SLAYER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SLAYER

15-10-2021, 12:19

DST pisze:
15-10-2021, 12:07
Ascetic pisze:
15-10-2021, 11:46
DST pisze:
15-10-2021, 11:34


Z jednej strony glupie na maxa, ale z drugiej strony te obecne kapele metalowe wydaja mi sie takie mialkie i bez jajec. Jak patrze co odpierdalali tacy kolesie nawet jak Iggy Pop to nie widze nawet krzty takiego potencjalu wizerunkowego u obecnych artystow muzyki, nomen omen, ekstremalnej. Nie mowie, ze kazdy powinien rzucac gownem ze sceny jak GG Allin, ale mam przytlaczajace wrazenie, czytajac np. wywiady, ze ci ludzie o prostu graja metal, bo lubia se grac metal, i w sumie to oni nie chca nikogo urazic, ale troche z kosciolem im nie po drodze, ale w sumie to twoja sprawa w co wierzysz. O tym gownie mainstreamowym promowanym przez Nuclear Blast i te inne stajnie to nawet nie chce mi sie gadac, bo blizej mi chyba do techno i trance, niz do tych kolorowych, pedalskich kapel.

Po prostu są mniej niedojebani niż kiedyś? Po prostu nie są dzieciuchami? A może muzyka to jedno, debilne teksty to drugie, a realne życie to trzecie? A poza sceniczna to czwarte?

Mnie dla odmiany śmieszą forumowi sataniści, forumowi extremalni blek metalowcy, i kilka jeszcze grup. Rano na rowerku do roboty, po południu rozchwianie emocjonalne i pierdolenie o exterminacji, na forum. U 45 latka xD

Wracając do sedna sprawy. Znałem w dorosłym życiu, jednego, słownie jednego zawodnika, który mógł "imponować postawą". Pracował w IT, znałem go kilka lat, za czasów pracy w korpo. Dobrze zarabiał, nosił się jak chciał, czyli rasowo i odlskulowo, ale nie jak brudas wszaruch. W mojej ówczesnej ocenie w pełni samodzielny, na wielu poziomach koleś. I w pełni świadomy siebie. Kupował jak dla mnie na tamte czasy mase płyt, zinów, po prostu było to jego pasją. Nie był zainteresowany rodziną, ani specjalnym uspołecznieniem. Na koncerty też nie chodził. I ten był dla mnie wiarygodny. A muzycy? Że co? Że np. black def ala vassafor i ma niby co robić, kim być, jak się zachowywać. KusabsVK spoko gość, pewnie kocha córkę i ma rodzinę. Przecież nie będzie w wywiadach udawał, że jest kimś kim nie jest.
Mieszasz pare rzeczy. Po pierwsze, nie mowilem ze bycie muzykiem kapeli black czy death metalowej obliguje cie do smarowania drzwi gownem i wywracania krzyzy na cmentarzach lub zabrania ci posiadania rodziny. Po drugie, nie mowilem ze sluchajac metalu musisz zapierdalac do pracy w skorzanej kurtce i corpsepaincie na twarzy, nie mam 12 lat. Zmierzam do tego, ze artysci ktorzy grali kiedys zdawali sie miec wiecej do powiedzenia wizerunkowo, mieli tez chyba wieksze jaja w wyglaszaniu pogladow i robieniu rzeczy kontrowersyjnych, podczas gdy teraz muzycy kapel metalowych skupiaja sie niemal wylacznie na muzyce i nie ma w tym prawie zadnych, "przewrotnych" elementow, a wolalbym zeby bylo troche wiecej charyzmatycznych wariatow. Czuje, ze jest w tym wszystkim element leku przed narazeniu sie swojemu wlasnemu srodowisku przez robienie czegos niekonwencjonalnego lub narazenie sie na generalne niezrozumienie i urazenie przecietnego sluchacza.
Muzyka produkt jak każdy inny. Nie wiem, może są tacy co się tym kierują. Tam gdzie ja krążę, w tych rewirach muzycznych, tego nie widzę, Widzę dla odmiany - prawdziwków pokroju Grave Miasma ( w wywiadach tematy, które ich interesują od zawsze. Scenicznie, muzycznie są pewne odchylenia ale całościowo ten sam kierunek od początku działalności). Są też wywiady z drugiej strony. Jak ten ostatni z fińskim sztajfem. Jakby kogoś interesowało, że nienawidzi pedałów xD. Są tacy, ok, koryguję. Nawet tutaj jeden ostatni się podniecał tym wywiadem. Był też słodki wywiad jakby był zrobiony z jakimś fanatykiem, czy panopticopacjentem. Trzeba było wpierdolić w wywiad NWO i huj wie co. Więc są dalej moim zdaniem, według nich "niepoprawni". Do półki zespołów typu headliner się nie odnoszę. Jest kasa, są duże trasy, są i miękkie faje. Jest i tłumaczenie się, że 32 lata wstecz się zrobiło coś albo się nie zrobiło a teraz się nadgoni. To też jestem w stanie zrozumieć. Jak ktoś nie ma innej roboty, a z tego żyje, to w o becnych czasach, szybkiego przepływu informacji, dwa razy pomysli, czy mu się opłaca być sobą, czy nie. Indywidualne wybory.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SLAYER

