DEGREDO

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

DEGREDO

21-07-2019, 11:33

taka opinie wyglosilem przy pierwszym pobieznym kontakcie.
pr0metheus pisze:Mnie akurat degredo nie porwało, wolne doomowe tempa(czasem lubię) , ale nie w tym przypadku.
okazuje sie ze jednak sie mylilem, bo mnie ten szumiacy, buczacy projekt bardzo przyciagal do ponownych odsluchow. nie mowie tutaj o demowkach,tylko o tym dwuplytowym ponadgodzinnym potworze
[youtube][/youtube]

ciekawy jestem opinii roznych doomowych gruzozercow, chociaz to zaden doom, black metalem tez bym do konca tego nie nazwal, brzmi to jak sciezka dzwiekowa do jakiegos ponurego, starozytnego rytualu. teksty okreslone sa jako "Ancient local folklore, Old mysticism, telluric spirits and nature" wiec w sumie moje skojarzenia co do muzyki by sie zgadzaly.

co do zawartosci, wszystko co zostalo powiedziane w temacie o gruzie tutaj pasuje. Degredo to wlasnie 100% gruz. nie znajdziemy zadnych chwytliwych melodii, solowek czy wpadajacych w ucho fragmentow. bez podzialu na utwory ,do przyjecia w calosci i wywolania efektu.
a efekt jest taki, jakby zlo wylewalo sie z glosnikow i przenikalo wszystko wokol.

wiec warto sprobowac, jak nie wejdzie w sloneczna niedziele, sprawdzic po zmroku, jak dalej nic, wlozyc sluchawki. jesli mimo sluchawek ziewacie, idzcie na cmentarz i tam sluchajcie.
a jak nawet to nie pomoze, wykopcie grob i wejdzcie do trumny i liżąc czaszke jakiejs starszej pani wreszcie zdacie sobie sprawe, jak bardzo jestescie pojebani, i jak bardzo degredo sie wam podoba:)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: DEGREDO

21-07-2019, 13:25

już na ostatnim demo, był cmentarny gruz. Ás Portas Da Noite " onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: DEGREDO

21-07-2019, 17:38

^tak, to ostatnie demo zblizone jest zawartoscia do tego, co slychac na noite dos tempos, wczesniejsze to troche inna bajka
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: DEGREDO

29-09-2019, 10:36

" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy materiał E Foi Assim No Seculo Passado. Premiera oczywiście 1 listopada
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: DEGREDO

07-10-2019, 13:44

przedsprzedaz kasetki
https://signalrex.com/store/store/2047- ... do-cs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: DEGREDO

24-06-2022, 22:36

DEGREDO - A Noite dos Tempos - CD
CD limited to 100 copies, hand-numbered. Dostempne, w dobryh sklepah muzycznyh...aka murzyńskich.
Obrazek
ODPOWIEDZ