DARKTHRONE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
sveneld
zaczyna szaleć
Posty: 249
Rejestracja: 18-03-2004, 08:58
Lokalizacja: Wrocław

28-01-2006, 20:45

[quote][i]Wysłane przez pajonk[/i]
prawde mowiac to gowniany ten clip. wyglada jak krecony z mini-cama i skladany w windows movie makerze u fenriza na chacie.

[/quote]

I to właśnie jest TRV, he, he. Sa wierni starej, norweskiej zasadzie"im gorzej tym lepiej", która obowiązywała, przynajmniej jeżeli chodzi o brzmienie płyt, na początku la 90-tych.
Only dead fish flows with the stream...
Awatar użytkownika
Nesh
zaczyna szaleć
Posty: 112
Rejestracja: 28-01-2006, 15:46
Lokalizacja: L.

28-01-2006, 20:52

Przynajmniej jeden lojalny...
'Kirkebranner - er glimrende'

Anno Serpenti 2K6
Awatar użytkownika
pajonk
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 01-08-2005, 23:21
Lokalizacja: Xbox LIVE
Kontakt:

28-01-2006, 21:15

ja rozumiem, ze brud, oldskool i takie rzeczy, ale do chuja waclawa, naprawde mozna to bylo zrobic troche lepiej i nadal zachowac ta obskurnosc. (tak pierdole, bo sie we mnie niespelniony filmowiec odezwal hehe)
You can either focus on being right, or doing right; in the case of Christianity and Islam, you do neither.
stary

28-01-2006, 21:15

[quote][i]Wysłane przez Olo[/i]
moze chcieli zrobi taki ukłon w stronę korzeni, kto ich tam wie, nie spodziewałbym się po nich teledysku w Las Vegas z cycatymi blondynami ani komputerowej produkcji 3D [/quote]

jakby chcieli zrobic cos o korzeniach toby nakrecili w ogróku albo szklarni....
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

29-01-2006, 00:53

[quote][i]Wysłane przez pajonk[/i]
prawde mowiac to gowniany ten clip. wyglada jak krecony z mini-cama i skladany w windows movie makerze u fenriza na chacie.
uprzedzam: nie, nie wiem, czy bym zrobil lepszy, ale na pewno lepiej bym to zmontowal [/quote]

Racja. Klip jest gówaniany. Powiem więcej, to jeden z gorszych obrazków jakie ostatnio widziałem. Z tym klipkiem mogą lizać podeszwy 1349 za Scuplture of Flesh. "Dzieło" Darkthrone przypomina mi klip do Night of Vampire Entombed. Tyle, że u Szwedów pasowało to do utworu i stylu kapeli. Sam kawałek to jakieś silące się na rock'n rolla popłuczyny. Gdzie tu kurwa black metal. Kolesie najwidoczniej idą drogą Quorthona szydząc i robiąc sobie już jaja z tego wszystkiego, w tym z samych siebie. Nie kupuję tego.
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

29-01-2006, 09:40

[/quote]

Racja. Klip jest gówaniany. Powiem więcej, to jeden z gorszych obrazków jakie ostatnio widziałem. Z tym klipkiem mogą lizać podeszwy 1349 za Scuplture of Flesh. "Dzieło" Darkthrone przypomina mi klip do Night of Vampire Entombed. Tyle, że u Szwedów pasowało to do utworu i stylu kapeli. Sam kawałek to jakieś silące się na rock'n rolla popłuczyny. Gdzie tu kurwa black metal. Kolesie najwidoczniej idą drogą Quorthona szydząc i robiąc sobie już jaja z tego wszystkiego, w tym z samych siebie. Nie kupuję tego. [/quote]
też od dłuższego czasu mam takie przekonanie , po prostu do tego co robią podchodzą z dużym dystansem,większym niż ich fani
Awatar użytkownika
pajonk
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 01-08-2005, 23:21
Lokalizacja: Xbox LIVE
Kontakt:

29-01-2006, 09:57

ja lubie tylko jedna plyte. zasadniczo glownie z powodu tytulowego kawalka
You can either focus on being right, or doing right; in the case of Christianity and Islam, you do neither.
Awatar użytkownika
sveneld
zaczyna szaleć
Posty: 249
Rejestracja: 18-03-2004, 08:58
Lokalizacja: Wrocław

29-01-2006, 10:38

[quote][i]Wysłane przez rob[/i]
[/quote]

prostu do tego co robią podchodzą z dużym dystansem,większym niż ich fani [/quote]

Odrobina autoironii nie zaszkodzi, nie ma nic śmieszniejszego niż śmiertelna powaga.
Only dead fish flows with the stream...
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

29-01-2006, 14:24

ja nie widzę tych elementów - autoironia i dystans, tylko żałosny chujowy filmik do chujowej muzyki o niczym i nic więcej... ale w dalszym ciągu uważam, że Darkthrone to bogowie i tyle
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

29-01-2006, 17:57

[quote] Darkthrone to bogowie [/quote]

A kto wogóle śmie nad tym dyskutować?