15-10-2021, 12:23

Co to za fiński sztajf?
Jak nie są wege komando to bym zerknął.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SLAYER

15-10-2021, 12:49

Zapytaj Pawła.
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: SLAYER

15-10-2021, 13:27

Medard pisze:
15-10-2021, 12:13
DST pisze:
15-10-2021, 12:07
Ascetic pisze:
15-10-2021, 11:46



Po prostu są mniej niedojebani niż kiedyś? Po prostu nie są dzieciuchami? A może muzyka to jedno, debilne teksty to drugie, a realne życie to trzecie? A poza sceniczna to czwarte?

Mnie dla odmiany śmieszą forumowi sataniści, forumowi extremalni blek metalowcy, i kilka jeszcze grup. Rano na rowerku do roboty, po południu rozchwianie emocjonalne i pierdolenie o exterminacji, na forum. U 45 latka xD

Wracając do sedna sprawy. Znałem w dorosłym życiu, jednego, słownie jednego zawodnika, który mógł "imponować postawą". Pracował w IT, znałem go kilka lat, za czasów pracy w korpo. Dobrze zarabiał, nosił się jak chciał, czyli rasowo i odlskulowo, ale nie jak brudas wszaruch. W mojej ówczesnej ocenie w pełni samodzielny, na wielu poziomach koleś. I w pełni świadomy siebie. Kupował jak dla mnie na tamte czasy mase płyt, zinów, po prostu było to jego pasją. Nie był zainteresowany rodziną, ani specjalnym uspołecznieniem. Na koncerty też nie chodził. I ten był dla mnie wiarygodny. A muzycy? Że co? Że np. black def ala vassafor i ma niby co robić, kim być, jak się zachowywać. KusabsVK spoko gość, pewnie kocha córkę i ma rodzinę. Przecież nie będzie w wywiadach udawał, że jest kimś kim nie jest.
Mieszasz pare rzeczy. Po pierwsze, nie mowilem ze bycie muzykiem kapeli black czy death metalowej obliguje cie do smarowania drzwi gownem i wywracania krzyzy na cmentarzach lub zabrania ci posiadania rodziny. Po drugie, nie mowilem ze sluchajac metalu musisz zapierdalac do pracy w skorzanej kurtce i corpsepaincie na twarzy, nie mam 12 lat. Zmierzam do tego, ze artysci ktorzy grali kiedys zdawali sie miec wiecej do powiedzenia wizerunkowo, mieli tez chyba wieksze jaja w wyglaszaniu pogladow i robieniu rzeczy kontrowersyjnych, podczas gdy teraz muzycy kapel metalowych skupiaja sie niemal wylacznie na muzyce i nie ma w tym prawie zadnych, "przewrotnych" elementow, a wolalbym zeby bylo troche wiecej charyzmatycznych wariatow. Czuje, ze jest w tym wszystkim element leku przed narazeniu sie swojemu wlasnemu srodowisku przez robienie czegos niekonwencjonalnego lub narazenie sie na generalne niezrozumienie i urazenie przecietnego sluchacza.
Współcześni artyści boją się blokady w mediach społecznościowych, pewnie zamknięcie konta na facebooku i brak codziennych powiadomień byłoby dla nich utraceniem własnego wizerunku.
Nieprzypadkowo blokowani są starzy już muzycy jak Varg, którzy są jeszcze z czasów sprzed mediów społecznościowych.

