MORTUARY DRAPE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 10:34

Maria Konopnicka pisze: - Zmyj podłogę, wytrzep chodniki , potem idź wyprowadź psa. Umiesz słuchać tylko muzyki. Na chuj za ciebie wychodziłam?
- Ty kurwo! Odpierdol się, idź w pizdu, jebaj się, odjeb się
- Co ty chuju dziś zrobiłeś, znów tylko nakupiłeś płyt, śmieci jeszcze nie wyrzuciłeś, kurwa jaki z ciebie podły typ!
- Spierdalaj! Odpierdol się - za swoje kupuje tyle płyt ile chce!
- Słuchasz ciągle skurwysynu tego jebanego metalu, nic do domu nie przynosisz szmalu! Cały dom już kurwa nie wie co się dzieje, a z głośników wciąż ktoś rzyga albo pieje!
- Spierdalaj! Odpierdol się ! Będę słuchał tyle ile chce !!!
rozjebało mnie to :))) w sumie to podobną rozmowę ostatnio miałem, tylko bez tych wulgaryzmów ;)
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 10:39

Maria Konopnicka pisze:
535 pisze:Niewiele, brakuje mi do czterdziestki, a Ona kocha mnie jak czternastolatka
Może dlatego, że kiedyś jej powiedziałeś, że jesteście rówieśnikami? :) Powinieneś spróbować to delikatnie odkręcić :))
haha!:DD
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 11:42

Heretyk pisze:
Maria Konopnicka pisze: - Zmyj podłogę, wytrzep chodniki , potem idź wyprowadź psa. Umiesz słuchać tylko muzyki. Na chuj za ciebie wychodziłam?
- Ty kurwo! Odpierdol się, idź w pizdu, jebaj się, odjeb się
- Co ty chuju dziś zrobiłeś, znów tylko nakupiłeś płyt, śmieci jeszcze nie wyrzuciłeś, kurwa jaki z ciebie podły typ!
- Spierdalaj! Odpierdol się - za swoje kupuje tyle płyt ile chce!
- Słuchasz ciągle skurwysynu tego jebanego metalu, nic do domu nie przynosisz szmalu! Cały dom już kurwa nie wie co się dzieje, a z głośników wciąż ktoś rzyga albo pieje!
- Spierdalaj! Odpierdol się ! Będę słuchał tyle ile chce !!!
rozjebało mnie to :))) w sumie to podobną rozmowę ostatnio miałem, tylko bez tych wulgaryzmów ;)
To nie rozmowa, tylko Marian przerobił trochę Piersi - 'Rodzina słowem silna';)

'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2396
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 12:08

:D
535

Re: MORTUARY DRAPE

20-01-2013, 12:53

Maria Konopnicka pisze:
535 pisze:Niewiele, brakuje mi do czterdziestki, a Ona kocha mnie jak czternastolatka
Może dlatego, że kiedyś jej powiedziałeś, że jesteście rówieśnikami? :) Powinieneś spróbować to delikatnie odkręcić :))
Czekam na fachowe wskazówki. Najlepiej w języku Maldiniego, by nie zaśmiecać tematu. Wal śmiało na PM.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: MORTUARY DRAPE

11-04-2013, 20:59

Mortuary Drape – Classic albums remastered with bonus tracks to be released through Peaceville Records.

Italian occult black metal masters Mortuary Drape are set to reissue 2 of their classic albums on CD & vinyl through Peaceville Records in 2013, starting with ‘Tolling 13 Knell’ on May 27th, plus ‘Buried in Time’ to follow June/July. Each release has been fully remastered, with work overseen by the band, including bonus tracks on each release, plus updated layout.

Often regarded as one of the band’s strongest works, ‘Tolling 13 Knell’ originally released in 2000, delivers an eerie concoction of evil metal riffing & dark occult atmosphere to unnerving effect.
This reissue also contains extra tracks in the form of re-recorded versions of the infamous ‘Doom Return’ demo songs. These new versions were recorded during the‘Tolling 13 Knell’ recording sessions.

The cult band Mortuary Drape was formed in Italy in 1986 as a trio, including the now long-standing & sole-remaining member, Wildness Perversion.
Highly inspired by the dark arts & combining early influences from the old metal gods,Mortuary Drape developed their own unique style, defining themselves as black occult metal & releasing the demo ‘Necromancy’ in 1987 which spread their name throughout the underground; though it was not until 1992 that their first official release surfaced, with ‘Into the Drape’.
This was followed by the debut full-length album, the classic ‘All the Witches Dance’in 1994.
Mortuary Drape have recently been busy recording their latest, as yet unnamed album, as well as performing some high profile shows across the globe.


