DODHEIMSGARD

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: DODHEIMSGARD

26-04-2015, 21:50

Też tego nie pojmuję. Może chodzi o to, że to brzmienie nie jest napompowane kompresją? Że gitary mają niewiele mięsa i brzmią tak lekko? Fakt, nie brzmi to jak typowa metalowa produkcja, ale według mnie gra to pięknie.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: DODHEIMSGARD

26-04-2015, 22:02

Poza tym zajebiscie komponuje sie samo brzmienie z muzyką w tym przypadku, bo pzrecież ikt mi chyba nie powie, że lepiej gdyby to gadało jak wczesniejsze DHG. Sorry nie tym razem bo muza isn't so synthetic anymore przeciez.
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: DODHEIMSGARD

26-04-2015, 22:06

A te bębny to nie są skompresowane? Bo dla mnie przede wszystkim to jest problemem, reszta mi nie przeszkadza. Mówię o brzmieniu, bo muzycznie mi ta płyta nie robi.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DODHEIMSGARD

27-04-2015, 06:51

lucass pisze:Ja własnie nie mogę zrozumieć co w tym brzmieniu tak wielu nie odpowiada. Cieplutki zajbiesty sound z pięknie zaznaczonym basem, który w/g mnie jest jednym z głównych elemntów, które nadają charakteru tej płycie.
Także nie mam problemu z produkcją tej płyty. Jest po prostu mało metalowa i tyle. I tak jak zauważyłeś, z pięknie wyeksponowanym basem, że chciałbym żeby wszystkie zespoły Świata tak pokazywały ten instrument na swoich płytach.
all the monsters will break your heart
535

Re: DODHEIMSGARD

29-04-2015, 08:15

lucass pisze:Bardzo dobry album ze świetnym brzmieniem.
To najkrótsza i najlepsza recenzja tej płyty.
Resztę publiczności zapraszam do przychodni. Podobno rozpoczęto zapisy do laryngologa na 2018.
Awatar użytkownika
flow
postuje jak opętany!
Posty: 578
Rejestracja: 04-10-2013, 00:15

Re: DODHEIMSGARD

30-04-2015, 16:45

No tak, przychodnia dla muzycznych amatorów, tak stwierdził bowiem guru i muzyczna wyrocznia (przy okazji nudny lamus i przygłup).
Sam przejdź sie do przychodni a najlepiej zasięgnij porad psychologa i psychiatry, te pierdy które wypisujesz mogą być spowodowane zbyt głośną pracą maszyny którą musisz obłsugiwać.

Laryngolog na 2018?
hihihihi
535

Re: DODHEIMSGARD

30-04-2015, 20:56

Wiem. Twój stary znalazł chuja na śmietniku, a może nawet ciebie stamtąd przytaszczył. Przykra sprawa, ale weź się już ode mnie odpierdol nędzny szmaciarzu, bo pomyślę, że chcesz być moją dziewczyną. Nie ten adres. Do nicrama napisz. On mi wygląda na ciepłą bułeczkę. Świetnie się dogadacie. He,he,he...
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 01:35

535 pisze:Wiem. Twój stary znalazł chuja na śmietniku, a może nawet ciebie stamtąd przytaszczył. Przykra sprawa, ale weź się już ode mnie odpierdol nędzny szmaciarzu, bo pomyślę, że chcesz być moją dziewczyną. Nie ten adres. Do nicrama napisz. On mi wygląda na ciepłą bułeczkę. Świetnie się dogadacie. He,he,he...
Paniczu po tzo ten jad. Może czas na mały urlopik od betoniarki i wakatzjonen?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 06:42

Jad? Odpowiadam grzecznie przybłędzie, która wiecznie się do mnie przypierdala. Co do wakacji? Owszem. Wszystko mam już przygotowane. Jeszcze 55 dni i ruszam.
Artur_burzum
postuje jak opętany!
Posty: 580
Rejestracja: 07-04-2014, 16:54

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 08:47

Powoli odkrywam geniusz tej płyty. Powinna nakleić nalepkę " słuchać głośno".
Awatar użytkownika
flow
postuje jak opętany!
Posty: 578
Rejestracja: 04-10-2013, 00:15

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 09:30

535 pisze:Wiem. Twój stary znalazł chuja na śmietniku, a może nawet ciebie stamtąd przytaszczył. Przykra sprawa, ale weź się już ode mnie odpierdol nędzny szmaciarzu, bo pomyślę, że chcesz być moją dziewczyną. Nie ten adres. Do nicrama napisz. On mi wygląda na ciepłą bułeczkę. Świetnie się dogadacie. He,he,he...
Chyba coś ci się pojebało smutny frajerzyno z kompleksem betoniarki, stary ci wchodizł do wanny stąd te notoryczne bóle dupy? Starasz się robić za znawcę a jak zawsze kończysz jako błazen. Brak argumentów to w twoim wypadku czerstwy tekst z laryngologiem, jebnij się w ten niedomyty łeb i wypierdalaj zjebie .


