BLIND GUARDIAN

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5315
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: BLIND GUARDIAN

04-09-2022, 20:21

Spread Your Wings i To France też zajebiste. 😀
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: BLIND GUARDIAN

04-09-2022, 20:45

ale nie aż tak ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: BLIND GUARDIAN

04-09-2022, 20:47

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
03-09-2022, 17:41
Posłuchałem raz i deep dive nie będzie, mimo miłego potraktowania (na słuchawkach) czuję jednak jakbym słuchał ciągle jednego kawałka.
Przesłuchałem dopiero jeden raz ale wrażenia mam bardzo podobne - jakbym przez godzinę słuchał jednego kawałka. Dam im jeszcze szansę, ale muszą poczekać w kolejce, na razie przesłuchuję kupkę płyt jaką uzbierałem od Garazela i Kol. Immanisa. :)

a co do wcześniejszego postu Karkasa to również się zgadzam, że ostatnim ich rewelacyjnym dziełem był "A night at the opera", dwie następne są kompletnie przeciętne i niezapamiętywalne, dopiero na "... red mirror" coś drgnęło i mi zostało w łepetynie.
Zobaczymy jak będzie z najnowszą.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: BLIND GUARDIAN

04-09-2022, 21:13

Stoigniew pisze:
04-09-2022, 20:47
dopiero na "... red mirror" coś drgnęło i mi zostało w łepetynie.
a to u mnie odwrotnie, Red Miirror uważam za ich najgorszy album, właściwie jedyny którego nie moge słuchać
wiadomo że raczej nic ciekawego nie wymyślą, w sumie od Fly nic nie pamiętam ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