Strona 1 z 1

TOD HUETET UEBEL

: 21-03-2015, 13:12
autor: Maria Konopnicka
Macie chłopaki linka do najlepszej black metalowej płyty tego roku. Co tu więcej pisać... trzeba słuchać i podziwiać.


" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: TOD HUETET UEBEL

: 21-03-2015, 15:53
autor: Drone
Przesłuchałem właśnie tę płytę. Cóż by tu napisać? Sprawnie zagrane i chyba nic poza tym. Zero wkładu własnego - to brzmi jak kopia płyt MERRIMACK lub wczesnych albumów GLORIOR BELLI, czyli grania spod znaku "Casus Luciferi".

Re: TOD HUETET UEBEL

: 21-03-2015, 20:17
autor: Maria Konopnicka
Zdecydowanie lepszy mi się ten TOD HUETET UEBEL wydaje niż kapele, które wymieniłeś. Choćby od strony wokalnej jest bardzo oryginalnie.

Re: TOD HUETET UEBEL

: 21-03-2015, 21:01
autor: Drone
Ja jednak wolę kopię oryginału niż kopię kopii, jeśli już muszę wybierać :) Podobna sprawa z tą płytą jak z SINMARA, która jest wręcz w identyczny sposób odtwórcza. Dlatego - dla mnie - o wiele większe znaczenie i wartość mają rzeczy, które pozostając w kręgu black metalu, robią muzykę zupełnie po swojemu. Np. LIK, LICHO, DEFUNTOS, FURZE, a z bardziej klasycznego grania taki COBALT czy ASH POOL. Tego mi się chce słuchać, a nie kolejnych wariacji na temat albumów nagranych dekadę czy dwie temu.