BROKEN HOPE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

11-10-2013, 17:29

Przynajmniej będzie....
Awatar użytkownika
AroHien
rasowy masterfulowicz
Posty: 2270
Rejestracja: 18-06-2007, 19:35

Re: BROKEN HOPE

14-10-2013, 18:58

Zajebiście udany powrót. Mielą panowie, że aż miło. Wokalnie również godne zastępstwo. Udostępnione wcześniej kawałki dawały powodu do optymizmu, ale jestem i tak na plus zaskoczony.
Awatar użytkownika
Phantom
zaczyna szaleć
Posty: 197
Rejestracja: 11-08-2013, 13:30

Re: BROKEN HOPE

15-10-2013, 17:38

Daje PO po pysku.Jest to jedna z plyt ktora trzyma poziom weterenow sceny DM.
Jak dla mnie 4/5;) ot za zmiane vocala ale nie in minus.....przyzwyczajenie
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

31-10-2013, 18:34

"Omen of disease" powinien zostać modelowym przykładem jak powinna wygladać płyta zespołu, który po latach wraca do gry po dłuższej, lub krótszej przerwie. I chociaż wiele zespołów zapisało sie także złotymi literami swymi płytami powrotnymi, to w tym roku najlepiej ta sztuka udała się chyba Broken Hope. Każdy kto zna ten zespół, zaskoczony zawartością nie będzie - death metal, i to najwyższej próby, ze specyficznym, chorym klimatem, który dodaje mu sporo uroku. Nie jest to sieka która ma za zadanie pokazać jakie szczyty szybkości potrafimy uzyskać, owszem, panom zdarza sie przyspieszyć, ale rekordów tutaj nie biją. Tak jak Kurt napisał - tutaj rozchodzi się o cały "groove", cokolwiek ktokolwiek przez to rozumie. Utwory są najeżone technicznymi wygibasami, ale wszystko jest tak gładko skomponowane, tak dobrze zaaranżowane że nie sprawia to żadnych trudności w odbiorze. Album jest z cała pewnością brutalny, ale ma do zaoferowania znacznie więcej. Doskonałe riffy, bulgoczące wokale, które tutaj pasują jak ulał, i naprawdę dobre kompozycje - czego chcieć wiecej? Wszystko to zamyka się w 36 minutach, co ma swoje dobre strony. Płyta nie nuży i się nie dłuży, przelatuje szybko i człowiek ma ochotę nacisnąć play raz jeszcze. Świetny kawał naprawdę świetnej muzyki, zajebiście udany powrót. Zachęcam do zapoznania się z "Omen to disease", naprawdę warto.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

23-02-2014, 15:45

A oto i najnowszy teledysk, w rolach głównych oprócz zespołu wystąpił Dino Cazares.




Nie jest źle, ale utrzymany w tej stylistyce teledysk Malevolent Creation - Slaughterhouse podobał mi sie bardziej. Jeśli chodzi o teledyski, to BRoken Hope ma jeden wyśmienity, z zajebiście chorym klimatem, i jak na razie niewiele obrazów jest w stanie go pobić. A rozchodzi się oczywiście o "Into the necrosphere"
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: BROKEN HOPE

23-02-2014, 16:08

Dziwne że jeszcze nie został objęty ograniczeniami wiekowymi przez youtube, ale to tylko kwestia czasu;)
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

24-02-2014, 11:47

Pewnie przeoczyli ;-)
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

14-01-2015, 12:19

Zmiany w składzie w tej zacnej kapeli. Shaun Glass (bas) oraz Chuck Wepfer (gitara) poza Broken Hope; podobno chcą się skupić na swoim rockowym projekcie. Cóż, death metal to ciężki kawałek chleba. Nowi członkowie to Diego Soria z Disgorge (us) na basie i Matt Szlachta (ex-Chimaira) na gitarze. W lecie przyjezdzają na kilka festiwali, mam nadzieję że będą chcieli wpaść do nas na jakiś jeden koncert. No i standardowo mam dwa pytania. Pierwsze to kiedy nowa płyta Broken Hope? A drugie, skoro już przewinęła się nazwa Disgorge, to kiedy w końcu będzie ich nowa płyta?
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: BROKEN HOPE

04-03-2015, 08:47

Taka sytuacja
http://www.blabbermouth.net/news/origin ... ies-at-42/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szkoda chłopa, pięknie nakurwiał w bębenki.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: BROKEN HOPE

04-03-2015, 08:57

to jego wypierdolili bo ruchal fanow na merch czy to basista byl?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3013
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: BROKEN HOPE

