PATHOLOGY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Maria Konopnicka

PATHOLOGY

01-04-2013, 13:36

Rozkurwia mnie ten zespół w drobny mak! W ciągu ostatnich tygodni mam fazę na taką mielonkę i sporo słuchałem różnych wynalazków z półki z napisem "brutal death metal". Ucieszyła mnie przedostatnia płyta Devourment (ostatnia nieco słabsza), miło połechtał mnie ostatni SUFFOCATION, a totalnie zabił PATHOLOGY. To właśnie coś czego mi teraz trzeba! Bulgoczący, niszczący walec na gąsienicach, miotający bombami i ziejący ogniem. Prosto i dobitnie!
Na razie zapoznałem się z ich trzema ostatnimi krążkami - najbardziej chyba sponiewierał mnie "Legacy of the Ancients". Czyste zniszczenie - mordercze wokale - nigdy nie lubiłem w death metalu takiego jednostajnego bulgotu, ale ten bulgot jest wprost bezkompromisowy, a jego jednostajność sprawia mi wręcz fizyczną przyjemność. Jest brutalnie, kurwesko brutalnie, ale nie ma chaosu, nie ma napierdalania dla napierdalania - riffy sunę dostojnie, gitary pracuję selektywnie, perkusja wymierza rytmiczne ciosy. Coś absolutnie przepotężnego jest w tej muzyce! No i ten hardcorowy sznyt (szczególnie dostrzegalny na ostatnim krążku) - coś podobnego, choć nie aż z takim ciężarem zrobiło OBITUARY na swoim czwartym krążku.
Miazga panowie i panie! Miazga! Ta Wielkanoc jest wyjątkowa!
Ostatnio zmieniony 01-04-2013, 21:28 przez Maria Konopnicka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2402
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 13:55

prima aprilis, nie z nami te numery Brunonie K.
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 21:32

Słucham tego PATHOLOGY z taką samą przyjemnością z jaką słuchałem na początku lat 90-tych Cannibal Corpse! Ignorowanie tej kapeli na tym forum jest kolejnym dowodem na całkowity upadek tego forum!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 21:59

Problemem nie jest forum tylko Twoje podejście ;) Nie wiem dlaczego cały czas Ci sie wydaje, że wszyscy będa tu podchodzić do każdej kapeli z entuzjazmem 15latka który dopiero co zobaczył kawałek cycka. Nie będzie tak, deal with it :)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:05

Alsvartr pisze:Problemem nie jest forum tylko Twoje podejście ;) Nie wiem dlaczego cały czas Ci sie wydaje, że wszyscy będa tu podchodzić do każdej kapeli z entuzjazmem 15latka który dopiero co zobaczył kawałek cycka. Nie będzie tak, deal with it :)
Ty już lepiej nic nie pisz - dla mnie jesteś wręcz symbolem bylejakości obecnego masterfula. O jakim entuzjazmie 15-latka piszesz? Dziś 15-latkowie to zjebani goście, którzy słuchają muzyki z mp3 i wydaje im się, że wszystko już słyszeli i wszystko już o muzyce wiedzą. Z 25-latkami jest zresztą podobnie :)
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:10

Ja tylko piszę jak jest, nie ma sie co obrażać. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym szybciej Ci to na zdrowie wyjdzie ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:12

Czy na tym forum już piszą tylko zjebane małolaty i fani Depeche Mode, czy może został tu jeszcze ktoś dorosły, słuchający metalu?
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:20

Alsvartr pisze:Ja tylko piszę jak jest, nie ma sie co obrażać. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym szybciej Ci to na zdrowie wyjdzie ;)
Ja się nie obrażam, zastanawiam się tylko po co pierdolisz w temacie, na który nie masz absolutnie nic do powiedzenia? Nie masz lepszego zajęcia na wieczór ? Włącz sobie telewizor albo poproś dziadka, żeby nauczył Cię grać w warcaby...
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:20

A to jeszcze jest forum metalowe?
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:25

Deviant pisze:A to jeszcze jest forum metalowe?
Niech to pytanie pozostanie retorycznym...
Trudno by istniało forum metalowe, w kraju, w którym tak naprawdę słucha tej muzyki i jest nią w pełni zaangażowanych kilkanaście osób :) Do tego kilkuset raczej niedzielnych fanów i kilka-kilkanaście tysięcy długowłosych ciotek, które przechodzę przez tą muzykę w jakimś okresie swojego życia :)
535

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:31

Wrzuciłem na próbę i napiszę tylko tyle. Dużo bardziej zastanawia mnie powszechna ignorowanie* doskonałego Mindloss, niż kolejnej kapeli, która wyrosła na tym gruncie.

*tumanie
Ostatnio zmieniony 01-04-2013, 23:46 przez 535, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 22:33

Dziękuję za zainteresowanie oraz konkretną i związaną z tematem wypowiedź. Poproszę 3-4 kolejne osoby, które zostały na tym forum, a siedzą w temacie, o wyrażenie swoich opinii.
Awatar użytkownika
CYFAWS
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 12-03-2013, 15:49

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 23:34

Maria Konopnicka pisze: Ucieszyła mnie przedostatnia płyta Devourment (ostatnia nieco słabsza), miło połechtał mnie ostatni SUFFOCATION, a totalnie zabił PATHOLOGY. To właśnie coś czego mi teraz trzeba! Bulgoczący, niszczący walec na gąsienicach, miotający bombami i ziejący ogniem. Prosto i dobitnie!
Spróbuj także Putrid Pile
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: PATHOLOGY

01-04-2013, 23:55

Bardzo dobry amerykański brutal, ale miłośnikom depeszemłode rzeczywiście może nie przypaść do gustu ;) Typowa kapela dla fanów gatunku, ja tam od nich nie oczekuję żadnych eksperymentów i innowacji, ma być konkretny napierdol i to mi wystarczy.
Ostatniej płyty nie mam, nawet nie słyszałem, ale jestem pewien, że chujni raczej nie zaserwowali.
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:07

To się zdecydujcie czy jest "konkretny napierdol" czy też popłuczyna/rozwinięcie (niepotrzebne skreślić) "Mindloss" - bo to są dwie różne sprawy i nie wiadomo czy się za to brać czy nie?
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9209
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:21

Gdyby Depeche Mode grali brutalny death metal byłoby to właśnie coś w stylu Pathology.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:22

ale nie grają. i co teras? wut should u do?
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9209
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:24

Zostaje Mindloss;)
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:31

A jeśli wolę False, to co, jestem tumanem albo jedną z kilkunastu tysięcy długowłosych ciotek?* ;) Co do Patologii to słuchałem parę lat temu z kilka razy Age of Onset - no fajny napierdol, może kiedyś najdzie mnie wena i spróbuję następnych albumów.

* tylko nie długowłosą!
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: PATHOLOGY

02-04-2013, 00:32

Maria Konopnicka pisze:Czy na tym forum już piszą tylko zjebane małolaty i fani Depeche Mode, czy może został tu jeszcze ktoś dorosły, słuchający metalu?
Ja jestem, ale nie lubię betoniarek, a w dodatku odstraszają mnie okładki. What to do? :(
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