THE SHATTERING

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
MacieX
zaczyna szaleć
Posty: 152
Rejestracja: 22-09-2004, 14:52
Lokalizacja: Varmia/Mazury

16-02-2006, 13:13

ja płytke Psycroptic tak czy inaczej nabęde, mam nadzieje ze nie bedzie zle jednak...o płytce The Shattering tez pomyśle... w koncu trzy dychy to sensowna cena...
Max_Disgruntled
w mackach Zła
Posty: 747
Rejestracja: 10-08-2005, 10:20

16-02-2006, 13:16

Też kupię, ale kurwa, nie tego się spodziewałem... :(
Awatar użytkownika
Trojan
postuje jak opętany!
Posty: 546
Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
Lokalizacja: Kraków

18-02-2006, 02:09

Słucham tej płyty któryś raz z kolei i za każdym razem mówię sobie, że to już ostatni hehe... 30 minut jazdy bez zbędnego pierdolenia o dupie marynie. Materiał zawarty na płycie jest techniczny ale nie przekombinowany. Bardzo dobre umiejętności muzyków zaowocowały masą świetnych patentów, tworząć przebojową muzykę. Słuchanie tego albumu czysta przyjemność, a o to właśnie chodzi.
Down the bottle's nest
Max_Disgruntled
w mackach Zła
Posty: 747
Rejestracja: 10-08-2005, 10:20

18-02-2006, 10:06

[quote][i]Wysłane przez Mol[/i]
No ja tez dzis odebralem The Shattering. Maksiu - jestem troche rozczarowany, brakuje mi mocy! Kombinowania troche jest, ale nie ma kopa![/quote]

Jak widać powyżej, każdy ma inne zdanie na temat tej płyty, ale mnie "The Shattering Begins" bardziej kopie od, na przykład, nowego Psycroptic. Poza tym, nigdzie nie było napisane, że to jest jakaś wielce brutalna sprawa ! Baaa, im więcej słuchałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że ta muza jest w sumie lekka, łatwa i przyjemna. Po prostu nie męczy i wchodzi bardzo gładko :) Za wszelkie straty moralno-finansowe z góry przepraszam...
ODPOWIEDZ