MEGADETH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

05-07-2023, 12:51

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

05-07-2023, 12:57

Sgt. Barnes pisze:
05-07-2023, 12:51
https://blog.knockoutprod.net/o-co-chod ... FOn-EsTxdM
no właśnie, o co kaman?
hehe czyli wychodzi że nie tylko ja zauważyłem to dziwne zjawisko :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

16-08-2023, 15:35



kto gra w tanki ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: MEGADETH

16-08-2023, 21:22

Ja napierdalam w statki, w tym roku 1300 godzin, ponad;) cisną ostro temat, miesiąc temu Michała milowicza zapodali na dowódcę, 400linii dialogowych zrobił.. A dave zadowolny, Vic Rattlehead zadebiutuje jako dowódca:
To pierwszy raz, kiedy nasze wizerunki zostały uwiecznione w grach wideo! Co więcej, nasza maskotka uwolniła swój własny głos, dodając jeszcze więcej metalowego szaleństwa do produkcji. Przygotowaliśmy ponad 350 mrożących krew w żyłach linii dialogowych, dzięki którym gracze znajdą się w oku cyklonu, kiedy będziemy dowodzić podczas bitew.
idę po browary, zaraz napierdalam dalej;) dobry njus, ale im dzisiaj nakurwie.. Beer und torps!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

28-08-2023, 22:41

więcej o gierkach :mrgreen:

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

03-10-2023, 18:32

Junior gada, ja bym się bał ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

03-10-2023, 22:28

Po drugiej stronie facet, także bez obaw :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

04-10-2023, 01:29

Sgt. Barnes pisze:
03-10-2023, 22:28
Po drugiej stronie facet, także bez obaw :D
pojedynek na miecze :lol:

a mówiac już serio Junior spoko, uratował ten wywiad bo pan redaktor się chyba nie wyspał ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

08-11-2023, 01:11

Junior będzie u nas
Former MEGADETH bassist David Ellefson has announced his inaugural "Bass Warrior Tour", gracing select European cities with a captivating evening of cherished classics, deep cuts, and insightful storytelling from his illustrious career. This journey will encompass his role as a co-founding member of MEGADETH, his ELLEFSON solo material, and more.

Ellefson, with enthusiasm, expressed: "I've approached my career as that of a musical warrior, always accompanied by my bass guitar. I eagerly anticipate bringing these songs back to the stage, while sharing introspective and entertaining anecdotes about their creation. It's been a wild ride of low notes and high stakes!"

Accompanying him on this tour is Italian guitarist and musical director Andy Martongelli, a longtime friend and collaborator who has been by Ellefson's side during his solo ventures, "Basstory", ELLEFSON-SOTO and ALTITUDES & ATTITUDE tours across Europe. On drums will be Roberto Pirami (Michael Angelo Batio, Rowan Robertson, Gus G.),on vocals Titta Tani (EHFAR, ex-drummer of Claudio Simonetti's GOBLIN),and on rhythm guitar Walter Cianciusi (Geoff Tate band).

Mar. 14 - Kino Regis - Bochnia (Poland)
ale se miejscówke wybrał ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

19-11-2023, 19:57

Kiko Obrazek
MEGADETH guitarist Kiko Loureiro has announced his decision to "extend" his absence from the band's touring activities.

Kiko, who revealed in September that he would sit out the next leg of MEGADETH's "Crush The World" tour in order to stay home with his children back in Finland, addressed his future plans in a social media post earlier today (Sunday, November 19). He wrote: "Dear MEGADETH fans,

"I want to share with you a decision that hasn't been easy for me.
In September, I had to step away from the U.S. leg of the tour for family reasons. Looking ahead, during 2024, we anticipate an even heavier touring schedule for MEGADETH. After thorough reflection and discussions with Dave Mustaine and MEGADETH's management, we have collectively agreed that it is the right move to extend my absence. I don't want to hinder any of the band's plans or the hard work of all the incredible people involved in the tour.

"My nine years with MEGADETH have been an unbelievable journey, filled with countless 'pinch-me' moments," he continued. "Unforgettable tours, a Grammy Award for 'Dystopia', a Grammy nomination, and various accolades for 'The Sick, The Dying, And The Dead' are just a few of the highlights. It is hard to put into words the magnitude of these experiences. I am sure any heavy metal fan can appreciate how incredible it is to play and create music in a band you grew up listening to, and to share the stage with a guitar legend like Dave Mustaine, along with phenomenal musicians like James LoMenzo and Dirk Verbeuren, not to mention our incredible crew. However, the most cherished aspect of these nine years has been getting to know the incredible army of devoted MEGADETH fans around the world. Your dedication is inspiring, and I have immense admiration and respect for all of you.

"Much love, see you soon!"
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

14-01-2024, 12:19

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale co sądzicie o solowych wynurzeniach Marty Friedman? Scenes, Introduction czy True Obsession to znakomite, nastrojowe granie, które pokazuje jak wszechstronny to muzyk i jak bardzo go brakuje u boku Dave'a. Szczerze polecam.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1594
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: MEGADETH

15-01-2024, 21:40

Tak, u Dave'a masz schylic głowę i grać na gitarze a nie jakieś wszechstronności rozwijać.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:25

Jak to powiedział DM - jakby MF grał lepsze riffy, to bym mu połamał palce :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:26

Sgt. Barnes pisze:
14-01-2024, 12:19
Nie chcę zakładać nowego tematu, ale co sądzicie o solowych wynurzeniach Marty Friedman? Scenes, Introduction czy True Obsession to znakomite, nastrojowe granie, które pokazuje jak wszechstronny to muzyk i jak bardzo go brakuje u boku Dave'a. Szczerze polecam.
Rudemu nie brakuje Friedmana tylko dobrych piosenek ;)

sam Marty oczywiście świetnie (kasetki są) nie licząc tych skośnych wynalazków ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:27

Skośnych nie słucham, te z lat 90 zupełnie wystarczą. Podoba się nawet mojemu kotu. :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10150
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:32

Tokyo było dzisiaj słuchane, technicznie dobre, ale takie gitarowe granie już nie jest w moim guście:

Obrazek
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:39

Te z lat 90 znacznie lepsze. Takie filmowe wręcz granie. Ograniczenie gitarowej woltyżerki do minimum, ale respekt jest. Słychać, że Marta to miotacz gitarowego ognia, ale na pół gwizdka.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14346
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:44

bo ja wiem ? przecież RIP jednak nagrał i fajne rzeczy robił z Beckerem
po prostu nigdy nie ukrywał że dla niego ważne są
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:50

Tylko zobacz, dla jakiej wytwórni nagrywał - nie był to Capitol Punishment. :D
Czytałeś o tym, że w pewnym momencie wylądował na ulicy? Taki z niego komercyjny wirtuoz, VAI przynajmniej gościł w swoim jacuzzi samego Coverdale'a. I pewnie Tawny Kitaen też :sarcasm1:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10150
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MEGADETH

15-01-2024, 22:51

Sgt. Barnes pisze:
15-01-2024, 22:39
Te z lat 90 znacznie lepsze. Takie filmowe wręcz granie. Ograniczenie gitarowej woltyżerki do minimum, ale respekt jest. Słychać, że Marta to miotacz gitarowego ognia, ale na pół gwizdka.
oczywiście będzie zapoznawane, na japońskich też słychać te umiejętności, za które lubię Megadeth,
z Hiyori Okuda, która gra na wiolonczeli:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15-01-2024, 22:56 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