E-FORCE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: E-FORCE

21-06-2015, 23:35

Gites muzyczka, chyba będzie lepsza niż poprzednia płyta, a może dorówna debiutowi. Dawno nie słyszałem tak dobrej nowej rzeczy w thrashu. Odsłuchując sobie zwiastun, zajrzałem na ebaja i kupiłem płytkę. Jest git.
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Re: E-FORCE

22-06-2015, 13:43

Triceratops pisze:Sie Slayerem palujecie, a Eric takie cos fajne wysmazyl. Zajebongo sie slucha, taki zmechanizowany death-thrash w strone Devastation.
[youtube][/youtube]
Zapowiada się soczyście. Do obczajenia.
Z tym devastastion to coś jest ale nie tak do końca. Dzisiaj sobie jednak poprzypominam zacne "idolatory".
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: E-FORCE

16-09-2015, 13:53

E hopaki, co jest, Eric ma ignora?
Garsc cudzych opinii, jakze waznych w zyciu niektorych
8,5/10 http://thegrimtower.com/the-grim-tower- ... khol-2015/" onclick="window.open(this.href);return false;
9/10 http://www.apochs.net/e-force-demonikhol/" onclick="window.open(this.href);return false;
8/10 http://www.metal-observer.com/3.o/revie ... emonikhol/" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: E-FORCE

04-11-2017, 09:08

Ostatnio zakupiłem dwa najnowsze albumy. Wczoraj wieczorem zdeflorowałem "The curse...". Po trzech przesłuchaniach jestem jak dziecko we mgle. Wiem jednak, że mam do czynienia ze złożoną, wielopłaszczyznową i nieoczywistą muzyką. Już teraz jestem w stanie stwierdzić, że cała jej (duża) wartość zasadza się na tym, że pomimo wszystkiego co napisałem wcześniej, ani na moment nie traci tego czym wartościowy metal powinien wprost emanować - spontaniczności, świeżości, surowości, dzikości i tego szlachetnego oldskulowego sznytu. Ta kapela nagrywa tak jak lubię - każdy ich tytuł to pozycja na całe miesiące rozsmakowywania się, a przy okazji nawet przez chwilę człowieka nie nachodzą myśli, że przez przypadek trafił na zajęcia z przedmiotu "Pretensjonalne rzeźbienie w gównie", wykład w temacie "Przelewanie z pustego w próżne" na uniwerku połamanego-jak-kręgosłup-moralny-polskiego-polityka riffu. Jest niestrudzone parcie po trupach do przodu, a to najważniejsze.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: E-FORCE

13-10-2021, 01:16

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: E-FORCE

13-10-2021, 19:58

Calkiem fajne, choc podobne do poprzednich wydawnictw i chyba ciut zbyt monotonne. Ale chyba to zmierza w strone industrialnego metalu z poczatku lat 90 typu Optimum Wound Profile czy Fetish69, Jak tak to przepraszam.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: E-FORCE

20-11-2021, 13:19

juz jest calosc
woodpecker from space
Maruder
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: E-FORCE

20-11-2021, 13:33

Obadamy. Znam dwie pierwsze dobree płyty, później kontakt mi się urwał z nimi a tu przecież jape drze Eric Fucking Fobos Forrest...

W sumie zawsze ciekawszym projektem wydawał mi się Project Failing Flesh też imć Erika
ODPOWIEDZ