRAPE, które udało mi się wygrzebać z szafy :) Muzyka ponadczasowa!
Przypominam, że doba ma tylko 24 godziny. Od momentu kiedy dostałeś pierwszy rower, nic się nie zmieniło. To nawijaj. Rozpakowałeś I (nie mylić z pewną znaną kapelą), czy Małżonka zaraz z rana kazała obciąć paznokcie...
Cthulhu

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:00

im dłużej tu siedzę tym bardziej upewniam sie, że maria to chyba jakiś masterfulowy celebryta
535

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:15

Przełamał władzę taktu i mg, potem, z pomocą Sopot, metalowe stereotypy, problemy miszkaniowe już dawno poszły w niepamięć, teraz przełamuje barierę czasu. Wiem, są ludzie, którzy przesłuchują więcej płyt, niż (aktualnie) Maria... Ciekawe, czy mają więcej wolnego czasu, niż ja.

edit
a ja w Waszym wieku tyle nie słuchałam...
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:39

Ostatnio tak dużo muzyki nie słucham - dziś w godzinach 9-14 - słuchałem Guns n' Roses, Hollywood Roses i L.A.Guns i Hanoi Rocks, później spędziłem jakąś godzinę w samochodzie słuchając Leonarda Cohena. Podczas treningu w godzinach 18-21 - słuchałem Motorhead. Pół godziny w samochodzie - poleciał Godflesh. Teraz Mortuary Drape...
Jak siedzę sam w domu to muzyka leci non stop - nawet śpię przy muzyce. Jak jest rodzinka to wiadomo, że czasem wypada z kimś zamienić słowo:

- Zmyj podłogę, wytrzep chodniki , potem idź wyprowadź psa. Umiesz słuchać tylko muzyki. Na chuj za ciebie wychodziłam?
- Ty kurwo! Odpierdol się, idź w pizdu, jebaj się, odjeb się
- Co ty chuju dziś zrobiłeś, znów tylko nakupiłeś płyt, śmieci jeszcze nie wyrzuciłeś, kurwa jaki z ciebie podły typ!
- Spierdalaj! Odpierdol się - za swoje kupuje tyle płyt ile chce!
- Słuchasz ciągle skurwysynu tego jebanego metalu, nic do domu nie przynosisz szmalu! Cały dom już kurwa nie wie co się dzieje, a z głośników wciąż ktoś rzyga albo pieje!
- Spierdalaj! Odpierdol się ! Będę słuchał tyle ile chce !!!

... i na konwersacji z małżonką upływa czas, który mógłbym przeznaczyć na słuchanie muzyki :((
535

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:46

^^^RODZINA SŁOWEM SILNA zawsze mile widziana w mym towarzystwie...ale ja z moją kochaną Żoną, a poznałem ją przed wydaniem Killing Technology, tak nie rozmawiam...
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:50

Ja też nie - jak włączam żonie swoją muzykę, to wskakuje na stół rozpuszcza włosy, tnie sobie kuchennym nożem piersi i machając głową krzyczy: Głośniej kurwa!!!! Sześcioletni syn przewraca meble i zapala pochodnie, a młodszy dwumiesięczny szkrab ulewa na ścianę w kształcie odwróconego krzyża! Wiadomo... każdy poważny fan metalu wie jak jest :)
Cthulhu

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:55

przynajmniej płodzisz fanów metalu, słyszałem że nie ma komu już na koncerty chodzić...
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 01:59

Cthulhu pisze:przynajmniej płodzisz fanów metalu, słyszałem że nie ma komu już na koncerty chodzić...
Nas już jest trzech! Jeden jeszcze nie chodzi, ale banią już macha!
535

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 02:00

Moja Żona reaguje spokojnie , właściwie nie reaguje. Niewiele, brakuje mi do czterdziestki, a Ona kocha mnie jak czternastolatka, którego poznała, więc może być kobieta przyzwyczajona do mych fanaberii. Warhead.
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 02:03

535 pisze:Niewiele, brakuje mi do czterdziestki, a Ona kocha mnie jak czternastolatka
Może dlatego, że kiedyś jej powiedziałeś, że jesteście rówieśnikami? :) Powinieneś spróbować to delikatnie odkręcić :))
ODPOWIEDZ