29-03-2015, 21:23

Przeczytałem sobie właśnie cały wątek. Jawi się on zgoła schizofrenicznie. Najpierw jeden fanboj zjebany przez większość, potem dziura i powszechne spusty nad "Omen...". Przecież "Swamped..." i każda kolejna to są albumy wybitne, grama nudy, mnóstwo riffów, każda płyta brzmi samodzielnie, a zmiany wokalisty nawet nie zauważam. No i bez przesady, "Omen..." jest zajebista, ale takie "Loathing" zjada całą resztę bez sarepskiej.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3116
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: BROKEN HOPE

27-07-2015, 10:12

Zwiastuj dvd: " onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3013
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: BROKEN HOPE

27-07-2015, 13:31

Ja się na BR nastawiam.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 09:22

Takie news:

"Death metalowy Broken Hope zapowiedział wydanie "Mutilated and Assimilated", swojego siódmego longplay'a studyjnego. Premiera ma odbyć się latem 2017 roku za sprawą Century Media Records.

Zespół komentuje: "Złośyliśmy dziś materiał w ręce Century Media Records, premiera ma się odbyć wczesnym latem. Słowa nie oddadzą tego, jak dumni jesteśmy z naszego nowego potwora.

Ten album bez wątpienia będzie jedną z najmocniejszych pozycji w death metalu w 2017 roku, a być może również najbardziej niszczycielskim i chorym dokonaniem w historii Broken Hope".


Czekam kurwa!!!!
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 11:15

Może bedzie to najlepszy death metalowy album w drugiej albo trzeciej lidze DM do,której Broken Hope sie zalicza.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 11:16

Broken Hope w trzeciej lidze? Wolne żarty.... to że nie są najbardziej popularnym zespołem w naszym kraju wcale nie oznacza że ich muzyka należy do trzeciej ligi, gdzie moim zdaniem większość zespołów jest wtórnych, nudnych i grających na siłę. Zadne z tych określeń nie pasuje do Broken Hope.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3013
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 12:06

Nasum pisze:Broken Hope w trzeciej lidze? Wolne żarty.... to że nie są najbardziej popularnym zespołem w naszym kraju wcale nie oznacza że ich muzyka należy do trzeciej ligi, gdzie moim zdaniem większość zespołów jest wtórnych, nudnych i grających na siłę. Zadne z tych określeń nie pasuje do Broken Hope.
A potem na Suffocation, Obituary, Morbid Angel to sala pęka w szwach, ale na Broken Hope to przychodzi 30 osób. Bo tam jest rzekoma 1. liga, a tutaj 3. Ech, szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15223
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 12:23

Z drugiej strony mozna wybaczyc ludziom niewiedze: pamietam ze jak Vader przed wydaniem black to the blind mial trase po stanach razem z Monstrosity i Broken Hope, tez mowil ze w Europie ta kapela nie jest zbyt dobrze znana i popularna. Na przestrzeni lat niewiele sue zmienilo, o tym zespole pamietaja fani death metalu, nadal ta nazwa nie elektryzuje tylu ludzi, nadal nie pisza o nich w duzych magazynach, nikt nie wymienia ich razem z najwiekszymi sceny... troche smutne bo ich muzyka to doskonaly kawal death metalu. Jak grali razem z Immolation to sporo ludzi szalalo pod scena, ale jak przyjechali pare miesiecy pozniej razem z Internal Bleeding to przyszlo raptem 30 osob...
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10838
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 12:33

Nasum pisze:Takie news:

"Death metalowy Broken Hope zapowiedział wydanie "Mutilated and Assimilated", swojego siódmego longplay'a studyjnego. Premiera ma odbyć się latem 2017 roku za sprawą Century Media Records.

Zespół komentuje: "Złośyliśmy dziś materiał w ręce Century Media Records, premiera ma się odbyć wczesnym latem. Słowa nie oddadzą tego, jak dumni jesteśmy z naszego nowego potwora.

Ten album bez wątpienia będzie jedną z najmocniejszych pozycji w death metalu w 2017 roku, a być może również najbardziej niszczycielskim i chorym dokonaniem w historii Broken Hope".


Czekam kurwa!!!!
Zważywszy, że z oryginalnego składu został tylko Wagner to zastanawiam sie na ile w tym bedzie prawdziwego stylu BH, a na ile BH vol. 2 mimo wszystko. Niemniej chętnie posłucham.

A co do 3 ligi, no to jednak co jak co ale brak charakterystycznosci to jedna z ostatnich rzeczy, ktore moznaby zarzucic BH.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: BROKEN HOPE

03-04-2017, 12:38

Zaraz niewiedzę,może to po prostu kwestia gustu nie pomyślałeś o tym.Zresztą,który album Broken Hope można postawić z najlepszymi płytami Immolation czy Morbid Angel chyba tylko The Bowels of Repugnance bo to dobra płyta no właśnie tylko dobra.
ODPOWIEDZ