BLOODBATH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 00:50

Vitriol pisze:Z całym szacunkiem do Akerfelda, ale Piotr robi mi o wiele bardziej. Na Nightmares Made Flesh nagrał genialne wokale, mało który krzykacz w DM mnie tak rozpierdala.
+1
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:16

Jasne, to sa dobre wokale, ale to co zrobil Mike jest wrecz esencjonalne jesli chodzi o death metalowe wokale. Ten kurewski growl najlepiej pasuje do charakteru tej muzyki, Peter nie ma tej mocy i sily uderzeniowej, przerabialem cala dyskografie Bloodbath nie raz i widze to wlasnie w ten sposob, choc rozumiem, ze ktos moze miec odmienne preferencje (no dobra - staram sie zrozumiec). ;D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
dr Kill
postuje jak opętany!
Posty: 615
Rejestracja: 25-10-2011, 23:08

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:43

[V] pisze:
GrzesiekP pisze:Za to wokal Tagtgrena bardziej mi do nich pasuje.
Nie. Mike zrobil dla tego zespolu idealne death metalowe wokale. Nie mozna tego lepiej zrobic, synu.

;)
Można, dla mnie właśnie Tagtgren zrobił to lepiej. Mike też ma dobry wokal, to nie podlega wątpliwości, na debiucie ryczał wybornie, na wyżej wymienionej EP'ce drze ryja też w niesamowity sposób:

Ale na ostatniej stracił trochę z tej mocy, ale poziom utrzymuje.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:46

cholernie przeprodukowany facet, na kazdej praktycznie plycie. swoje wlasciwie proporcje pokazal dopiero na tej koncertowce - Wacken czy cos. Szwecja ma tylko jednego genialnego wokaliste, godnego tego miana: Dana Swano (kolejno - ale juz tylko zajebistych - Sandstroma i Karkiego)
Awatar użytkownika
dr Kill
postuje jak opętany!
Posty: 615
Rejestracja: 25-10-2011, 23:08

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:48

byrgh pisze:cholernie przeprodukowany facet, na kazdej praktycznie plycie. swoje wlasciwie proporcje pokazal dopiero na tej koncertowce - Wacken czy cos. Szwecja ma tylko jednego genialnego wokaliste, godnego tego miana: Dana Swano.
Wacken Carnage. Tak, to prawda. Niestety na nowym DVD, przynajmniej z tego co wnioskuję na podstawie yt, jest słabiej:
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:48

byrgh pisze:cholernie przeprodukowany facet, na kazdej praktycznie plycie. swoje wlasciwie proporcje pokazal dopiero na tej koncertowce - Wacken czy cos. Szwecja ma tylko jednego genialnego wokaliste, godnego tego miana: Dana Swano.
Rozumiem, ze jestes w stanie wskazac jakosciowa roznice miedzy growlem Swano i Akerfeldta i uzasadnic dlaczego to niby Swano jest bardziej utalentowanym wokalista?
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 01:54

moze to intuicja, a moze wyrazne "roznice", dla mnie Swano siega do samych korzeni i potrafi modulowac glos nawet w ramach samych rykow. ponadto jest bardzo wszechstronny - ma niebanalna barwe zarowno w spiewie (czego chyba nie powiesz o Akerfeldtcie - chociaz mozna dyskutowac) jak i growlach. no i emocje - dla mnie pan od EoS jest unikatem, Michael jest po prostu jednym z wielu, lekko wznoszacym sie ponad przecietnosc, ale nieznacznie

edit: dla mnie Mike to casus Corpsegrindera - wyzuta z uczuc artykulacja :)
GrzesiekP pisze:
byrgh pisze:cholernie przeprodukowany facet, na kazdej praktycznie plycie. swoje wlasciwie proporcje pokazal dopiero na tej koncertowce - Wacken czy cos. Szwecja ma tylko jednego genialnego wokaliste, godnego tego miana: Dana Swano.
Wacken Carnage. Tak, to prawda. Niestety na nowym DVD, przynajmniej z tego co wnioskuję na podstawie yt, jest słabiej:

