ROTHEADS

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: ROTHEADS

13-03-2018, 20:19

Przypomne tylko, e "Sewer Fiends" to porcja naprawde wspaniałego death metalu. Daaaaaaaawno nie słuchałem płyty, do której nie musiałem sobie niczego dopowiadać ,tylko po prostu "chwyciła i trzyma".
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: ROTHEADS

20-03-2018, 21:15

Dla zainteresowanych: W połowie kwietnia wrocławskie FUKK records wypuszcza debiut na kasecie
Van Drunen
w mackach Zła
Posty: 824
Rejestracja: 21-02-2014, 12:14

Re: ROTHEADS

11-04-2018, 23:14

Obrazek

Zamówione.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ROTHEADS

02-05-2018, 09:25

Zamówi mi to ktoś z discogs?? Czy może będzie jeszcze w Polsce? Chodzi o cd
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: ROTHEADS

02-05-2018, 09:41

maciek z klanu pisze:Zamówi mi to ktoś z discogs?? Czy może będzie jeszcze w Polsce? Chodzi o cd
Napisz do Karola z selfmadegod, jak bedzie brał pake z memento mori to Ci weźmie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ROTHEADS

02-05-2018, 09:43

Harlequin pisze:
maciek z klanu pisze:Zamówi mi to ktoś z discogs?? Czy może będzie jeszcze w Polsce? Chodzi o cd
Napisz do Karola z selfmadegod, jak bedzie brał pake z memento mori to Ci weźmie
Tak też zrobiłem, czekam na info zwrotne :) dzięki za info
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2695
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: ROTHEADS

09-05-2018, 15:41

Gdyby kogoś interesowała kaseta, to jest dostępna w Putrid Cult.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: ROTHEADS

15-05-2018, 09:44

knaar pisze:Gdyby kogoś interesowała kaseta, to jest dostępna w Putrid Cult.
i tu http://godzovwar.com/shop/pl/glowna/178 ... iends.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:16

Chyba jakiś głuchy trzpiot się robię, ale po wielokrotnym zbadaniu debiutu to ja tu materiału na czołówkę roku nie słyszę. Nawet przy założeniu, że ten krążek wyszedłby gdzieś w pierwszej połowie lat 90. Przy tegorocznych Ectoplasma, Galvanizer czy Petrification to Rumunii dosyć blado wypadają, choć też nie da się odmówić, że w tych naiwnych i kwadratowych riffach jakiś tam potencjał drzemie. Fajne, da się podsłuchać, urocza ta próba postawienia oldskulowego kloca, ale... no brakuje mi tutaj paru czynników, które rzucałyby o ścianę, sufit i na kolana.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16176
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:21

Necropunk pisze:Chyba jakiś głuchy trzpiot się robię, ale po wielokrotnym zbadaniu debiutu to ja tu materiału na czołówkę roku nie słyszę. Nawet przy założeniu, że ten krążek wyszedłby gdzieś w pierwszej połowie lat 90. Przy tegorocznych Ectoplasma, Galvanizer czy Petrification to Rumunii dosyć blado wypadają, choć też nie da się odmówić, że w tych naiwnych i kwadratowych riffach jakiś tam potencjał drzemie. Fajne, da się podsłuchać, urocza ta próba postawienia oldskulowego kloca, ale... no brakuje mi tutaj paru czynników, które rzucałyby o ścianę, sufit i na kolana.
przy całym szacunku Prosiakos to nasz taki trendseter z forumo jest ;-) pompuje. pompuje. (choć nie zakładam manipulacji a tylko ekscytację) a misiaki łapio. i płyty wychodzo z distro jednego i drugiego :-) ale, żeby nie było z 3 wymienionych to tylko Petrification akurat mnie siadło. i kilka innych niewymienionych. ale to już opowiem kotu.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:24

wybaczam Prosiaczkowi,bo czasem zalega mu błotko z chlewika w uszkach...
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:30

Mnie Petrification i Galvanizer tez siadło, ale Ectoplasmy totalnie nie czaje, dla mnie takie bardzo odtwórcze i nic nie wnoszące, nawet naiwności i kwadratów. Nadal twierdze, ze Rotheads bardzo mnie się podoba, najbardziej z tych wymienionych tutaj, ale jest już bardzo dobry Deiquisitor, Tomb Mold zaserwował rozpierdalająca w pył zajawkę z 3 kawałków, a przeciez jeszcze ma wyjść Atheist, Drawn And Quartered, moze Last Sacrament, moze Vile Apparition, moze jakaś niespodzianka.