Choć nie ścierpiam ich z kilku 1szych albumów to dzisiaj naprawdę są dla mnie w rankingu 10 najlepszych kapel.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

29-01-2006, 18:01

Jacy tam z nich bogowie!? Ani Robert Graves, ani Zygmunt Kubiak, ani Jan Parandowski, ani Pierre Grimal czy żaden inny autor mitologii o Darkthone nie wspomina! Biblia też na ich temat milczy. Zupełnie nie rozumiem skąd to całe zamieszanie:)
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

29-01-2006, 18:41

Wydaje mi się, że Darkthrone od pewnego czasu gra "meta black metal".
W tekstach już od czasu "Hate Them" pojawiają się wątki jakby dziwnie autobiograficzne.
To tak samo, jak połowa kapel hip-hopowych kręci się wokół siebie i swojego stylu życia (pokazują w teledyskach jakie fajne dupy mają, w jakich zajebistych wozach się pierdolą itd).
Myślę, że klip ten nie miał mieć żadnej wymowy, oprócz wielkiego "fuck off" do wszystkich.

Zgadzam się natomiast z Antigodem, że muzę robią teraz przezajebistą...
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 359
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

29-01-2006, 18:54

W "Too Old, too Cold" śpiewają, jeśli dobrze zrozumiałem: "Nothing to prove, just a hellish rock'n roll freak". Pachnie mi tu ich nastwaieniem do własnej twórczości.
stary

29-01-2006, 19:34

[quote][i]Wysłane przez Bonny[/i]
Jacy tam z nich bogowie!? Ani Robert Graves, ani Zygmunt Kubiak, ani Jan Parandowski, ani Pierre Grimal czy żaden inny autor mitologii o Darkthone nie wspomina! Biblia też na ich temat milczy. Zupełnie nie rozumiem skąd to całe zamieszanie:) [/quote]


dobra dobra.nie brykaj nowy.
Awatar użytkownika
pajonk
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 01-08-2005, 23:21
Lokalizacja: Xbox LIVE
Kontakt:

29-01-2006, 20:48

ja myslalem ze to Lemmy jest bogiem
You can either focus on being right, or doing right; in the case of Christianity and Islam, you do neither.
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2410
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

29-01-2006, 20:51

[quote][i]Wysłane przez pajonk[/i]
ja myslalem ze to Lemmy jest bogiem [/quote]
a Ty co, monoteista? btw - Slayer też bogowie, ale to wiadomo.
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

30-01-2006, 13:18

[quote][i]Wysłane przez sveneld[/i]
[quote][i]Wysłane przez rob[/i]
[/quote]
prostu do tego co robią podchodzą z dużym dystansem,większym niż ich fani [/quote]
Odrobina autoironii nie zaszkodzi, nie ma nic śmieszniejszego niż śmiertelna powaga. [/quote]

Z dystansem to sobie można buty produkować, a nie tworzyć zaangażowaną muzę i zespół metalowy. Jeśli nabrali już dystansu do tego co robią, to oznacza że już się wypalili i produkują albumy odcinając kupony.
Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

30-01-2006, 14:53

Muzycznie jestem bardzo miło zaskoczony. Swoją znajomość z DarkThrone zakończyłem na "ravishing ..." i nie sądziłem że chłopaki kiedykolwiek zagraja rock'nrollowo. U mnie duży +
***** ***
stary

30-01-2006, 17:52

[quote][i]Wysłane przez Kingu[/i]
[quote][i]Wysłane przez sveneld[/i]
[quote][i]Wysłane przez rob[/i]
[/quote]
prostu do tego co robią podchodzą z dużym dystansem,większym niż ich fani [/quote]
Odrobina autoironii nie zaszkodzi, nie ma nic śmieszniejszego niż śmiertelna powaga. [/quote]

Z dystansem to sobie można buty produkować, a nie tworzyć zaangażowaną muzę i zespół metalowy. Jeśli nabrali już dystansu do tego co robią, to oznacza że już się wypalili i produkują albumy odcinając kupony. [/quote]

no.strasznie odcienają.podobno maja po dwie chaty w Szwajcarii i po jednej na Florydzie...
ODPOWIEDZ