Wildness Perversions states:
”It's a great pleasure that Peaceville Records have taken these two reissues into consideration. I personally want to thank Paul and all the label's staff.
I've enriched these two re-releases with new bonus tracks and never seen before pictures. I have also taken care of the reissues' layouts myself, trying to make them more captivating. I'm also sure that now they could have a better distribution, wider than before, satisfying all our fans all over the world which with the previous printings couldn't get these parts of our discography.
We are looking to release a "best of" album containing songs from all our records, and the new album (played by the new line-up) is going to be finished in April 2013.
Stay tuned on our websites to know more about all our new releases and to check out the next gigs”.
Search anywhere your Spiritual Independence. / Wildness Perversion
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MORTUARY DRAPE

11-04-2013, 21:33

Umarłem z ekscytacji! To na pewno dzięki hajpowi jaki rozkręciliśmy swego czasu na forum!
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 11:45

Numer z tegorocznego splitu z Shining,jest zajebiscie!

Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 11:47

Właśnie robię zamówienie w Primitive Art, więc jakby ktoś chciał ten split to pisać.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 15:56

Lykantrop pisze:Właśnie robię zamówienie w Primitive Art, więc jakby ktoś chciał ten split to pisać.

ja bardzo chetnie
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 17:27

Czy jest jakaś wersja tego splitu bez SHINING? Już nie mieli kogo wziąć, co to za chory pomysł?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 17:30

Zawsze możesz stronę Shining porysować albo dłutem wydziergać na niej jakąś ładną sentencję obrazującą Twoje zdanie o ekipie Mikołaja. No, ale tak już pomijając koleżeńskie dowcipy - ktoś się ostatecznie decyduje? O 21 robię paypalem przelew i nie będzie już odwrotu.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MORTUARY DRAPE

10-08-2013, 17:59

Wiele to?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: MORTUARY DRAPE

20-08-2013, 22:00

Lykan dostałeś epki? ja mam 10 sztuk ale wstyd mi to sprzedawać bo Primitive Art zabezpieczyło pakę bardzo prymitywnie i wszystkie mają ostro jebnięty róg. ja pierdolę, wszystkich winylowych nieudaczników bym powiesił na płocie. w popkowicach.
dave
zaczyna szaleć
Posty: 141
Rejestracja: 13-03-2010, 19:34

Re: MORTUARY DRAPE

20-08-2013, 22:17

Kolejna firma do wieszania to pierdolone Season of mist. Banda jebanych w dupę podludzi. Kiedys nie mieli Bathory na stanie, to napisali ze 8€ nie przeleją mi, bo przelałem kasę przelewem zamiast paypalem. Zatrzymali ją jako kredyt na następne zamówienie. Przyszła paka tydzień temu. 3 winyle z rogami tak wyjebanymi, że nie rozumiem względnej litości Adiego w ich kierunku.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MORTUARY DRAPE

20-08-2013, 22:29

Sova pisze:Lykan dostałeś epki? ja mam 10 sztuk ale wstyd mi to sprzedawać bo Primitive Art zabezpieczyło pakę bardzo prymitywnie i wszystkie mają ostro jebnięty róg. ja pierdolę, wszystkich winylowych nieudaczników bym powiesił na płocie. w popkowicach.
Jeszcze nie, ale ostatnio jak zamawiałem die harda Mobile Mob Freakshow z Primitive to też przyszło z rozjebanymi rogami, więc zgrzytając zębami i obgryzając paznokcie trzeba oczekiwać paczek od Rebecci.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Maria Konopnicka

Re: MORTUARY DRAPE

20-08-2013, 22:38

Lykantrop pisze:Zawsze możesz stronę Shining porysować albo dłutem wydziergać na niej jakąś ładną sentencję
...albo jej po prostu nigdy nie odfoliować
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: MORTUARY DRAPE

20-08-2013, 22:40

Lykantrop pisze:
Sova pisze:Lykan dostałeś epki? ja mam 10 sztuk ale wstyd mi to sprzedawać bo Primitive Art zabezpieczyło pakę bardzo prymitywnie i wszystkie mają ostro jebnięty róg. ja pierdolę, wszystkich winylowych nieudaczników bym powiesił na płocie. w popkowicach.
Jeszcze nie, ale ostatnio jak zamawiałem die harda Mobile Mob Freakshow z Primitive to też przyszło z rozjebanymi rogami, więc zgrzytając zębami i obgryzając paznokcie trzeba oczekiwać paczek od Rebecci.
spoko label, w chuj fajnego stuffu wydali ale hasło "obscurity since 1993" wydaje się śmieszne gdy przez 20 lat się nie nauczyli dobrze pakować płyt przez siebie wydawanych.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MORTUARY DRAPE

21-08-2013, 02:50

Dopóki wysyłaniem zajmował się sam Pablo to wszystko było git. Od jakiegoś czasu scedował te obowiązki na córkę, która choć przemiła i uprzejma to, niestety, ale z zabezpieczaniem przesyłek ma jakiś problem nie do przeskoczenia.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
ODPOWIEDZ