Co do bohaterów tematu to ja kupuje te ich kwadraty i nieporadność. najszczerzej rozumiem, że komuś może to się nie podobac, ale myśle, że udało im się napisać 7 zapadających w pamięć kompozycji, jest trochę fajnych pomysłów na muzykę i rozwijanie utworów, są fajne, MacIntoshowe gitary. Jest też parę dłużyzn i jałowego wiercenia się wokół jednego motywu, ale bardziej odbieram to jako "ich własny death metal" niż "zróbmy death metal w starym stylu" jak np. Ectoplasma. I choć gdyby obiektywnie oceniać muzykę Rotheads to jest to pewnie co najwyżej "niezłe" to dla mnie mają duży wygryw za naturalność i autentyczność.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16176
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:31

Harlequin pisze:Mnie Petrification i Galvanizer tez siadło, ale Ectoplasmy totalnie nie czaje, dla mnie takie bardzo odtwórcze i nic nie wnoszące, nawet naiwności i kwadratów. Nadal twierdze, ze Rotheads bardzo mnie się podoba, najbardziej z tych wymienionych tutaj, ale jest już bardzo dobry Deiquisitor, Tomb Mold zaserwował rozpierdalająca w pył zajawkę z 3 kawałków, a przeciez jeszcze ma wyjść Atheist, Drawn And Quartered, moze Last Sacrament, moze Vile Apparition, moze jakaś niespodzianka.

Co do bohaterów tematu to ja kupuje te ich kwadraty i nieporadność. najszczerzej rozumiem, że komuś może to się nie podobac, ale myśle, że udało im się napisać 7 zapadających w pamięć kompozycji, jest trochę fajnych pomysłów na muzykę i rozwijanie utworów, są fajne, MacIntoshowe gitary. Jest też parę dłużyzn i jałowego wiercenia się wokół jednego motywu, ale bardziej odbieram to jako "ich własny death metal" niż "zróbmy death metal w starym stylu" jak np. Ectoplasma. I choć gdyby obiektywnie oceniać muzykę Rotheads to jest to pewnie co najwyżej "niezłe" to dla mnie mają duży wygryw za naturalność i autentyczność.
nie ma co się tłumaczyć. wyrozumiali jesteśmy ;-) każdy ma jakieś fiksacje ....
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 22:34

No tak, tłumaczy się tylko winny ;)
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 23:51

Ja na początku za bardzo tego nie łapałem, a od jakiegoś czasu mocno męczę. I w ogóle nie widzę tego w jakichś kategoriach oldschool DM. Bardzo mi się podoba ta ich swoboda, ten drive, który trochę kojarzy mi się ze wspominanym ostatnio tu i ówdzie Pungent Stench, a w niektórych momentach to wręcz ze Stargazer. Mniejsza o to. Najważniejsze, że mi się podoba, robi mi, etc.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16176
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ROTHEADS

01-06-2018, 23:56

est pisze:Ja na początku za bardzo tego nie łapałem, a od jakiegoś czasu mocno męczę. I w ogóle nie widzę tego w jakichś kategoriach oldschool DM. Bardzo mi się podoba ta ich swoboda, ten drive, który trochę kojarzy mi się ze wspominanym ostatnio tu i ówdzie Pungent Stench, a w niektórych momentach to wręcz ze Stargazer. Mniejsza o to. Najważniejsze, że mi się podoba, robi mi, etc.
zasadniczo o to w tym chodzi. tak w szczególe i w ogóle.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: ROTHEADS

02-06-2018, 00:12

No tak :)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16176
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ROTHEADS

02-06-2018, 00:17

ful'apruf ode mnie i mojego idola jest ;-)

Obrazek
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ROTHEADS

02-06-2018, 12:35

morbid pisze:wybaczam Prosiaczkowi,bo czasem zalega mu błotko z chlewika w uszkach...
to nie ma znaczenia. dla mnie chyba najważniejsza osoba na forum. chuj, że prawie nie słucham niczego "nowego" i że nie interesuje mnie większość z tego co wykopuje. niemniej zawsze na te 10-15 wynalazków z ósmej ligi znajdzie się coś, co mnie wysadzi z kapci. druga rzecz, że to totalny maniak, a teraz takich coraz mniej. niestety
ODPOWIEDZ