Mega chujnia z tymi mediami społecznościowymi, że niektórym zastąpiły normalne życie.
Na szczęście został jeszcze Nergal, prawdziwy bezkompromisowy artysta o szerokich horyzontach, nie bojący się włożenia kija w mrowisko. Buntownik, prowokator, szokujący wywiadami i zdjęciami, mieszający w głowach kolejnym pokoleniom. Wyklęty przez kościół, jak i metalowy underground.
Do tego wybitny muzyk, awangarda metalu i nie tylko.
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:04

Scorn pisze:
15-10-2021, 13:27
Medard pisze:
15-10-2021, 12:13
DST pisze:
15-10-2021, 12:07


Mieszasz pare rzeczy. Po pierwsze, nie mowilem ze bycie muzykiem kapeli black czy death metalowej obliguje cie do smarowania drzwi gownem i wywracania krzyzy na cmentarzach lub zabrania ci posiadania rodziny. Po drugie, nie mowilem ze sluchajac metalu musisz zapierdalac do pracy w skorzanej kurtce i corpsepaincie na twarzy, nie mam 12 lat. Zmierzam do tego, ze artysci ktorzy grali kiedys zdawali sie miec wiecej do powiedzenia wizerunkowo, mieli tez chyba wieksze jaja w wyglaszaniu pogladow i robieniu rzeczy kontrowersyjnych, podczas gdy teraz muzycy kapel metalowych skupiaja sie niemal wylacznie na muzyce i nie ma w tym prawie zadnych, "przewrotnych" elementow, a wolalbym zeby bylo troche wiecej charyzmatycznych wariatow. Czuje, ze jest w tym wszystkim element leku przed narazeniu sie swojemu wlasnemu srodowisku przez robienie czegos niekonwencjonalnego lub narazenie sie na generalne niezrozumienie i urazenie przecietnego sluchacza.
Współcześni artyści boją się blokady w mediach społecznościowych, pewnie zamknięcie konta na facebooku i brak codziennych powiadomień byłoby dla nich utraceniem własnego wizerunku.
Nieprzypadkowo blokowani są starzy już muzycy jak Varg, którzy są jeszcze z czasów sprzed mediów społecznościowych.

Mega chujnia z tymi mediami społecznościowymi, że niektórym zastąpiły normalne życie.
Na szczęście został jeszcze Nergal, prawdziwy bezkompromisowy artysta o szerokich horyzontach, nie bojący się włożenia kija w mrowisko. Buntownik, prowokator, szokujący wywiadami i zdjęciami, mieszający w głowach kolejnym pokoleniom. Wyklęty przez kościół, jak i metalowy underground.
Do tego wybitny muzyk, awangarda metalu i nie tylko.
Dziekuje, ze o nim wspomniales. Wiem teraz, ze w sumie nie ma sie czym martwic.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:06

Scorn pisze:
15-10-2021, 13:27
Medard pisze:
15-10-2021, 12:13
DST pisze:
15-10-2021, 12:07


Mieszasz pare rzeczy. Po pierwsze, nie mowilem ze bycie muzykiem kapeli black czy death metalowej obliguje cie do smarowania drzwi gownem i wywracania krzyzy na cmentarzach lub zabrania ci posiadania rodziny. Po drugie, nie mowilem ze sluchajac metalu musisz zapierdalac do pracy w skorzanej kurtce i corpsepaincie na twarzy, nie mam 12 lat. Zmierzam do tego, ze artysci ktorzy grali kiedys zdawali sie miec wiecej do powiedzenia wizerunkowo, mieli tez chyba wieksze jaja w wyglaszaniu pogladow i robieniu rzeczy kontrowersyjnych, podczas gdy teraz muzycy kapel metalowych skupiaja sie niemal wylacznie na muzyce i nie ma w tym prawie zadnych, "przewrotnych" elementow, a wolalbym zeby bylo troche wiecej charyzmatycznych wariatow. Czuje, ze jest w tym wszystkim element leku przed narazeniu sie swojemu wlasnemu srodowisku przez robienie czegos niekonwencjonalnego lub narazenie sie na generalne niezrozumienie i urazenie przecietnego sluchacza.
Współcześni artyści boją się blokady w mediach społecznościowych, pewnie zamknięcie konta na facebooku i brak codziennych powiadomień byłoby dla nich utraceniem własnego wizerunku.
Nieprzypadkowo blokowani są starzy już muzycy jak Varg, którzy są jeszcze z czasów sprzed mediów społecznościowych.