nicram>wiadro pomyj>535
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 09:49

Architect of Darkness wysuwa sie na top tego albumu.
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DODHEIMSGARD

01-05-2015, 09:54

flow pisze: nicram>wiadro pomyj>535
Dziękuję Ci dobry kolego, choć trzeba przyznać, że towarzystwo, w którym mnie umieściłeś nie jest specjalnie szacowne. ;-)
lucass pisze:Architect of Darkness wysuwa sie na top tego albumu.
Zdecydowanie, choć każdy kawałek na tym albumie to takie małe arcydzieło.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

Re: DODHEIMSGARD

02-05-2015, 08:39

Jako fan DHG moge spokojnie powiedziec ze ta plyta jest nudna whuj.
535

Re: DODHEIMSGARD

04-05-2015, 23:09

flow pisze:
535 pisze:Wiem. Twój stary znalazł chuja na śmietniku, a może nawet ciebie stamtąd przytaszczył. Przykra sprawa, ale weź się już ode mnie odpierdol nędzny szmaciarzu, bo pomyślę, że chcesz być moją dziewczyną. Nie ten adres. Do nicrama napisz. On mi wygląda na ciepłą bułeczkę. Świetnie się dogadacie. He,he,he...
Chyba coś ci się pojebało smutny frajerzyno z kompleksem betoniarki, stary ci wchodizł do wanny stąd te notoryczne bóle dupy? Starasz się robić za znawcę a jak zawsze kończysz jako błazen. Brak argumentów to w twoim wypadku czerstwy tekst z laryngologiem, jebnij się w ten niedomyty łeb i wypierdalaj zjebie .


nicram>wiadro pomyj>535
No popatrz jaką jesteś mierną cipą. W kółko to samo. Nawet naubliżać porządnie i z wdziękiem nie potrafisz. Grasz koleś w okręgówce szkół specjalnych, a żeby było zabawniej chwalisz się zdaną maturą. Nie zaczepiaj mnie pętaku, bo długo jeszcze będziesz płakał w poduszkę.

edit
Oczywiście lizanie się po fujarkach z nicusiem Bdb! Nie ma to jak się spoufalić z brudasem. Nieprawdaż?
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: DODHEIMSGARD

04-05-2015, 23:18

czy forumowicz flow cierpi na jakąś przypadłość związaną z niekontrolowaniem agresji?
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: DODHEIMSGARD

04-05-2015, 23:27

lucass pisze:Architect of Darkness wysuwa sie na top tego albumu.
Cała płyta to jest jeden wielki top. Nawet te dwa różne intra...O! to z CD jest moim zdaniem słabsze. To najsłabszy moment na płycie.
Awatar użytkownika
flow
postuje jak opętany!
Posty: 578
Rejestracja: 04-10-2013, 00:15

Re: DODHEIMSGARD

05-05-2015, 00:07

535 pisze: No popatrz jaką jesteś mierną cipą. W kółko to samo. Nawet naubliżać porządnie i z wdziękiem nie potrafisz. Grasz koleś w okręgówce szkół specjalnych, a żeby było zabawniej chwalisz się zdaną maturą. Nie zaczepiaj mnie pętaku, bo długo jeszcze będziesz płakał w poduszkę.
Kolejny raz nadmieniasz o maturze, czyżby znowu odezwał się kompleks robola?
Nie gram, ćwiczę, mierna cipo. Nie muszę się wysilać by pokazać ci kim jesteś i w jakim stoisz miejscu. Dlaczego cię zaczepiam skoro non stop sam do siebie piszesz nudny frajerku.

edit
Oczywiście lizanie się po fujarkach z nicusiem Bdb! Nie ma to jak się spoufalić z brudasem. Nieprawdaż?
Ojej. W stosunku do niego również masz kompleksy? Cóż :)
Vitriol pisze:czy forumowicz flow cierpi na jakąś przypadłość związaną z niekontrolowaniem agresji?
Na tym forum? Jaja sobie robisz.
535

Re: DODHEIMSGARD

05-05-2015, 00:18

flow pisze:...by pokazać ci kim jesteś i w jakim stoisz miejscu.
Jeżeli to nie jest jakiś pokrętny żart, wytłumaczenie może być tylko jedno. Oszalałeś człowieku. Piana z pyska uderzyła ci w miejsce, gdzie przeciętny człowiek powinien mieć mózg. Współczuję.
Awatar użytkownika
flow
postuje jak opętany!
Posty: 578
Rejestracja: 04-10-2013, 00:15

Re: DODHEIMSGARD

05-05-2015, 08:26

.....
Ostatnio zmieniony 05-05-2015, 08:30 przez flow, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