albo "sie popsul" (analogicznie do Rybaka ;)), albo to jego studyjne przeprodukowanie jest faktem.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 02:03

byrgh pisze:moze to intuicja, a moze wyrazne "roznice", dla mnie Swano siega do samych korzeni i potrafi modulowac glos nawet w ramach samych rykow. ponadto jest bardzo wszechstronny - ma niebanalna barwe zarowno w spiewie (czego chyba nie powiesz o Akerfeldtcie - chociaz mozna dyskutowac) jak i growlach. no i emocje - dla mnie pan od EoS jest unikatem, Michael jest po prostu jednym z wielu, lekko wznoszacym sie ponad przecietnosc, ale nieznacznie
W moim mniemaniu sa to wokalisci o bardzo zblizonych mozliwosciach, z malym plusem na MA. Jego growle na Brave murder Day, Sounds of Decay czy jedynce Bloodbath pokazuja doskonale jego potencjal. Ulegam wrazeniu, ze przychodzi mu to bardziej swobodnie niz Swano, ktory np. na Moontower ryczy jakby bardziej silowo, ale z drugiej strony na krazkach Edge of Sanity pokazal klase.
Zgodze sie z toba w jednej kwestii; o wiele bardziej odpowiadaja mi czyste wokale Swano np. z The Breathing Shadow niz Akerlfedt z np. Damnation. Mike ma taka drazniaca maniere jak spiewa czysto, wpada w jakas taka placzliwo-cipkowata tonacje i na dluzsza mete zaczyna to byc irytujace.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: BLOODBATH

12-01-2012, 09:27

Vitriol pisze:Z całym szacunkiem do Akerfelda, ale Piotr robi mi o wiele bardziej. Na Nightmares Made Flesh nagrał genialne wokale, mało który krzykacz w DM mnie tak rozpierdala.
Wiesz doskonale, ze podzielam Twoje zdanie. :D
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: BLOODBATH

07-03-2012, 13:10

Dwóch pierwszych płyty kiedyś nawet często słuchałem, ale już dawno do nich nie wracałem i na razie jakoś mnie nie ciągnie.
Bloodbath generalnie jest ok, ale gdzie im tam do Grave czy Dismember.
byrgh pisze:Szwecja ma tylko jednego genialnego wokaliste...
... a jest nim LG Petrov.
Dziękuję.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: BLOODBATH

07-03-2012, 14:38

Z tym, że najlepsze wokale Entombed są na "Clandestine".
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: BLOODBATH

07-03-2012, 15:51

Ale, że Nicke nie był oficjalnie wokalistą... ;-)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: BLOODBATH

07-03-2012, 16:49

Skąd, przecież nie od dziś wiadomo, że to Dordevic jest numerem jeden :D
LEGALISE DRUGS & MURDER
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 10:24

dobry news.nowa płyta się szykuje.szkoda że bez Akerfeldt'a czy Petera,ale zobaczymy co z tego wyjdzie,nowy krzykacz to ponoć jakaś znana figura z dużego zespołu;)

http://www.metalinjection.net/latest-ne ... rd-in-2014


"Well it will be 2014 now, but the album will be our most 'necro' sounding album we’ve ever done. We’ve done the hi-fi and technical things now for a while that we just wanna turn 180 degrees and go for the low fi approach. Rotten dirty slabs of death metal from the basement! Organic! Raw! With the heaviness in focus, not the speed.

zajebiście!


Obrazek
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2197
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 10:28

Przez chwilę myślałem, że ten w środku to Eryczek
KVLT lizania CZASZKI
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 10:29

podobny;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 11:09

W sumie to nawet czekam. Byle by nie wzięli jakiegoś bezpłciowego typa, którego buczenia nie da się odróżnić od setki innych.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 16:52

I co to za okultystyczny znak oni robio?
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: BLOODBATH

21-08-2013, 19:35

Niech wezmą Olę z Grave, to kupię w ciemno ;)
The madness and the damage done.
ODPOWIEDZ