Mega chujnia z tymi mediami społecznościowymi, że niektórym zastąpiły normalne życie.
Na szczęście został jeszcze Nergal, prawdziwy bezkompromisowy artysta o szerokich horyzontach, nie bojący się włożenia kija w mrowisko. Buntownik, prowokator, szokujący wywiadami i zdjęciami, mieszający w głowach kolejnym pokoleniom. Wyklęty przez kościół, jak i metalowy underground.
Do tego wybitny muzyk, awangarda metalu i nie tylko.
Nergal już taki młody,
a piszemy o młodych, poza tym nie uwzględniam pseudobojowników otoczonych prawnikami.

Jest jeszcze francuska czy teraz ukraińska Pasta z Nory, blokowana za poglądy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:15

Medard pisze:
15-10-2021, 14:06
Scorn pisze:
15-10-2021, 13:27
Medard pisze:
15-10-2021, 12:13


Współcześni artyści boją się blokady w mediach społecznościowych, pewnie zamknięcie konta na facebooku i brak codziennych powiadomień byłoby dla nich utraceniem własnego wizerunku.
Nieprzypadkowo blokowani są starzy już muzycy jak Varg, którzy są jeszcze z czasów sprzed mediów społecznościowych.

Mega chujnia z tymi mediami społecznościowymi, że niektórym zastąpiły normalne życie.
Na szczęście został jeszcze Nergal, prawdziwy bezkompromisowy artysta o szerokich horyzontach, nie bojący się włożenia kija w mrowisko. Buntownik, prowokator, szokujący wywiadami i zdjęciami, mieszający w głowach kolejnym pokoleniom. Wyklęty przez kościół, jak i metalowy underground.
Do tego wybitny muzyk, awangarda metalu i nie tylko.
Nergal już taki młody,
a piszemy o młodych, poza tym nie uwzględniam pseudobojowników otoczonych prawnikami.

Jest jeszcze francuska czy teraz ukraińska Pasta z Nory, blokowana za poglądy.
Piszac o charyzmatycznych liderach i niewygodnych pogladach nie mialem na mysli niedorozwojow ze sceny NSBM oczywiscie. Dla niektorych moga byc tak postrzegani, ale nie naleze do tego grona.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:18

Dzisiaj niewygodnym poglądem jest że życie zaczyna się od poczęcia albo że płcie są dwie.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:21

Bloodcult pisze:
15-10-2021, 14:18
Dzisiaj niewygodnym poglądem jest że życie zaczyna się od poczęcia albo że płcie są dwie.
Są jeszcze na straży niedorozwoje z aborted i dying fetus.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: SLAYER

15-10-2021, 14:30

Bloodcult pisze:
15-10-2021, 14:18
Dzisiaj niewygodnym poglądem jest że życie zaczyna się od poczęcia albo że płcie są dwie.
Dla kogo jest to niewygodny poglad?
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: SLAYER

08-11-2021, 13:31

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: SLAYER

08-11-2021, 14:45

To byłby taki fajny cover, gdyby nie czereśniak z Virgin Snatch… :(
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: SLAYER

08-11-2021, 16:14

^ Widzę tę nazwę i już wiem, że nigdy tego nie posłucham :)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SLAYER

08-11-2021, 16:25

I dobrze, bo ja zaluje. Slabe to.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: SLAYER

08-11-2021, 16:34

Dzięki za ostrzeżenia, nie będzie klikane... Polish Metal Alliance?
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3504
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: SLAYER

08-11-2021, 16:55

TheDude pisze:
08-11-2021, 16:14
^ Widzę tę nazwę i już wiem, że nigdy tego nie posłucham :)
Nawiedziła mnie identyczna myśl.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SLAYER

08-11-2021, 17:34

Tajk wogule to przeczytalem ostatnie pare stron tematu, i serio Slayer juz nie istnieje i nie bedzie wiecej plyt?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SLAYER

08-11-2021, 18:02

Triceratops pisze:
08-11-2021, 17:34
Tajk wogule to przeczytalem ostatnie pare stron tematu, i serio Slayer juz nie istnieje i nie bedzie wiecej plyt?
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: SLAYER

08-11-2021, 19:40

Ma być reaktywacja w 100 rocznicę powstania kapeli.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SLAYER

23-12-2021, 21:19

bartwa pisze:
08-11-2021, 19:40
Ma być reaktywacja w 100 rocznicę powstania kapeli.
juz jest, w nowym składzie :sarcasm1:

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