Devoid of Thought

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Devoid of Thought

30-11-2021, 21:54

O ile usłyszany gdzieś tam, wyrwany z całości, kawałek mnie nie przekonał, to do pełnego albumu wracam dosyć regularnie. Włosi wycinają sobie death metal o kosmicznym odcieniu, co w sumie obecnie aż takiej rzadkości nie stanowi, ale to dobrze, bo czerpania z takich kapel jak nieodżałowany Timeghoul (i nie jechania pod nie bezmyślnie) nigdy za wiele. W tym roku zadebiutowali całkiem udanie "Outer World Graves", które przynosi 40 minut muzyki i 5 kawałków, co samo w sobie sugeruje, że lubią je nieco rozbudować i w ich obrębie pokombinować. A pomysły mają całkiem zacne, zwłaszcza gdy krążą w rejestrach średnich temp (trochę tutaj wtedy "Gateways to Anihilation" słyszę). Są elementy, do których bym się przyczepił - przede wszystkim brzmienie, parę "pikających" melodyjek mogliby sobie podarować - ale jest to bardzo dobry materiał, sprawnie mieszający masywność z odrobinę progresywnymi inklinacjami. Będą z nich ludzie.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Devoid of Thought

30-11-2021, 22:01

Brzmienie, zwłaszcza garów tragedia, ale słyszałem gorsze i bardziej irytujące. Jestem skłonny uwierzyć, że można się przyzwyczaić. Muzycznie jest dobrze i perspektywnicznie. Ja akurat niepecjalnie wracam, bo dużo dobroci w tym roku wyszło, ale zapamiętłem ich pozytywnie, a to dobrze wróży na przyszlość.
ODPOWIEDZ